چگونه ورزشکاران در تنسی در حال کار کردن در طول coronavirus همه گیر و ماندن در خانه سفارش

برایس Edmondson نشده آهسته در offseason آموزش از coronavirus همه گیر آمار یک ماه پیش.

این Ensworth junior linebacker حاضر به نشستن در اطراف خانه خود و صبر کردن COVID-19. او قصد دارد بزرگ خود را در سال آخر دبیرستان.

“فکر کردن در مورد متوسط بودن و هیچ کس می خواهد به طور متوسط” گفت: Edmondson که فوتبال کالج ها ارائه بورس تحصیلی از مدارس از جمله کنتاکی و ممفیس همراه با اواسط عمده مدارس آیوی لیگ برنامه ها و FCS تیم است. “شما باید به خودتان فشار. من قادر به انجام این کار خودم و من مربی است که قادر به کمک به من فشار.”

دبیرستان و دانشگاه و ورزشکاران حرفه ای در سراسر کشور در حال پیدا کردن راه های جدید برای انجام تمرینات خود را در طول رژیم صهیونیستی است. بیل لی stay-at-home اجرایی نظم و بسته شدن مدارس و سالن های ورزشی.

برای Edmondson که نگه داشته است او را در خانه برای بسیاری از تمرینات خود را. او همواره از چند روز در هفته به کار یک در یک با یک مربی شخصی در مربی گاراژ در برنتوود.

مربی خود الیوت کلمن Pro 3, تناسب اندام با استفاده از یک Vertimax ماشین که با بهره گیری از آموزش مقاومت با استفاده از نوارهای است که متصل به یک ورزشکار بدن. Edmondson جهش بر روی جعبه ها و مراحل با استفاده از باندهای متصل به ورزش خود را بازو و ماهیچه های پا.

اوکلند offensive lineman گراهام Keating دیدم یک Instagram پست تیتان توهین آمیز مقابله با تیلور Lewan هل دادن کامیون و تصمیم گرفت او سعی خواهد کرد به تقلید از آن است.

“من فکر کردم,” Keating گفت: “و گفت (اوکلند junior مرکز) الکس جونز” هی چرا ما به یک پارکینگ کلیسا و انجام این تمرین ؟ چرا که نه؟'”

انجیلی مسیحی junior Dietrick پنینگتون 6-پا-5, 315 پوند lineman گفت: تمرینات خود را عمدتا مطبوع این روزها. او گفت هدف این است که برای رسیدن به 290 پوند برای سال 2020 فصل است.

“بسیاری از زمان من انجام شده است sprints. آن را مانند یکی از خیابان قطب از دیگر, و من نمی خواهم شاید 10-15” او گفت:.

پنینگتون دولت No. 7-رتبه چشم انداز برای کلاس 2021 با توجه به 247Sports کامپوزیت گفت که او نیز از طناب و بلند کردن اجسام با دمبل.

“من برخی آسانسور مرده است. من انجام شده است مقدار زیادی از فشار یو پی اس و بسیاری از وزن بدن squats بسیاری از پرش طناب. اما دیگر از آن بسیار وجود دارد که من می توانید انجام دهید. من انجام آنچه من می توانم با این مسائل من,” او گفت:.

Goodpasture junior برندان جونز یک ایالت کانزاس بیس بال تعهد کافی ندارد وزن خود را برای پرس سینه در خانه برای او و برادر کوچکترش Brycen یک کشتی گیر در مدرسه. به طوری که آنها در بر داشت پنج دو-گالن سطل – یکی از پر با توپ بیسبال و جري دیگر یک سطل برنج و اضافه شدن آنها به نوار خود را.

“ما تا به حال برای پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن وزن بیشتر به خودمان فشار کمی بیشتر” برندان جونز گفت.

گریزلیز بزرگترین مانع? پیدا کردن یک حلقه

شاید بزرگترین مانع مقابله با ممفیس گریزلیز در حال حاضر یک قطعه از تجهیزات آنها در زمان داده شده قبل از COVID-19

یک حلقه بسکتبال.

هنوز بسیاری از گریزلیز بازیکنان خود و بسیاری از دسترسی به یک در حال حاضر.

بیشتر زندگی می کنند در یک آپارتمان و یا محل سکونت. بیست سال به جلو Jaren جکسون جونیور ماندن در خانه پدر و مادر خود انتظار از تعلیق از NBA فصل: یک حیاط جلویی پر از چمن به معنی بسیار وجود دارد اتاق را برای یک.

“اما همه چیز به دنبال من ممکن است باید آنها را به یک حلقه” جکسون گفت: از طریق یک تیم سخنگوی وقتی پرسیده شد که در مورد روال تمرین خود را.

مربی تیلور جنکینز عامل تحت امیدوارم که بازی خواهد بود, بهترین او می تواند به اطمینان حاصل شود گریزلیز ماندن درگیر در حالی که آنها از هم جدا شوند. وجود دارد هفتگی زوم جلسات روزانه و مجازی فیلم جلسات اما مبارزه برای ماندن در شکل با ورزشگاه بسته و اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های در محل پیچیده تر است.

گریزلیز عملکرد تیم قرار داده است با هم یک شخصی برنامه تمرین برای هر بازیکن بر اساس چه تجهیزات است که بازیکن برای دسترسی به.

جکسون گفت: این احتمال وجود دارد که طولانی ترین او رفته و بدون تیراندازی و بسکتبال. او به جای آن گرفته شده به دریبل یک در سراسر خانه پدر و مادر خود.

جدید هم تیمی Justise وینسلو در ضمن رفت و خرید یک حلقه بسکتبال, جنکینز گفت. آن را “فقط به طور منظم هدف اساسی” در جلوی خانه وینسلو گفت: از طریق این تیم است. اما هنگامی که در تلاش برای آموزش در این بی سابقه بار, راه حل برای یک مسئله اغلب منجر به یکی دیگر از پیش بینی نشده یکی.

“غوطه” وینسلو گفت: “و کل هدف سقوط خواهد.”

کالج بازیکنان خود به خود

SEC اجازه نمی دهد که دانش آموز ورزشکار به کار کردن در پردیس در تیم تاسیسات بنابراین Vanderbilt بازیکنان خود را.

گیرنده گسترده ای Cam جانسون سابق برنتوود آکادمی standout مشترک یک ویدیو در توییتر و Instagram نشان داد که او در خارج از دانشگاه کار کنند. او زد راه و عبور بر روی یک زمین فوتبال و رفت و از طریق آموزش در شن و ماسه والیبال دادگاه.

SEC مربیان نمی تواند مجموعه ای اجباری تمرینات. اما قدرت و تهویه مربیان توصیه می بازیکنان به صورت داوطلبانه تمرینات. واکر Grisanti سابق بازیکن بیس بال و زمان داوطلب مربی ارائه خدمات خود را به دانشجویان ورزشکار از طریق توییتر.

آن را کمی ساده تر برای ورزشکاران در ورزش های فردی. Vanderbilt گلف باز جان Augenstein که زندگی کردن دانشگاه همچنان به بازی در چند نشویل دوره ای که باز باقی می ماند. ارشد خود را در فصل لغو شد با این بیماری همه گیر به طوری که او می تواند بازگشت در سال 2021 با تشکر NCAA را واجد شرایط بودن برای کمک به بهار ، Augenstein نیز می تواند به نوبه خود نرم افزار. او در حال حاضر به دست آورده در نقاط کارشناسی ارشد بود که به تعویق افتاد و ایالات متحده باز است.

Tennessee football ندارد یک مربی قدرت در حال حاضر, اما آن را باید یک قدرت کارکنان است که با استفاده از رسانه های اجتماعی برای دریافت تمرینات ،

تلاش رهبری دستیار قدرت و تهویه مربی A. J. Artis هستند ارسال شده تقریبا روزانه و قابلیت کشش مطبوع و تمرینات. قدرت همه کارکنان شرکت در نشان دادن این تمرینات است.

صفحه اصلی بدن

مت Duchene لمس نمی یک چوب هاکی در هفته.

او مطمئن نیست که او را دوباره.

شکارچیان به جلو گفت: او تا به برخی از تجهیزات ورزش در راه است که او منتظر برای دیدن اینکه آیا فصل NHL سر گرفته خواهد شد.

هنگامی که او را نمی سوزاندن کالری در تلاش برای نگه دارید تا با 15 ماه-پسر کمال Duchene گفت: او زیر شکارچیان قدرت و تهویه مربی دیوید خوب رژیم ،

“این غیر ممکن است به تقلید هاکی بدون بازی هاکی” Duchene گفت. “این یکی از چند ورزشی است که در آن راه.

“شما می توانید یک دونده ماراتن می شود و در شکل باور نکردنی و گام به گام بر روی یخ و انجام یک عمل و احساس می کنید مانند شما در حال رفتن برای مردن.”

Duchene گفت: خوب برنامه که شامل قلب مقدار زیادی از قدرت و هسته آموزش و چابکی شده است برای او.

Duchene گفت: بدن در تابستان “شکل” و برآورد آن را حداقل سه هفته برای بازیکنان برای بازگشت به بازی شکل باید NHL ادامه فصل.

“در طول فصل شما در بزرگ هاکی شکل اما شما در ورزشگاه و شما سعی می کنید به کار کردن و شما احساس وحشتناک,” او گفت:. “سپس تابستان آن مخالف است. شما احساس شگفت انگیز در بدنسازی و احساس وحشتناک بر روی یخ.”

شکارچیان کاپیتان روم Josi در هفته گذشته گفت: او دستور داد برخی از تجهیزات تمرین بیش از حد, و او برنامه ریزی شده برای ساخت یک سالن ورزشی در گاراژ خود را.

مانند Duchene, Josi گفت: بدن خود را نیز در “تابستان mode.”

شکارچیان مربی جان Hynes گفت که او انتظار دارد که یک بازی به سرعت گام باید هاکی در این فصل بازگشت. در حالی که از نظر فیزیکی آماده است و لازم Hynes با تاکید بر اهمیت ورزش ذهنی بیش از حد در حالی که تیم ها از هم جدا هستند.

“بسیاری از بازیکنان احتمالا تا به حال روحی و جسمی شکستن” Hynes گفت. “حتی روانی بخشی از بازی ما درک می کنیم چقدر ما از دست این بازی و یا از دست آموزش و یا دست در اطراف پیست و یا از دست دادن رقابت است.”

کمک: سیسیل جویس Khari Thompson, علامت Brandon Parker, آدم جرقه مایک ویلسون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>