هوستون 5 بهترین آخر هفته غذا شرط: همه چیز شما نیاز به یک خانه Fiesta

با اجتماعات بزرگ ممنوع و کافه ها و رستوران ها نه به طور کامل عملیاتی در حال حاضر ما در حال انجام همه چیز کمی متفاوت در این آخر هفته, پوشش پنج فوق العاده برای رفتن به گزینه های از رستوران ها در اطراف شهر:

روزانه 11 صبح تا 8 بعد از ظهر

2300 Westheimer

از دست رفته مبارک ساعت ؟ شامپانی ظاهر رستوران ارائه می دهد کوکتل و حساسه کیت برای 8 دلار پاپ شامل تمام مواد تشکیل دهنده را به برخی از آن خانه کوکتل های مورد علاقه از جمله margaritas رم پانچ و کلاسیک قدیمی از مد افتاده. اگر شما به دنبال به تا آخر هفته خود را صبحانه بازی حساسه کیت 18 دلار و شامل یک بطری شراب گازدار و سه تازه فشرده آب میوه. جفت کردن کوکتل با خورد از کاخون آبجو کتک پاپ کورن میگو و غذاهای دریایی campechana به ریزه اندام فیله. تماس 713-722-6899 به محل سفارش خود را بین 11 صبح تا 8 بعد از ظهر برای وانت یا تحویل در عرض پنج مایل شعاع.

وانت پنجره و منظقه به رفتن در آلیس آبی

روزانه 8 صبح تا زمانی که به فروش می رسد در صورت منظقه; 11 صبح تا 8 بعد از ظهر برای منظقه برو

250 غرب 19

آمار صبح زود برای رفتن به پنجره در این محله اغذیه فروشی و مشروب فروشی به نمره شیرینی scones quiche, اسپرسو نوشیدنی mimosas و بیشتر. آغاز و در ساعت 11 صبح آشپزخانه باز خواهد شد با محدود منوی اغذیه فروشی و مشروب فروشی مورد علاقه در فرد و انتخاب وعده های غذایی خانواده از بوکاتینی بلونز و مرغ گلدان پای به تاج در مرتع پرورش احشام نوعی غذای و بیکن چیز برگر در یک challah مستی. تحویل سیستم عامل از جمله نفع Postmates و DoorDash نیز از ویژگی های آن کلاسیک در بخش های فردی و یا به صورت فله و بخشهایی که در خدمت چهار نفر. تماس 713-864-2050.

خانواده-حجم وعده های غذایی و Grab-N-Go Bodegas در سگ خوب هوستون

سه شنبه-پنج شنبه, 11 صبح تا 8 بعد از ظهر

903 Studewood, 1312 غرب آلاباما

هر دو مونترو و ارتفاع نقاط در ادامه به ارائه grab-n-go اقلام مواد غذایی از Blakeslee را Bodega در علاوه بر این به خوبی سگ های خوشمزه منو از سوسیس, ساندویچ و اسنک —از بیکن و هالاپینیو رغبت صدر Ol’ زاپاتا سگ در یک اذوقه و نوشابه آهسته خمیر مستی به مقدس دودی بال سرخ شده و شور. وانت برخی از, کره, سیب, شکر و تخم مرغ و بیشتر همراه خود را با takeout سفارش.

صفحه اصلی Fiesta کیت و منوی کلاسیک در ملینا مغازه خواربار یا مشروب فروشی

روزانه 11 صبح تا 8 بعد از ظهر

7901 Westheimer; 3801 بللیر

این Tex-Mex آشپزخانه کارآمد خود را به-بروید/تحویل منو ارائه یک جداجدا سفارش فله گزینه از منوی کلاسیک برای “خانه Fiesta کیت.” حفاری به خانواده به اندازه enchilada بسته مکزیکی با برنج refried لوبیا و چیپس و سالسا, fajita و تاکو بسته و گوشت خوک تاماله توسط ده; و یا رفتن به خانه مورد علاقه های شما از خوزه در شیب و رزیتا را Pollo Poblano به Leane Burrito. آبجو و شراب نیز در دسترس هستند برای رفتن و مهمان می تواند منظور از آن همه آنلاین.

منظقه در Riel

دوشنبه-پنج شنبه, 1 تا 8 بعد از ظهر

1927 فرویو

بودین تخم مرغ, رول کیمچی-مشخصی KFC, بال مرغ, قارچ, امپانادا pierogis آویز استیک نارگیل, زنجبیل بادمجان و crawfish ماکارونی همه در takeout منو در این هیچ-گذرنامه-مورد نیاز محله گیج از آشپز Ryan Lachaine. به عنوان بهشت-فرستاده کره برگر لغزنده است که ما می توانیم به شما قول می خواهید به شریک شدن در. برای منظقه انتخاب کنید تا تماس در 832-831-9109 و یا سفارش آنلاین (تحویل در دسترس از طریق DoorDash و نفع).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>