چگونه محبوب UT زمین شناسی استاد به پایان رسید تا به عنوان یک رهبر در ناسا مریخ در 2020 ماموریت

دکتر لیندا Kah فوق العاده روح پرماجرا.

دانشگاه تنسی استاد زمین شناسی و دیرین شناس سفر به مکان های از راه دور در جستجوی ریشه های زندگی در سیاره ما است. در علم فروم ارائه چند ماه پیش Kah برگزار مخاطبان محلی افسون او به عنوان توضیح داده شده کار در کانادا در قطب شمال, شکار باکتری فسیل در تندرا با تیم کوچک.

“ما تنها بازدید کننده یک نوزاد بود Arctic fox که در یک سری از فوق العاده, مرطوب, تند و زننده, باد می وزد روز سرد خواهد خزیدن زیر باران پرواز از چادر ما و حلقه به خواب در کنار ما” Kah گفت: در یک سخنرانی در ماه فوریه.

روز چهارشنبه کار خود را خواهد رفت جایی او تا به حال انتظار می رود: مریخ است.

“به هیچ وجه من همیشه فکر می کنم من می خواهم تا پایان کار بر روی مریخ” Kah خندید در یک مصاحبه تصویری با ناکس اخبار. “در واقع تنها بخشی از علم است که هرگز واقعا برای من جالب بوده است در فضا.”

Kah است منجر همکاری محقق در ناسا مریخ در 2020 ماموریت است که برای راه اندازی این هفته است.

مریخ در 2020 است ماموریت برای ارسال این مریخ نورد پشتکار برای آزمایش فن آوری های کلیدی برای نهایی crewed ماموریت. این طراحی شده است برای پیدا کردن شواهد باستان زندگی میکروبی.

Kah دهه تجربه انجام کار مشابه بر روی زمین بررسی زندگی بیش از حد کوچک به ترک سنتی فسیلی باقی مانده است.

“هنگامی که شما دنبال آن هستید در سنگ است که با یک میلیارد سال وجود برکه های سفیدی وجود دارد, میکروب, اما آنها اصلا سخت, قطعات,” او توضیح داد. “چگونه است که اطلاعات به دام افتاده در یک سنگ و ترجمه برای که در آن ما می تواند همه چیز را ببینید و می گویند چیزی در مورد آنها ؟

“هنگامی که شما را در زمین شناسی, این همان مجموعه ای از مهارت های. من فقط انجام آن در حال حاضر در یک سیاره متفاوت است.”

همه چیز در مورد پشتکار

برای چندین سال دانشمندان در سراسر جهان شده اند ساخت نسل آینده مریخ مریخ نورد در حالی که برنامه ریزی ماموریت خود را به سیاره سرخ. پشتکار پیشرفته ترین و بزرگترین و سنگین ترین وسیله نقلیه روباتیک ناسا ساخته شده است به تاریخ. آن را تقریبا به اندازه یک خودرو و حمل بسیاری از فن آوری بالا دستگاه از جمله لیزر قادر به تبخیر سنگ برای تجزیه و تحلیل شیمیایی و یک رادار نافذ زمین سیستم قادر به شناسایی زیرزمینی آب یا یخ است. این مریخ نورد همچنین استرس تست لباس فضایی مواد و نشان می دهد دی اکسید کربن را به اکسیژن تبدیل شده است.

یک مقیاس بالا مبدل می تواند مورد استفاده برای ایجاد تنفس هوا و سوخت موشک برای یک crewed ماموریت.

بر خلاف قبل از مریخ نورد ماموریت های مانند کنجکاوی پشتکار حمل مسافر – یک هلیکوپتر بدون سرنشین به نام نبوغ. هواپیماهای بدون سرنشین خواهد بود که برای اولین بار انسان تلاش در پرواز شده در نازک مریخ جو است.

The rover هدف این است که در حال حاضر متروک Jezero دهانه. واقع در لبه غربی از Isidis Planitia های غول پیکر, گرد و خاکی دشت Jezero ممکن است برگزار می شود بدن از آب به اندازه دریاچه تاهو 3 تا 4 میلیارد سال پیش. دانشمندان امید به پیدا کردن شواهدی از گذشته آب و مواد مغذی است که ممکن است حمایت کرده اند زندگی در اینجا.

خوب وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم آنها ممکن است پیدا کردن چنین شواهد. با استفاده از تلسکوپ مداری و تصاویر دانشمندان شناسایی دو رودخانه خشک کانال های که به نظر می رسد جریان به دهانه. خاک رس سپرده شبیه مصب رودخانه فن به Jezero.

کربنات مواد معدنی مانند سنگ آهک تشخیص داده شده اند در این دلتا. این مواد معدنی استفاده می شوند توسط موجودات زنده از تمام اندازه ها برای ساخت قطعات سخت مانند پوسته. کربنات کریستال همچنین می توانید دام شواهد باستان باکتری است. این چیزی است که اتفاق می افتد بر روی زمین در حال حاضر در چشمه های آب گرم مانند Grand منشوری, زمستان در پارک ملی یلوستون.

“این واقعا یک راه خوب برای قفل کردن مواد آلی در یک کریستال بنابراین حفاظت از آن” توضیح Kah. “این چیزی است که ما می خواهیم به نگاه اگر ما می خواهیم برای پیدا کردن شواهد برای زندگی است.”

مریخ در 2020 ماموریت برای دانشمندان آینده

اگر همه می رود با توجه به برنامه ریزی و پشتکار را در زمین باقی مانده از غرب دلتا, بررسی سایت و نمونه های اصلی در داخل و اطراف دلتا. ناسا امیدوار است این روند را تقریبا یک مریخ سال و یا 687 روز است. هنگامی که نمونه ها جمع آوری شده ناسا در نظر دارد به ارسال یکی دیگر از ماموریت برای بازیابی نمونه های اصلی و بازگشت آنها به زمین است.

اما این روند را در حالی که. نمونه نمی توان بازگشت و تا حدود 2031.

“در زمانی که میوه های پر از این ماموریت بازگشت به زمین باید آن را 2031 و من برنامه ریزی شده به بازنشسته در 2032,” او گفت: “پس این است که واقعا کار را برای دانشمندان آینده و نه من.”

ماموریت تقریبا اتفاق رخ نداد و با توجه به خرید اینترنتی از COVID-19 آتن در اوایل این سال است. تیم ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت به پایان رسید rover با یک لحظه یدکی.

“من به یاد داشته باشید که وجود دارد به موج آن را خاموش” گفت: کتی پشته مورگان معاون دانشمند پروژه برای مریخ در 2020. “و در چند هفته ما در حال حاضر همه در خانه است.”

“من فکر می کنم اگر COVID برخورد کرده بود و یا حتی ماه و دو ماه قبل از ما شده اند در یک وضعیت متفاوت و ممکن است صحبت کردن در مورد لغزش از راه اندازی” او ادامه داد.

با پشتکار ساخته شده است وجود دارد بسیار کمی از دانشمندان که تا به حال به حال به راه اندازی نهایی آماده سازی. دیگر اعضای تیم علمی خواهد بود کار از راه دور را از سراسر جهان به هر حال. نیز وجود دارد بسیار محدود ویندوز به صورت یک هنر و صنعت از زمین به حمل و نقل به مریخ است.

“وجود دارد تمام مناطق از زمان که در آن ما می توانیم حتی در نظر گرفتن راه اندازی یک موشک به مریخ” گفت: Kah. او توضیح داد که برای رسیدن به مریخ, دانشمندان اساسا باید منجر به یک ضربه دور در پیشبرد طوری که موشک خواهد بود که در آن مریخ خواهد شد و قرار است تا یک سال زمان است.

“هنگامی که شما یک پنجره شما همه چیز را در قدرت خود را به آن” او ادامه داد.

مریخ نورد ماموریت به مریخ اتفاق می افتد شده است بیشتر یا کمتر به طور مداوم از Sojourner در این سیاره فرود آمد 23 سال پیش. هر رور بر اساس کار قبلی ماموریت و خدمت به عنوان یک راه برای آزمایش های جدید.

“این یک دهه به ارزش کار توسط هزاران نفر از مردم به ما گفت:” جیم Watzkin مدیر برنامه اکتشاف مریخ. “آن را به حال یک و نیم دوجین ماموریت اقدام آن را به ما آموخته اند که چگونه به زمین و زنده ماندن و کار بر روی سطح مریخ است.”

یک هدف بزرگتر

Watzkin تاکید کرد که در دراز مدت هدف از مریخ در سال 2020 از جمع آوری نمونه ها به احتمالی خود را از بازگشت در 2031 شد اجرای آزمون برای نهایی crewed ماموریت دهه آینده.

“ما اغلب نگاه به عنوان یک ضروری پیشرو انسانی اکتشاف,” او گفت:.

هر شاخه ای از علم است که به حدی درون نسلی پروژه. هر کشف هر پروژه در هر مطالعه در مرجع و گفت و گو با اوایل کار. که به ویژه با سیارات اکتشاف. دانشمندان و مهندسان شروع پروژه هایی که در آنها ممکن است هرگز به پایان رسید, امید نسل بعدی را انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش.

“مواقعی وجود دارد که شما باید به قدم به عقب از یک ایده” گفت مورگان. “شاید من قصد دارم به یکی از به دنبال بر روی آن اما این خوب است.”

“هر اکتشاف مریخ است خوب و مثبت به پیشبرد درک ما از سیستم خورشیدی صرف نظر از کدام کشور انجام شده است یا آن که نام خود را بر روی آن.” او ادامه داد.

که بین نسلی, خوش بینانه, چشم انداز بخشی از Kah کار نیز هست و نه فقط از نظر بازگشت به مریخ نمونه به زمین برای دانشمندان آینده.

“من فقط دوست دارم این واقعیت است که شما می دانید آنچه نقش من بازی در این ماموریت من می توانم که بازی بزرگتر در جامعه من با دادن این فرصت به دانش آموزان گفت: Kah.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>