به روز رسانی 1:19 بعد از ظهر 3-12-20: OMG جشنواره مواد غذایی در Midtown پارک برنامه ریزی شده برای این شنبه به تعویق افتاده است به دلیل نگرانی در مورد CORVID-19.

داستان اصلی:

در اینجا نگاهی به این آخر هفته بهترین آشپزی اتفاقات:

روز سنت پاتریک Midtown Madness در میخانه داستان

شنبه, درب باز ساعت 11 صبح

2303 اسمیت

میخانه داستان شده است پرتاب آن را برای روز سنت پاتریک برای 14 سال است. در این سال shenanigans بیشتری را به ارمغان بیاورد سبز آبجو بیشتر موسیقی زنده و دی جی و بیشتر سرگرم کننده به علاوه برخی از منجمد کوکتل می خورد و از crawfish به همبرگر برای نگه داشتن شما را در تمام طول روز طولانی است. وجود پوشش برای حضور در, اما مهمانان پاسخ دهید می توانید به صورت رایگان درب هدیه.

2 سالانه ایرلندی Crawfish و جوش میگو در Griff را

شنبه ظهر تا 2 صبح

3614 Roseland

Griff را در ادامه آن سنت سالانه Patty روز جشن و دعوت از مهمانان برای سبز آبجو ویسکی ایرلندی Zydeco موسیقی و یک ایرلندی به سبک crawfish و جوش میگو. این حزب برای حضور در.

OMG جشنواره مواد غذایی در Midtown پارک

شنبه 2 به 10 p. m.
2811 تراویس

“جهان اول هیپ هاپ جشنواره غذا” ترکیبی از همه نوع می خورد — از tacos و ترکیه به بودین و bbq — با زنده دی جی و باند, انفجار, هیپ هاپ, رپ, و, مدرسه ضربان. ساعت 2 بعد از ظهر تا 10 p.m.. کلی پذیرش بلیط ها $10 (رایگان برای کودکان و نوجوانان هشت تا زیر).

Galatoire را الهام گرفته از سنت Patty روز صبحانه در یک پنجم

پنج شنبه, seatings در 10:45 صبح و 1:30 بعد از ظهر

1658 Westheimer

یک پنجم چهارم مفهوم می پردازد ادای احترام به همه چیز سواحل خلیج فارس و به عنوان وجود دارد هیچ چیز بیشتر جشن از جمعه ناهار در نیواورلئان موسسه Galatoire آن خواهید بود پرتاب یکی دیگر از Galatoire الهام گرفته از صبحانه جشن (این بار به افتخار روز سنت پاتریک است). هیچ منو. مهمانان خواهد بود در خدمت خانواده-غذاهای سبک با الهام از Galatoire کلاسیک و “یک جهنم از یک حزب است.” هزینه 55 $در هر فرد (نوشیدنی های خریداری شده در محل کودکان 8 و زیر رایگان هستند) و رزرو می توانید به صورت آنلاین ساخته شده.

3rd سالانه Crawfish کوک کردن در کاتن وود

یکشنبه, 2 تا 6 بعد از ظهر

3422 شمالی چوپان

Crawfish فصل در نوسان کامل است و Cottonwood جشن با سوم آن سالانه Crawfish کوک کردن محلی که در آن تیم های رقابت خواهد شد و خدمت خود را به بهترین crawfish به جمعیت. در این روز همچنین ویژگی های موسیقی زنده و سنت آرنولد brews. مچبند 30 دلار و شامل نامحدود مذاقات در هر غرفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de