چگونه یک پیشنهاد ممنوعیت سقط برای جنین ناهنجاری است که جرقه بحث شدید در ایالت تنسی

لا Quita مارتین دراز در اتاق سونوگرافی به دکتر نگاه کرد و نزدیک در آنچه به نظر می رسد به شدت اشتباه است.

او شروع به ساخت یک معامله با خدا است.

“من هر چیزی” مارتین سودا متوجه است که رویاهای خود را در حال رشد بزرگتر خانواده فراتر از او 3-year-old son ممکن است هرگز اتفاق می افتد.

او و شوهرش, دکتر غنی اورلند حال سقط قبل از تولد پسر خود را الی. آنها عاشق بودن پدر و مادر است.

سپس او تا به حال یکی دیگر از سقط جنین. آنها رفت و از طریق چند دور از درمان های باروری قبل از حاملگی دوباره خبری که ارسال Nashville, زن و شوهر در طول ماه.

است که تا زمانی که پزشکان به آنها گفت که در 19 هفته نوزاد خود را نمی خواهد زندگی می کنند فراتر از چند ساعت پس از تولد به دلیل قلب نقص. آن خواهد بود که برای اولین بار از سه عمده تشخیص آنها می خواهم پیدا کردن در روزهای آینده.

کودک به احتمال زیاد به عنوان اورلند آموخته از دیوانه وار تماس همکار پزشکان در سراسر کشور رنج می برند “بسیار دردناک خفگی” پس از ورود به جهان است.

“ما با توجه به چه گزینه خواهد بود و همه گزینه ها بودند وحشتناک” اورلند گفت.

آنها خاتمه بارداری در 20 هفته یک فرایند است که درگیر 21 ساعت از کار در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت و ارائه یک بچه کوچک پسر بچه که تنها زندگی می کردند 45 دقیقه.

آنها به نام کودک Nechmad مرد کلمه عبری برای “معشوق”.

بیش از دو دهه پس از خود را تجربه دردناک مارتین و اورلند می گویند آنها احساس خطر در قانون در حال دفاع و پشتیبانی این سال توسط رژیم صهیونیستی است. بیل لی که در میان دیگر سقط جنین, محدودیت, ممنوعیت این روش پس از تشخیص ژنتیکی ناهنجاری.

این قانون خواهد اطمینان حاصل شود که مادران مانند مارتین حمل به اصطلاح در این وضعیت است.

اما تصویب چنین لایحه ای را یک پیروزی برای مخالفان سقط جنین به طور خاص کسانی که به دنبال خاصی که وجود دارد هیچ فرصتی برای یک مادر به خاتمه بارداری پس از دریافت یک سندرم داون تشخیص برای کودک است.

هر چند این لایحه به زبان هنوز واصل شده لی را قبلا اعلام این قانون را منع سقط جنین بر سلامت و یا ناتوانی در تشخیص جنین همراه با سقط جنین انگیزه جنین به جنسیت یا نژاد.

فقط دو ایالت داکوتای شمالی و میسوری منع سقط جنین در مواردی که جنین ناهنجاری تشخیص داده شده است. یک تعداد انگشت شماری از دیگران اقدام به تصویب قوانین مشابه شده اند که به طور موقت یا دائم مسدود شده توسط دادگاه.

سناتور با سندرم داون نوه می گوید وجود یک “تنزل ارزش زندگی”

سناتور. مایک بل در سراسر داستان در سال گذشته در مورد ایسلندی خانواده و عمل خود را از سقط حاملگی بیشتر که در آن سندرم داون تشخیص داده شده است.

بل ذهن رفت و خود را 5 ساله و نوه های لیلا که دارای سندرم داون. صحبت کردن با فرماندار کارکنان در مورد قوه مقننه را دور بعدی قانون سقط جنین او می خواست تنسی به یاغی از سقط جنین سندرم داون در نوزادان است.

“این تنزل ارزش زندگی” بل R-Riceville گفت: این تصمیم به خاتمه دوران بارداری بر جنین ناهنجاری. “اگر ما در حال رفتن به اختصاص یک مقدار متفاوت به یک فرد مبتلا به سندرم داون باید به ما اختصاص یک مقدار متفاوت به یک جنسیت بر دیگری? یک مسابقه بیش از دیگری ؟ هر تعداد از کیفیت و مسائل زندگی خود بیش از دیگری؟”

دختر راشل Wooten 21 ساله بود و زندگی در خارج از کشور با نیروی هوایی شوهر زمانی که زن و شوهر آموخته بودند ، او جوان بود اما نشئه به مادر زنگ به یاد می آورد.

چند ماه به بارداری بل هم یکی دیگر تماس بگیرید و از او در این زمان از طریق اشک Wooten گفت: او نوه اش را به احتمال زیاد سندرم داون.

پس از زن و شوهر جوان حل و فصل است که در آن خدا را خواستار آنها را به یک کودک مبتلا به یک بیماری جدی دو هفته بعد پس از یکی دیگر از تست پزشکان گفت: به نظر می رسد همه چیز خوب بود.

اما زمانی که لیلا به دنیا آمد او در واقع باید این بیماری است. در حالی که پزشکان در ابتدا فکر می کردم این بچه نیاز به عمل جراحی قلب در ماه اول, او به آن نیاز نیست.

“او به پایان رسید تا بودن واقعا سالم به عنوان می تواند” بل گفت: این دختر کوچولو که در حال حاضر طول می کشد کلاس های ژیمناستیک و تدریس خانواده اش به مزه لذت های کوچک در زندگی است.

تشکر. سام Whitson R-فرانکلین گفت: به عنوان یکی دیگر از پدر بزرگ از یک دختر با سندرم داون در او هیجان زده به یاد بگیرند که از بیل جنین ناهنجاری جزء.

“این یک تجربه یادگیری برای من” Whitson گفت: تولد random dance things, در حال حاضر 10. “زمانی که من در حال رشد کودکان سندرم داون معمولا متولد شده با بیماری قلبی و ما هرگز آنها را دیدم. در حال حاضر آنها در حال پر رونق و آنها بخش بزرگی از جامعه است.”

بل شده و فعال در عمومی ضد سقط جنین تظاهرات از اواخر 1980s اما لیلا تولد به او یک “جدید شور” در کار قوه مقننه به فشار برای ممنوعیت سقط جنین به سندرم داون.

“من بگویید (ترکیبات) وجود دارد بسیاری از چیزهایی که دولت درگیر است که من شخصا فکر نمی کنم آن را باید در” بل گفت. “اما اگر یک چیز وجود دارد دولت باید انجام آن را به حفاظت از حداقل از این و کمک به حداقل از این. این که چگونه من می بینم این ارائه فرماندار pro-زندگی لایحه است.”

فرانکلین مادر نمی خواهم به ‘تحویل من مرده کودک’

در حالی که بل اشاره به قانون به عنوان یک “ضد اصلاح نژاد” تلاش زنان مانند مارتین و هدلیق Tweedall که فسخ یک می خواستم بارداری پس از یادگیری در کودک او نمی خواهد زنده ماندن توصیف جنین ناهنجاری ممنوعیت سقط جنین به عنوان بی رحمانه برای خانواده ها در حال حاضر و پیدا کردن خود را در از دست دادن موقعیت ها.

Tweedall و شوهرش جیمز فرانکلین در حال حاضر به 1 سال و برنامه ریزی برای رشد خانواده خود را هنگامی که آنها دوباره باردار چند سال پیش.

خود دکتر به آنها گفت که آنها می توانند پیدا کردن کودک جنسی زود با داشتن یک غیر تهاجمی دوران بارداری غربالگری در 11 هفته یک آزمون است که خود را بیمه اتفاق افتاده است به پوشش اما Tweedall اذعان بسیاری از زنان نمی تواند استطاعت.

به عنوان آنها منتظر نتایج را به بازگشت به زن و شوهر خود را جشن گرفتند اخبار با خانواده بیش از شکرگزاری در سال 2015.

هفته ها گذشت فراتر از 10 روز دوره انتظار آنها انتظار برای نتایج آزمون. Tweedall دکتر در نهایت از او خواست.

در این ملاقات که در آن زن و شوهر قرار بود تنها به یاد بگیرند که آیا آنها می خواهم که یکی دیگر از پسر یا دختر و پس از 30 سال به مادر گفته بود که او کودک, فضل بود, سندرم داون.

Tweedall تا به حال میانه تنسی سندرم داون در ارتباط قرار داده و آنها را در تماس با خانواده صرف دو هفته آینده صحبت کردن با پدر و مادر از کودکان مبتلا به این بیماری است.

اما در پیگیری قرار ملاقات پزشکان کشف نوزاد 70% پر از مایع یک بیماری شناخته شده به عنوان hydrops فتاليس. گریس کلیه تا به حال کار متوقف شد و پاهای او بودند دیگر در حال رشد است.

یک متخصص گفت: زن و شوهر است که اگر Tweedall از آن ساخته شده به مدت کامل کودک به احتمال زیاد مرده متولد شود. کودک انتظار می رود به مرگ در رحم افزایش Tweedall خطر ابتلا به خونریزی و عفونت است.

Tweedall فکر کردم از 1 سال قدیمی پسر و شوهر او می خواست به اطراف ، در 18.5 هفته او خاتمه بارداری.

“این بود که نور تصمیم” Tweedall گفت. “اما آن را به بهترین تصمیم گیری ما می تواند انجام دهد در آن زمان برای خانواده ما است.”

تحت قانون پیشنهادی Tweedall گفت: در تنسی او را مجبور به “تحویل من مرده کودک” بیشتر در طول بارداری است.

“بحث در مورد ریختن نمک به زخم,” او گفت:.

چند ماه پس از گریس زن و شوهر باردار شد و با دختر دیگری که در حال حاضر 3 سال است. هفت ماه پیش Tweedall تحویل یک نوزاد پسر آنها را به یک خانواده پنج.

پیشنهاد می گذارد و قانون در کنار آسیب پذیر ترین ضد سقط جنین طرفداران می گویند

دانیال عزیزم معاونت ارتباطات در اخلاق و آزادی مذهبی و ائتلاف های سیاست عمومی بازوی کنوانسیون باپتیست جنوبی توصیف تشخيص ناهنجاری های جنينی به عنوان “شرایط بسیار دشوار است در هر مورد است.”

اما ERLC است که حمایت از لی جدید پیشنهادی قانون سقط جنین می خواهد قانون به رسمیت شناختن یک جنین در رحم به طور کامل انسان ناهنجاری یا نه عزیزم توضیح داده شده است.

“ما هنوز هم فکر می کنم وجود یک ارزش در زندگی انسان پایان به طور طبیعی و خداست که نویسنده از زندگی, وقتی زندگی شروع می شود و به پایان می رسد و ما ارزش نیست و کسی بشریت بر اساس چه ما فکر می کنم آنها زندگی می کنند و یا کیفیت زندگی ما فکر می کنم آنها باید” عزیزم گفت.

“ما همیشه می خواهیم قانون را در کنار آسیب پذیر ترین در میان ما. ما همیشه می خواهیم قانون به نفع حداقل عامل قدرتمند در این وضعیت است.”

ملی حق زندگی در این کشور منجر ضد سقط جنین, گروه, نمی, پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در لی قانون پیشنهادی.

تنسی حق زندگی نامه برایان هریس ارائه پاسخ های خنثی در ماه گذشته پس از فرماندار اعلام این لایحه است.

قانونی رهبران در حال ادامه کار با لی دفتر تهیه جزئیات لایحه, پیش نویس اولیه که انتظار می رود رونمایی شود در هفته های آینده.

لی دفتر طرح شامل یک استثنا برای موارد که در آن زندگی مادر در خطر است گفت: Chris Walker, فرماندار مدیر ارتباطات.

افراد بالای سیاست سقط جنین طرفداران حقوق اصرار

الیزابت نش سیاست های دولت تحلیلگر Guttmacher موسسه یک گروه تحقیقاتی برای دفاع از حق سقط جنین اشاره به هفت کشورهای دیگر که در آن شبیه جنین ناهنجاری ممنوعیت مسدود شده توسط دادگاه.

“با توجه به سابقه دیگران این است که این نوع محدودیت می شود که به چالش کشیده” نش گفت.

اگر بان تایید شد نش گفت: این بدان معناست که زنان — از جمله کسانی که می خواستم به زن خواهد زدگی برای پیدا کردن خارج از کشور ارائه دهنده سقط جنین اگر آنها یاد بگیرند که آنها نیاز به خاتمه بارداری خود را به علت یک ناهنجاری جنین.

“بیماران باید در مرکز همه این بحث و بحث و قرار دادن نیازهای خود را جلوتر از سیاست های مهم است” نش گفت.

مارتین که یک داوطلب با شورای ملی زنان یهودی که شامل بهداشت باروری زنان در لیست خود را از وکالت علل گفت: او را به اشک پشت سر هم در ماه گذشته هنگامی که او را دیدم Tennessean داستان مثال ناهنجاری های ژنتیکی به عنوان یکی از لی پیشنهاد دلایل ممنوعیت سقط جنین.

او به یاد می آورد که چگونه تصمیم او و همسرش ساخته شده و بیش از 20 سال پیش وحشیانه بود و یکی از آنها آمد به تنها پس از جامع مشاوره با روحانیت پزشکان و دوستان نزدیک و خانواده است.

“این بدترین تصمیم ما تا کنون ساخته شده در زندگی ما و ما نمی تاسف است که تصمیم” مارتین گفت. “ما می دانیم که ما تصمیم درست برای ما فقط نفرت بود که ما به این تصمیم.”

برای سقط جنین طرفداران حقوق تنسی به لایحه آخرین در یک سری از حملات توسط قانونگذاران در سراسر کشور در توانایی زنان به استقلال بیش از خود و بهداشت باروری.

کسانی که در طرف مقابل از این موضوع می گویند نه اقدام به ارائه نوع خود را از شیب لغزنده.

“از کجا می توانم شما را متوقف کند؟” بل پرسید. “هنگامی که شما به پایین این جاده اختصاص یک مقدار متفاوت به یک انسان که در آن شما در آن است؟”

رسیدن به ناتالی آلیسون در nallison@tennessean.com. او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید