هوستون 5 بهترین آخر هفته غذا شرط: شروع یکشنبه خود با رایگان Kolache

در اینجا نگاهی به این آخر هفته بهترین آشپزی اتفاقات:

برو تگزاس روز در پاسیو در گودال اتاق

جمعه, 3 تا 7 بعد از ظهر

1205 ریچموند

جشن همه چیز تگزاس در پاسیو در گودال اتاق رفتن تگزاس روز fiesta, شامل, BBQ, crawfish تخصص مواد غذایی و نوشیدنی, قرعه کشی, جوایز, DJ موسیقی و چیزهای سرگرم کننده مانند پنبه آب نبات, نقاشی چهره و عکس ops با Pinecone مرغ.

جهش روز در هشت ردیف سنگ چخماق

شنبه, 11 صبح تا نیمه شب

1039 ییل

هشت ردیف سنگ چخماق, جشن سال کبیسه با ’80s, با مضمون سال کبیسه رقص کامل با دی جی, ’80s-الهام کوکتل و نئون همه چیز.

ملی Kolache روز در Kolache Shoppe ارتفاعات

یکشنبه, 7 صبح تا زمانی که منابع آخرین,

1031 ارتفاعات

ارتفاع محل از هوستون به موسسه خواهد شد, جشن ملی Kolache روز در خدمت افتخاری kolache (مانند انواع سوسیس و پنیر هلو و خامه و پنیر و به طور منظم $1.65) به هر حامی که بازدیدکننده داشته است در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. علاوه بر این 50 نفر در صف دریافت $10 Kolache Shoppe کارت هدیه.

یادبود رستوران شهر هفته

یکشنبه (در حال اجرا تمام مارس بلند)

یادبود شهرستان است که با راهاندازی آن در ماه کمپین یکشنبه این نمایشگاه به خصوص سرپرستی ناهار و شام از منطقه بالا رستوران و با بخشی از قیمت هر یک با بهره گیری یادبود هرمان پایه و اساس است. رستوران ها در افتتاحیه صف عبارتند از: 024 پنجره مشبک, Churrascos, آزادی آشپزخانه, Kuu, پری Steakhouse یکnd بیشتر.

BrunchFest در Midtown پارک

یکشنبه, 1 تا 4 بعد از ظهر

2811 تراویس

از ذهن پشت سال گذشته هوستون پنیر کبابی متحرک BrunchFest آوردن ته mimosas خونین مریم و صبحانه از غذاهای رستوران های محلی به Midtown پارک برای نهایی یکشنبه Funday تجربه. در علاوه بر این به ته صبحانه جشنواره را برانگیخت می توانید لذت بردن از موسیقی زنده, بازی و بیشتر در حالی که انتخاب خود را برای انتخاب بهترین نیش بهترین درمان شیرین و بهترین مرزه لقمه. بلیط عبارتند از ته مواد غذایی و نوشیدنی نمونه ($59 GA; $94 VIP با اوایل ورود در ظهر).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>