هوستون 5 بهترین آخر هفته غذا شرط: “به Geaux” بامیه, کوره خود را Brats و بیشتر

با اجتماعات بزرگ ممنوع و کافه ها و رستوران ها نه به طور کامل عملیاتی در حال حاضر ما در حال انجام آن چیز کمی متفاوت در این آخر هفته, پوشش پنج فوق العاده برای رفتن به گزینه های از رستوران ها در اطراف شهر:

در اینجا نگاهی به این آخر هفته بهترین آشپزی اتفاقات:

روزانه 3 تا 7 بعد از ظهر

3300 اسمیت

کریول, ناهارخوری زیبا, نقطه amped آن به Geaux گزینه های در دسترس برای هر دو منظقه وانت و UberEats تحویل. لذت بردن از سبک خانواده وعده Creole راحتی مورد علاقه های شما مانند غذاهای دریایی و بامیه روزانه ویژه و شام برای دو گزینه از جمله Chateaubriand Mesquite کبابی Redfish و قارچ-مرغ بو داده که به صورت کاملا اسراف شب تاریخ در. فراموش نکنید که برای اضافه کردن دسر مانند برنان پای گردو و پودینگ نان, به علاوه برجسته شراب در سخاوتمندانه قیمت. توجه: برای کمک به حمایت از آن اختصاص داده شده کار کارکنان برنان همچنین راه اندازی یک GoFundMe به جمع آوری کمک مالی برای اعضای تیم خود را.

روزانه 5 تا 9 بعد از ظهر

2044 شرق T C دلقک (ارتفاعات), 828 FM646 غرب (لیگ شهرستان) 1329 شرق برادوی (Biergarten)

علاوه بر آن به طور منظم منو از schnitzels, wursts و strudels پادشاه را نیز تاب به خانه سوسیس پوند. دریافت به معامله واقعی, آلمانی, brats مانند scharfe kasewurstبه علاوه الک کالباس دودی اپل حکیم و بیشتر به کوره در خانه از سنتی و بازی های وحشی گونه های گیاهی و وگان سوسیس. سفارش آنلاین برای انتخاب از هر یک از گروه کینگ رستوران (EggHaus, خوراک شناس, پادشاه BierHaus کینگ Biergarten) و دریافت 20 درصد تخفیف با کد HTX. هر دو منظقه وانت و تحویل در دسترس است.

منظقه مزرعه غرفه های مواد غذایی و تحویل در ملینا مغازه خواربار یا مشروب فروشی

روزانه 11 صبح تا 8 بعد از ظهر

7901 Westheimer, 3801 بللیر

شما هم اکنون می توانید انتخاب کنید تا تولید در کنار شما Tex-Mex سفارشات در ملینا را به عنوان Tex-Mex آشپزخانه تیمی با خانواده های محلی-اجرای مزارع Schilling مزرعه (Garwood, TX) و Janicek مزرعه (سیلی, زیر آسمون کبود) برای باز کردن منظقه مزرعه می ایستد. سبزیجات 4 دلار در هر بوشل/سر. نوسان یا ملینا محل برای دیدن آنچه که تولید تازه در دسترس است که روز تماس بگیرید و یا به پرس و جو در مورد تولید و تحویل. در بللیر محل نیز خواهد شد فروش تازه پروتئین از تازه گوشت چرخ کرده را به نروژی, مزرعه, مطرح ماهی قزل آلا. همانطور که برای Tex-Mex شما می توانید همه چیز را از enchilada و fajita بسته به دسته کوچک موسیقی جاز پلاتر و تاماله در دسترس برای وانت در هر دو محل و تحویل (از طریق DoorDash یا GrubHub)

یکشنبه-سه شنبه ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر

550 ارتفاعات

محله کافه همه چیز در همه روز, takeout منو ویژگی های کالا از مرغ سوخاری اسپایسی بیسکویت و بازار quiche صفحات به گیاهی gyros و خانه ماهی آزاد دودی با نان تست. رویه سرد brews, عسل اسطوخودوس lattes و ترش, چای سرد. تماس 713-880-8463 برای وانت (تحویل در دسترس است در ارتفاعات Montrose Timbergrove و مجاورت) و به سوال در مورد خاموش-آیتم های منو از کل جوجه ها به گوشت در قصابی مورد.

منظقه و تحویل در Uchi

روزانه تماس برای سفارش از 3:30 تا 8:30 p. m.

904 Westheimer

فوق العاده محبوب ژاپنی رستوران ایجاد کرده به منو بروید برای منظقه وانت و تحویل (از طریق حمایت و DoorDash) شامل مورد علاقه های شما مانند hamachi sashimi, ژامبون و تخم مرغ makimonoو لیمو-فلفل قرمز و کلم بروکسل. اگر شما در حال حمایت از طریق وانت شراب خاطر و آبجو است 25 درصد ، برای سفارش تماس بگیرید 713-522-4808 از 3:30 تا 8:30 p. m. و یا رزرو یک وانت بار از طریق وب سایت خود و اعضای تیم را در رسیدن به سفارش خود را. هنگامی که شما انتخاب کنید تا شما استقبال توسط یک Uchi کارمند و یا تماس با 713-522-4808.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>