#HoustonSafe: شهرستان می تواند زنده ماندن بحران دیگر اگر ما هوشمند هستند

در سال 2017, جهان, خود را برای اولین بار نگاه اجمالی از انعطاف پذیری Houstonians هنگامی که طوفان هاروی deluged منطقه با بارش. آنها شاهد همسایه, کمک به همسایه ها و ساکنان روزمره دست زدن به یک وضعیت غیر ممکن است با سختی و مهربانی.

امروز ما به صورت کاملا متفاوت به چالش بکشد. به جای باندهای هم ما نیاز به جدا کردن اگر فقط برای کمی در حالی که برای جلوگیری از شیوع قابل ملاحظه مرگبار رمان coronavirus در هوستون. تا کنون وجود داشته اند 17 مورد گزارش شده در منطقه هوستون با هیچ تلفات اما به عنوان شهردار سیلوستر Turner County قاضی لینا هیدلگو و اعضای جامعه بهداشت در سراسر منطقه اشاره کرده اند تنها راه ما برای جلوگیری از این ویروس این است نه آن.

این است که چرا این شهر و شهرستان را به حالت تعلیق در شهرستان توابع و توصیه می شود لغو و یا به تعویق افتادن اجتماعات بزرگ و حتی کوچکتر و صمیمی تر آنهایی که برای چند هفته. آنها بر این باورند که حتی دو هفته پیشگیری خواهد ما را از داشتن به صورت سرنوشت از مکان هایی مانند سیاتل و سان فرانسیسکو.

در حقیقت, آن را بسیار را ندارد. قرار دادن برخی از ساده فاصله بین شما و همکار خود را Houstonians کلیدی است. این ویروس منتقل می شود در درجه اول از طریق هوا. اگر شما می توانید جلوگیری از تنفس یک فرد بیمار شما احتمال بسیار بهتر از اجتناب از عفونت است. در یک منطقه به عنوان بزرگ به عنوان ما آن است که آسان تر از انجام گفت, اما ما باید سعی کنید.

حتی اگر برخی از ما ممکن است احساس تاثیر COVID-19 مستقیم, دیگران خواهد شد و بدون شک بسیاری از کسانی که در معرض خطر بیشتری از عوارض جدی است. کسانی که آسیب پذیر هستند در میان ما باید حفظ شود و ما باید توانایی برای کمک به آنها درست مثل ما در طول فصل.

ما نمی تواند بیرون بکشد ما جان قایق و آنها را نجات از سیل. آن را نمی ممکن است به عنوان نمایشی برای دیدن خیابان های آرام به آب گرفتگی هستند. اما بهتر است به مدارس و محل کار از خانه اجتناب از مکان های شلوغ و انجام هر کاری شما می توانید برای کاهش این ویروس را گسترش از دیدن بيمارستان ضعف و فقیرترین در میان ما عواقب رنج می برند.

اگر شما می خواهید برای فعال, خرید کارت های هدیه از رستوران ها که دچار ضرر و زیان در طول این زمان. کمک به دوستان و اعضای خانواده با کمک های مالی و یا حذف کردن غذا برای آنها (از راه دور البته). بررسی در به طور منظم با افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات سلامت با تماس پیام کوتاه و یا نهفته.

و بالاتر از همه چیز آنچه که ما Houstonians انجام بهترین: خوب بود. درک ما همه رو به این چالش با هم. آن را نمی ممکن است خشمگین سیل و خیس فاجعه به تمیز کردن پس از آن محو می شود اما همه ما نیاز به مراقبت از یکدیگر. ما شده ایم هوستون قوی است. آن را در حال حاضر زمان به هوستون امن است. اگر هر کسی می تواند آن را انجام دهد ما می توانیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>