خشک ژانویه رسیده است. برای برخی از مردمی که بدان معنی است که آنها در حال رفتن به خود را تحقیر فیلم پورنو راه اما برای برخی دیگر ممکن است یک تغییر در شیوه زندگی آنها می خواهند برای ادامه. این که آیا آن را به نوبه خود شما را به راننده تعیین شده و یا شما متعهد به خود را سخت به دست آورده هوشیاری روند نسبت به غیر الکلی کوکتل و یا “mocktails” مثبت است برای بسیاری از افرادی که می خواهید برای لذت بردن از یک شب با دوستان خود و احساس محروم. رفته اند روز از سفارش باشگاه نوشابه و یا N/A آبجو. نه تنها متعارف کوکتل, کافه ها و رستوران ها ارائه صفر-اثبات نوشیدنی وجود دارد و حتی الکل-رایگان باشگاه های باز مانند Sans بار در Austin و گوش دادن نوار در شهر نیویورک است. آیا توان خود را روانی و جسمانی یا سلامت معنوی در هوستون است نوشیدنی های غیر الکلی است که هنوز هم یک حس مناسبت بدون مشروب الکلی.

در اینجا یک لیست از خوشمزه mocktails را امتحان کنید.

برنان هوستون
3300 اسمیت

برای نیواورلئان محیط و غذاهای برنان شده است رفتن به رستوران برای Houstonians از سال 1967. اگر آتش در طول طوفان آیک و جاری شدن سیل از طوفان هاروی باید wreaked ویران کردن در رستوران بیش از چند دهه از آن هنوز هم فریبندگی زیر تب و تاب بودن از gaslights. وجود دارد چند نقاشی با آبرنگ روی گچ پتیس بیشتر دلربا است که در آن به لذت بردن از یک میوه ای mocktail. برنان دارای یک انتخاب از سه نوشیدنی های غیر الکلی بنابراین شما می توانید سعی کنید همه آنها را و هنوز هم راه خود را در دریا ،

اولین تند شیرین رحمت ساخته شده با لیمو و گریپ فروت آب میوه گلابی خاردار, شربت هالاپینیو برش و جن. آن را در خدمت یک سنگ محل rimmed با فلفل هندی و شکر. در حالی که با بهره گیری از یکی از آن تگزاس Creole Brunches شما نمی خواهد احساس را به شما به عنوان sip یک فلوت به سادگی هلویی ترکیبی از Martinelli درخشان سیب و هلو شربت چاشنی زده با نعناع و turbinado شکر لبه. برای چیزی fruitier وجود دارد OJ سر و صدا با مبهم تمشک و نعناع و تازه-فشرده آب پرتقال. تمام نوشیدنی ها 7 دلار.

You can sparkle without the alcohol.گسترش

شما می توانید درخشش بدون الکل است.

عکس های کریس Poldoian

Camerata
1830 Westheimer

شما می توانید گل رز در تمام طول روز در Camerata با یک لیوان (و یا بطری) از درخشان Spatburgunder از Rheingau غیر الکلی افزایش یافت. آن را پایدار رشد و تولید شده از 100 درصد pinot نوآر انگور. آن را نیز نسبتا خشک شراب بنابراین شما نمی خواهد غرق شود میوه.

Dandelion Cafe has some healthy mocktails.گسترش

قاصدک کافه برخی از سالم mocktails.

عکس ماری Elgamal

قاصدک کافه
5405 بللیر

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از قهوه و نوشیدنی, آب و مخلوط به حال در این کافه آن را نیز ارائه می دهد فصلی mocktails به همراه آن پانینی و شیرینی.

این ترش, عسل, چای, با, ارگانیک, چای ترش, عسل محلی و یک چلپ چلوپ از آبجو زنجبیل. نیز وجود دارد در زغال اخته, لیموناد با نعناع مبهم زغال اخته نعناع و housemade لیموناد. یک روز صبح من از خواب بیدار و یا digestifلیمو زنجبیل شات (تازه زنجبیل و آب لیمو و فلفل چاشنی) خواهد آمار نقطه به خصوص اگر شما یکی از آنهایی که بد بخت دوره نقاهت بعد از آنفولانزای فصلی. زنجبیل نیز خوب برای حالت تهوع, بنابراین اگر شما نیاز به یک خماری درمان این است که بهتر از “مو سگ”. ایتالیایی آن سودا در آمده خوشمزه طعم مانند کرم وانیل, خیار, نعناع و ترش, توت فرنگی برای برخی از حباب.

The Lemonberry Elixir at Dish Society is berry delicious.گسترش

این Lemonberry اکسیر در ظرف جامعه توت خوشمزه است.

عکس کیمبرلی پارک

ظرف جامعه
23501 کینکو رنچ
12525 یادبود
5740 سن فلیپ
1050 ییل

ظرف جامعه ارائه می دهد دو خانه elixirs معقول $5 بنابراین شما می توانید آنها را لذت بردن از با صبحانه, صبحانه, ناهار, یا, شام, در این بازی گاه به گاه مستقر در هوستون رستوران. برای موخیتو بدون رم-o, باکره, Mojito ارائه می دهد همان طراوت, طعم, آب آهک نیشکر و شکر و نعنا و نوشابه باشگاه. نیز وجود دارد Lemonberry اکسیر با مبهم نعناع و آب لیمو و توت فرنگی و تمشک و نیشکر.

این elixirs در دسترس نیست در فین سالن محل.

The Limon Fresca at 8th Wonder Distillery is limey and fresh.گسترش

این Limon Fresca در 8th Wonder رسومات است limey و تازه است.

عکس مورگان روزنبام

8th Wonder رسومات
2201 دالاس

8th Wonder نگه می دارد آن را ساده و با طراوت آن شربت ابلیمو این Limon Fresca. آن را فقط در خانه ساخته شده نعناع ساده, شربت آبلیمو و آب. اما آن را بسیار زیبا.

"Look at me, I'm Sandra Dee!"گسترش

“به من نگاه کن من Sandra Dee!”

Photo by random dance things کارکنان

Random dance things
3210 دبلیو دالاس

Random dance things با ترکیب آن از اروپا ظرافت و جنوب, قدیمی, جذابیت محل مناسب به افراط در یک فرصت ناهار یا شام ویژه. آن mocktail Sandra Dee (8 دلار) است ایده آل برای کسانی که رفتار نیکو با آن درختچه توت فرنگی, لیمو, میوه شور و سودا.

The Lucha Libre will free you from a hangover.گسترش

این Lucha Libre شما را از خماری.

عکس کارول ریواس

La Lucha
1801 N. چوپان

این رستوران از فورد سرخ آن شناخته شده است مرغ سرخ شده شام و تازه خلیج فارس, غذاهای دریایی. وجود دارد یک homeyness در ظروف مانند صدف سرخ شده قرص نان. در حالی که یک آبجو سرد به نظر می رسد کامل جفت شدن گاهی اوقات شما باید به رفتار. داشتن یک Lucha Libre (6 دلار) نمی خواهد شما را احساس شما در حال از دست رفته. این یک ترکیب آناناس آهک آگاو تند, آلوچه و فلفل قرمز arbol شربت. آن است که تمام مواد تشکیل دهنده از یک کوکتل ویژه بدون روح. این یک کردن آیتم های منو اما شما در حال حاضر می دانم که راز.

Let me take you downstairs to Raspberry Fields.گسترش

اجازه دهید من شما را از طبقه پایین به تمشک زمینه.

عکس از مایکل آنتونی

لا جدول, Marche
1800 پست بلوط بلوار

لا جدول طبقه پایین اغذیه فروشی و مشروب فروشی, Marche ارائه می دهد کلاسیک, فرانسوی, ظروف مانند ماهی تن Nicoise یا کاراملی و پنیر سوفله. اگر یک لیوان شراب در کارت برای روز خود را, شما می توانید خودتان را به یک تمشک زمینه mocktail به جای آن ساخته شده با مبهم و تمشک و نعناع شربت ساده و آب جوش.

It's the time for the season of mocktails at Le Colonial.گسترش

این زمان برای فصل mocktails در Le استعماری.

Photo by Alexa جورجیا

لو استعماری
4444 Westheimer

در حالی که هوستون می بالد به عنوان بسیاری از رستوران ویتنامی به عنوان دوبلین بارها لو استعماری ترکیبی از ظریف غذاهای ویتنامی با استعمار فرانسه دکور. بله وجود دارد فو بوولی این یک نسخه پیچیده ساخته شده با دم گاو Wagyu آبگوشت و گوشت گاو گوشت پشت مازو.

این است که به ارائه چهار mocktails است که نشان دهنده چهار فصل, حتی اگر هوستون مسلما تنها دو یا سه. در اینجا لیست:

پاییز (Mua سه شنبه) – ریحان تایلندی, ویتنامی-چاشنی شربت آب لیمو و جن
بهار (Mua Xuan) – تمشک, آب لیمو, نعناع, syup جن
تابستان (Mua او) – انبه, شهد, آب آناناس, سرخالو پوره و آب آهک
زمستان (Mua Dong) – مبهم خیار آبلیمو و زنجبیل آبجو

Present Company goes both ways: with or without spirits.گسترش

در حال حاضر شرکت می رود هر دو روش: با یا بدون روح.

عکس Becca رایت چند رسانه ای

در حال حاضر شرکت
1318 Westheimer

برخی آن را روشن و در حال حاضر شرکت ارائه می دهد neons و رنگ های گرمسیری در یک بازی سرگرم کننده و دمدمی تنظیم. وجود دارد انواع کوکتل خلاق در اینجا, اما اگر شما مایل به یک زمان خوب بدون مشروب این دو لو Croix کوکتل است که می تواند روح. فقط مطمئن شوید که شما آنها را سفارش که در راه است.

اصل بوسه تمساح ساخته شده است با توت خیار لو کریکس آب آهک آگاو و تازه تمشک. غریبه خطر هندوانه-کیوی لو Croix با آهک و آب هندوانه. این نوشیدنی در حال خدمت در Le Croix قوطی و 6 دلار. الکلی نسخه 10 دلار بنابراین شما می تواند مسئول و صرفه جو در همان زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im