هوستون 5 بهترین آخر هفته غذا شرط: مشروب الکلی می تواند یکشنبه بازگشته است


Riel's monthly Booze Can Sundays mix food, art and cocktails for one fun Sunday.

Riel ماهانه مشروب الکلی می توانید روزهای یکشنبه مخلوط, مواد غذایی, هنر و کوکتل برای یک بازی سرگرم کننده در روز یکشنبه ،

عکس لی واکر Wilson عکاسی

در اینجا نگاهی به این آخر هفته بهترین آشپزی اتفاقات:

یادبود رستوران شهر هفته

همه ماه

یادبود شهر راه اندازی کرده است آن ماه یادبود شهر, رستوران, هفته, کمپین نمایشگاه ویژه-سرپرستی ناهار و شام از منطقه بالا رستوران با بخشی از قیمت هر وعده غذایی با بهره گیری یادبود هرمان بنیاد. رستوران ها در افتتاحیه صف عبارتند از: Kuu, پری Steakhouse, Liebman را, آزادی آشپزخانه و بیشتر هر یک از ارائه جایزه رفع ناهار و یا شام منوها.

Crawfish جشنواره در ارتفاعات

دوشنبه, 10:30 صبح تا 6 بعد از ظهر

411 غرب 20

ارتفاعات Crawfish جشنواره است که در بسیاری نزدیکی 20 و اشلند. جشنواره را برانگیخت انتظار می رود زندگی می کنند zydeco موسیقی, فروشنده غرفه با محصولات و خدمات محلی نوشیدنی های سرد و آبجو و مقدار زیادی از لوله کشی mudbugs همراه با دیگر جشنواره می خورد. پذیرش رایگان با crawfish سطل موجود برای پیشرفته خرید برای $20 (شما اجازه می دهد به جست و خیز خط crawfish “دیگران”). این رویداد باران یا درخشش.

سالانه 23 ایرلندی کوک کردن و جشنواره موسیقی در Griff را

شنبه ظهر تا 7 بعد از ظهر

3416 Roseland

قدیمی ایرلندی شیرجه خواهد kick-off سنت پاتریک زود با 16 کوک کردن تیم ها در رقابت برای برتری در خورش ایرلندی, فلفل قرمز, مرغ, ایرلندی باز کردن ظرف و ایرلندی دسر رقابت; plu Snit سگ و اسب نشان می دهد و چرخش چرخه بازی برای شما از موسیقی لذت ببرید. این رویداد رایگان است برای حضور در.

مشروب الکلی می تواند یکشنبه در Riel

یکشنبه, 3 p. m.

1927 فرویو

Riel میزبان پنجمین قسط از مشروب الکلی می توانید روزهای یکشنبه — ماهانه رویداد که در آن مواد غذایی, هنر و کوکتل برخورد می کنند — در مراسم تجلیل از روز بین المللی زنان با جیمز ریش-نامزد مهمان آشپز Brittanny اندرسون (برنر تلهسییژ و Metzger Bar & آموزشگاه رانندگی در ریچموند, ویرجینیا) و هنر سرپرستی Donkeemom. بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به هوستون منطقه مرکز زنان.

سنت آرنولد Pup خزیدن در هوستون باغ و طبیعت مرکز

یکشنبه از ساعت 4 تا 7 بعد از ظهر

4501 وودوی

سنت آرنولد میزبان پنجمین سالانه Pup خزیدن کمک به افزایش بودجه محلی برای نجات حیوانات BARC. خرید خود را 30 دلار بلیط های پس از آن نشان می دهد تا به باغ به راه رفتن در امتداد دنباله طبیعت; در طول راه وجود خواهد داشت چهار متوقف می شود با آبجو برای شما و آب و موضوعات دیگر برای توله سگ خود را. کامیون مواد غذایی و فروشندگان محلی را نیز در سایت. این رویداد باران یا درخشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>