هوستون تئاتر در پاسخ به Coronavirus نگرانی

“عزیز مراجعان خود ایمنی و سلامت برای ما مهم است. ما می خواهم به شما اطمینان دهم که اولویت ما این است که مطمئن شوید که شما احساس امن و آگاه است.”

ایمیل مانند این یکی از A. D. بازیکنان شروع به جاری شدن سیل صندوق در اواخر هفته گذشته به عنوان تئاتر در سراسر هوستون مطمئن باشید مخاطبان است که با وجود coronavirus نگرانی در شهرستان, آن را هنوز هم امن برای بازدید از فضاهای خود را و را در نشان می دهد.

در حالی که وجود دارد را تایید کرد و presumptive موارد coronavirus در اطراف هوستون, 4th دیوار تئاتر ذکر شده در مارس 8, هوستون, وزارت بهداشت گزارش در پیام خود به مراجعان بیان کرد که “در حال حاضر وجود دارد هیچ دلیلی برای جلوگیری از هر گونه هوستون کسب و کار به دلیل نگرانی در مورد COVID-19” و “فوری خطر سلامت از COVID-19 پایین باقی مانده است.”

اما حتی با خطر بسیار کم هوستون تئاتر می دانم که مخاطبان ممکن است با احتیاط و تغییر در حضور و غیاب می تواند از نظر مالی فلج کننده. بنابراین در حالی که آن کسب و کار به طور معمول به صورت برنامه ریزی شده را نشان می دهد و در حال حاضر هیچ تئاتر است که گزارش کاهش فروش بلیط شرکت در سراسر شهر در حال اجرای اقدامات اضافی برای اطمینان از ایمنی و صلح از ذهن مشتریان خود.

علاوه بر تشویق کاربران با سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم به در خانه باقی می ماند در اینجا چیزی است که شرکت های در حال انجام:

A. D. بازیکنان
مانند تمام شرکت های در هوستون A. D بازیکنان در حال حاضر پس از راهنمایی های ارائه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و همچنین به عنوان محلی دولت و مقامات بهداشت عمومی.

این جینت & L. M. جورج تئاتر خواهد سهام مقاله و ضد باکتری پمپ به عنوان آنها در دسترس هستند در حال حاضر آنها بسیار محدود عرضه ضد باکتری ضد عفونی کننده اما در ادامه به نگاه و سهام به عنوان آن می آید در دسترس است. شبانه تمیز و بهداشتی خود را در فضا است که در حال انجام بود.

علاوه بر این, آنها در حال اجرای یک انعطاف پذیر بلیط ارز سیاست است که اجازه می دهد تا هر بیمار کاربران به تبادل بلیط خود را برای عملکرد آینده.

اصلی تئاتر خیابانی
خیابان اصلی ارائه پمپ های ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب در لابی از هر دو بازی خود را و برنج روستای محل و آنها را مطابق با اصول بهداشتی تئاتر قبل از هر اجرای عمومی.

تولدش خط در تئاتر برای جوانان است که به طور موقت به حالت تعلیق اما آنها را نگه دارید Q&A جلسات در خود جای داده به طوری که کودکان می توانند با خیال راحت با بازیگران.

انعطاف پذیر بلیط سیاست ارز در محل برای بیمار کاربران برای تغییر تاریخ بلیط خود را.

4 دیوار تئاتر Co.
4 دیوار دارای ضد عفونی مخاطبان خود در فضای استودیو 101 در خیابان بهار استودیو و ادامه خواهد داد به انجام این کار پس هر عملکرد. علاوه بر این, آنها به طور مستمر ضد عفونی کردن فضای اداری.

بافت و دست مطابق با اصول بهداشتی ژل ارائه خواهد شد برای کاربران در هر عملکرد.

یکی از کارکنان اختصاص داده شده عضو و یا داوطلب برگزار خواهد شد باز کردن درب برای مهمانان در اجرای برنامه. اجتماعی فاصله شیوه های هستند که در جای خود قرار داده مانند داشتن ushers درخواست برای مشاهده مهمانان بلیط به جای نگه داشتن آنها و وجود خواهد داشت بدون دست دادن با مهمانان.

بلیط مبادلات برای تاریخ بعد یا آینده نشان خواهد بود رایگان و بدون سوال پرسید.

تئاتر زیر ستاره ها
چون TUTS ندارد محصولات تا اواخر مارس آنها می گویند که آنها در حال حاضر در حال همکاری نزدیک با سرگرمی مرکز برای اقامت در بالا از این وضعیت است.

فعلا سرگرمی مرکز در حال اجرای اقدامات احتیاطی اضافی مانند اضافی دست, بهسازی ایستگاه های گسترده و روزانه تمیز کردن و ضد عفونی از پروتکل های اختصاصی برای کارکنان خانه داری تنها مسئول مطابق با صندلی اسلحه دستگیره های درب و دستگیره و دیگر غالبا لمس سطوح.

کوچه تئاتر
کوچه ارائه مقاله و ضد عفونی کننده دست در سراسر آن مرکز و خانه داری کارکنان در نظر گرفتن اقدامات اضافی برای نگه داشتن هر کس امن است.

انعطاف پذیر بلیط سیاست است که در محل به تغییر بلیط به عملکرد آینده.

این شرکت با تشکیل یک COVID19 اضطراری گروه ضربت متشکل از کوچه کارکنان رهبری است که می فرستد به روز رسانی هفتگی به کارکنان در مورد تلاش های خود را به روز رسانی از CDC و راهنمایی برای حفاظت و ایمنی.
علاوه بر این, آنها در حال حاضر در حال بررسی گام های بعدی باید کوچه تئاتر نیاز به بسته برای یک دوره طولانی از زمان.

فاجعه بار تئاتر
فاجعه بار تئاتر را بردی صبحانه جمع آوری کمک به تعویق افتاده است به سقوط 2020 به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از مشورت با اعضای انجمن غیر انتفاعی و رویدادهای خاص سازمان.

کلاسیک تئاتر
کلاسیک تئاتر است به اطلاع کاربران که لوکس تئاتر به خوبی تمیز و که آنها ارائه خواهد شد دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست در لابی در تمام اجراهای عمومی.

یک بلیط رایگان تبادل برنامه نیز در اثر.

گروه
این گروه تئاتر به اوج خود تمیز کردن عادی پروتکل برای تمام ساختمان ها و فضاهای ارائه خواهد شد ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های در دسترس به تمام کارکنان و مهمانان.

خود را در دفتر جعبه را ارز بلیط به یکی دیگر از عملکرد در, حامی درخواست.

مراحل
مراحل ساختمان خدمات شرکای اضافی و مراقبت روزانه برای اطمینان از تمیزی امکانات خود را در Gordy و وجود در دسترس بودن دست, صابون ضد عفونی کننده و بافت در طول برگزاری است.

آنها در حال حاضر در حال ارائه تعریف بلیط مبادلات و کار با مشتریان برای پیدا کردن یک راه حل که بهترین خدمت نیازهای خود را.

بازی
بازی در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی از جمله افزایش روزانه نظافت و بهداشت روش که بر ضد عفونی اماکن عمومی. آنها همچنین ارائه ضد عفونی کننده دست و بافت در تئاتر, تمرین, اتاق دفاتر و مناطق پشت صحنه.

در حال حاضر آنها تا به حال تنها یک لغو. یک گروه تئاتر از دانشگاه پنسیلوانیا بود ممنوع از سفر توسط دانشگاه سیاست.

مطابقت ندارد قادر به ارائه یک ژنرال بلیط سیاست ارز با بسیاری از گروه های مختلف ارائه بسیاری از انواع مختلف را نشان می دهد. به جای آنها کار خواهد کرد با ارائه سازمانهای بلیط سیاست حرکت رو به جلو.

قوینسبوری تئاتر

Lady in Blue محصولات خواهد شد در نظر گرفتن اقدامات زير در هر آینده عملکرد بانوی Agreda در قوینسبوری تئاتر:

مایع ضد عفونی کننده دست در دسترس خواهد بود برای استفاده در دفتر جعبه و همچنین مکان های مختلف در سراسر تئاتر و لابی در دستشویی.

هر درگیر هنرمندان و یا اعضای هیات نشان دادن هر گونه نشانه ای از بیماری یا گزارش احساس بیمار خواسته می شود برای ماندن در خانه و دیدن یک پزشک در صورت لزوم.

کاربران که احساس بد در شب عملکرد خواهد بود خوش آمدید برای تبادل بلیط خود را برای یکی دیگر از عملکرد رایگان.

Rec اتاق هنر
Rec اتاق هنر است اسپری ضد عفونی کننده دست قرار داده شده در لابی, بار و حمام.

آنها باید برنامه ریزی عمیق پاک برای خود سازی و افزایش فرکانس مطابق با صندلی و میز و دستگیره درب و تراکم مناطق.

کاربران ممکن است استفاده از Rec اتاق انعطاف پذیر آنلاین بلیط سیاست ارز و ماندن در خانه در حالی که بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>