هوستون 5 بهترین آخر هفته غذا شرط: خرچنگ جمعه و ملی پیتزا روز

در اینجا نگاهی به این آخر هفته بهترین آشپزی اتفاقات:

خرچنگ جمعه در برنی برگر, اتوبوس

جمعه, 11 صبح به فروش می رسد

5407 بللیر, 2643 مرکز تجاری 2200 دانشگاه ییل دریافت کرد و 6324 بزرگراه 6

این اولین جمعه از ماه که به معنی آن را خرچنگ جمعه در برنی برگر ، نشان می دهد تا زود به طاس تخته نرد برای اولین بار در بازار قیمت خرچنگ خلاقیت از جمله مین سبک رول خرچنگ پرتاب با برنی خانه مایو; تگزاس-سبک رول خرچنگ با لباس خانه ترشی هالاپینیو و بیکن ترد; و رول خرچنگ کامل با آب گرم کره-آب پز خرچنگ. شما همچنین می خواهید پیدا کردن رول خرچنگ لغزنده و خرچنگ پوتین که لایه های دست-برش سیب زمینی سرخ کرده با پنیر محلی دلمه, کره آب پز خرچنگ, خرچنگ دریایی, سس و پیاز سبز.

11th Annual H-شهر فلفل قرمز Throwdown در پیاز نهر کافه

شنبه ظهر تا 5 بعد از ظهر

3106 بلوط سفید

پیاز نهر خواهد گودال گذشته قهرمانان و علاقه های محلی در برابر یک دیگر در آن 11th annual H-شهر فلفل قرمز Throwdown ابتدا در ظهر و با مزه از 2 به 4 p. m. عضویت در یک بعد از ظهر از سرگرمی زندگی می کنند سرد brews و فلفل قرمز آتشین با بهره گیری Summerhouse هوستون. $10 بند اجازه می دهد تا دسترسی برای مزه از هوستون تیم های برتر از مورد علاقه های محلی کارخانه های لبنی روح فروشندگان محله کافه ها و رستوران ها همراه با نرم افزار تیم است.

2020 هوستون ویسکی اجتماعی در ارگ

شنبه از 6 به 9 p. m. (5 p. m. VIP)

12130 کربی

ویسکی علاقه مندان نمی خواهید به از دست دادن سالانه 5 ویسکی اجتماعی که ویژگی های صدها نفر از Whiskeys و ارواح از سراسر جهان را انتخاب کنید تنها بشکه ارائه شده و مواد غذایی خوب برای مطابقت با. بلیط ها $90 پذیرش کلی و 140 دلار VIP.

ملی پیتزا روز در نیشکر روسو

یکشنبه, 11 صبح تا 9 بعد از ظهر

1835 شمالی چوپان

به مناسبت پیتزا-دوست داشتن تعطیلات عصا روسو در حال اجرا است یک ساعت یک مبارک پیتزا قیمت تمام روز (معتبر برای ناهار خوردن در تنها). دوستداران پیتزا می توانید در زیر Margherita (سس گوجه فرنگی housemade موزارلا خوب روغن زیتون) برای $7; و اما (Luscher سوسیس, گوجه فرنگی, سس housemade موزارلا) و الا (داغ soppressata, سس گوجه فرنگی, housemade موزارلا) به 9 دلار در هر.

مشروب الکلی می توانید روزهای یکشنبه با Feges BBQ در Riel

یکشنبه, 3 تا 9 بعد از ظهر

1927 فرویو

Riel آشپز/صاحب Ryan Lachaine همچنان خود را مشروب می توانید روزهای یکشنبه سری — یک رویداد ماهانه به نام بعد از کانادا زبان عامیانه برای یک باشگاه شبانه و یا نوار است که ترکیبی از مواد غذایی ، هنر و کوکتل— با مهمان سرآشپزها ارین اسمیت و پاتریک Feges از Feges BBQ; به علاوه هنر نمایش توسط هنرمندان محلی بود کسی Franky کاردونا W3r3 On3 رابرت هاج Donkeemom و Noke.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید