در اینجا نگاهی به این آخر هفته بهترین آشپزی اتفاقات:

هوستون کافئین خزیدن

جمعه و شنبه

هفتم سالانه هوستون کافئین خزیدن نقش میزبان را به دو روز شش مسیر قهوه و چای تور با گودال متوقف می شود از کاتز قهوه در زمستان شعبه شرق به Xela قهوه در دومین بخش است. هر یک مسیر منحصر به فرد است و نزدیک به 20 منطقه بهترین محلی قهوه و چای کسب و کار شرکت. بلیط ها $31.50 دلار 35.50.

ملی مارگاریتا روز

شنبه

از تکیلا خیس احزاب به boozy نوشیدنی ویژه بررسی کنید ما هوستون ملی مارگاریتا روز راهنمای برای یک لیست از هوستون کافه ها و رستوران ها خواهد شد که تجلیل مقدس مارگاریتا این سال است.

بامیه اسمک دان در زمین قند مربع شهر

شنبه ظهر تا 4 بعد از ظهر

15958 شهر پیاده روی

Houstonia میزبان هفتم آن سالانه بامیه اسمک دان در زمین قند مربع به عنوان مهمان حفاری به بامیه نمونه از نقاط مانند Ouisie جدول, دولت, کرایه, بایو پسران PoBoys و سنت آرنولدو سپس رای برای مورد علاقه خود را. روز نیز از ویژگی های بی پایان, نوشیدنی, موسیقی زنده و بازی های حیاط. بلیط ها $40 و شامل تمام مواد غذایی و نوشیدنی (20 دلار در سنین 13-20).

8th Anniversary Party در بوفالو بایو دم کردن شرکت

شنبه, 7 تا 10 بعد از ظهر

2101 تابستان

کمک به چرم گاومیش دم جشن آن 8th anniversary با یک جشن تولد در پارکینگ خود را با نام تجاری جدید حفاری های گسترده سه داستان زمین بازی برای بزرگسالان است. مهمانان می توانید انتظار یک قاتل آبجو لیست بلیط های جالب, سفارشی یادبود ظروف و سرگرم کننده دیگر. بلیط ها $35.

بازار مال فروشان خلاصه و بهترین گزش رقابت در NRG مرکز

یکشنبه, 6:30 p. m.

1 NRG پارک سالن های D و E

حمایت از بازار مال فروشان با شرکت خود خوراک شناس مواد غذایی, رویداد, خلاصه اخبار و, بهترین گزش رقابت که جفت بیش از 450 برنده جایزه شراب از جمله Grand قهرمان و رزرو گراند قهرمان بین المللی شراب رقابت با امضای ظروف از حدود 100 نفر از این منطقه بالا رستوران و آشپزی موسسات. بلیط ها $165 برای پذیرش کلی اضافی با حمایت از فرصت های در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im