در اینجا نگاهی به این آخر هفته بهترین آشپزی اتفاقات:

روز ولنتاین ناهار خوری

جمعه (از جمله برخی از طریق پنج شنبه)

ما را بررسی کنید هوستون روز ولنتاین ناهار خوری راهنمای برای پیدا کردن که هوستون رستوران ها آماده هستند را به این عشق ولنتاین روز از منحط جایزه fixe وعده های غذایی به صورت دو به یک جداجدا سفارش داده شده امور کامل با شکلات و شامپانی.

مردی Gras صبحانه در B&B قصابی و رستوران

شنبه ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر

1814 واشنگتن

Joing B&B قصابی و رستوران برای جشن مردی Gras-مضمون صبحانه در طبقه بالا اتاق ناهار خوری و پشت بام پاسیو. مهمان می تواند لگد کردن اولین آخر هفته از “چربی شنبه” جشن با دوئل پیانو, نقاشی چهره, New Orleans-الهام صبحانه ظروف (یعنی Crawfish Etouffee املت, کاخون بودین اردک و Andouille بامیه و غیره.), تخصص کوکتل توسط پرتو Suntory و جشن کوله پشتی. تماس 713-86-1814 رزرو یک میز.

Veuve Clicquot شراب مربی Meet & Greet صبحانه در’Bouzy

شنبه ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر

2300 Westheimer

پیوستن به یک’Bouzy برای ملاقات و خوش آمد می گوید با Lison Blanchemanche, Veuve Clicquot شراب مربی. مهمانان می توانید انتظار یک جداجدا سفارش داده شده صبحانه از غذاهای چربی اردک سیب frites و تخم مرغ به میگو و بلغور از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر به علاوه تمام روز Veuve ویژه. تماس 713-722-6899 برای رزرو.

هوستون اوکس شراب و مواد غذایی کلاسیک در باشگاه در هوستون اوکس

شنبه ظهر تا 5 بعد از ظهر (11 a. m. VIP)

22602 Hegar

این باشگاه در هوستون اوکس برگزار خواهد شد بعد از مزه کردن شراب, سمینارها و مواد غذایی در افتتاحیه آن هوستون اوکس شراب و مواد غذایی کلاسیک, این برنامه شامل بیش از 60 سطح جهانی از wineries در کنار بوتیک ارواح لذیذ گزش سمینارها در مورد شراب و شراب مربوط به دانش و یک صف از موسیقی زنده. Grand مزه تصویب بلیط ها $175 با بلیط VIP برای $250.

مردی Gras میخانه خزیدن در وایت اوک

شنبه 2 تا 6 بعد از ظهر

سنت آرنولد فرقه های مورد علاقه میخانه خزیدن بازگشت به بلوط سفید با مردی Gras پیچ و تاب. خزنده می توانید انتخاب کنید تا خود را پانچ کارت در کمی وودرو است, 2631 بلوط سفید از 2 به 3 p. m. و سپس پرش به میله از جمله BB تک-Orleans, بابکت تدی, یخچال, خانه عمومی و مسیحی را درب عقب اتومبیل قبل از اتمام در پیاز نهر کافه, 3106 بلوط سفید برای جایزه وانت و پس از حزب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de