چگونه Tennessee Vols دریافت Josiah-Jordan James رفتن دوباره با فلوریدا سقوط می کند ،

ریک بارنز یک درخواست از Tennessee Vols استارت.

“خود را شروع کرده اند به شما برخی از نقاط را” بارنز گفت.

اما دو بار در گذشته سه بازی یک تنسی استارت شده در بدون گل تفرج. و هر دو بار آن را Josiah-Jordan James.

“من فکر می کنم او تلاش کمی” بارنز گفت. “اما او برای رفتن به ادامه جنگ و دیدن آنچه که او می تواند انجام دهد.”

جیمز از دست رفته پنج بازی ماه فوریه در حالی که مبارزه با آسیب کشاله ران مشابه به این موضوع که در کنار او در پیش فصل تمرین. او تا به حال گل در دو رقم پنج بار در هشت ماه ژانویه بازی و قابل اعتماد 3-نقطه تیرانداز در اوایل ثانیه بازی.

او چهار بازی پس از بازگشت و تلاش به دست آوردن مجدد که ریتم به عنوان جلد (15-13, 7-8 ثانیه) آماده شدن برای فلوریدا (18-10, 10-5) در روز شنبه (2 p. m. ET ESPN2).

“من فکر می کنم بیش از هر چیزی (او نیاز) یک طرز فکر و درک است که ما نیاز به یکی دیگر گلزن در خارج وجود دارد, بیش از حد, و او نیاز به انجام است که” بارنز در روز جمعه گفت. “دفاعی او می تواند تاثیر یک بازی است. او تا به حال بازی (جایی که او انجام داده است).

“او شده است در بهترین حالت خود را زمانی که او نهفته است بازی از پایان دفاعی و خود بازگشت.”

جیمز تبدیل شده است در 0-برای-6 عملکرد عکسبرداری در دانشگاه تهران را 86-69 از دست دادن در آرکانزاس در روز چهارشنبه. او تا به حال دو ریباند و سه پاس گل و یک گردش مالی. او همچنین بدون گل در تنسی 65-61 پیروزی در برابر Vanderbilt اما بازی تنها در دقیقه 13 به دلیل ناپاک مشکل است.

سابق پنج ستاره جذب است که به طور متوسط 3.3 امتیاز در گذشته خود چهار بازی پس از بازگشت در کارولینای جنوبی در فوریه. 15.

“من فکر نمی کنم وجود هر گونه سوال او نیاز به تهاجمی تر و من فکر می کنم او خواهد شد” بارنز گفت. “من فکر می کنم ما را ببینید که از او و این بدان معنا نیست که تیراندازی توپ و یا انجام هر چیزی بیش از بالا بودن فقط به طور مداوم تهاجمی در مناطق مختلف این بازی است.”

بخش عمده ای از آن دفاع و بازگشت به عنوان بارنز گفت. جیمز یکی از تنسی بهترین مدافعان محیط و UT تلاش برابر سریع سپاه پاسداران در مقابل آلاباما و کنتاکی در غیاب او. او رتبه دوم در rebounding با 5.5 در هر بازی تنها انتهایی جان Fulkerson شش در هر بازی.

او همچنین منجر جلد در 3 نقطه تیراندازی در 35.8 درصد اما اقدام تنها هفت در گذشته چهار بازی. او تلاش دو زمینه اهداف در برابر Vanderbilt و Auburn.”

“او فقط به تهاجمی گفت:” گارد اردن Bowden که بستری می بیند برخی از خودش در جیمز. “او را به کسانی که عکس های. مربی به او می گوید. او بر آن است. او را به شلیک توپ زمانی که او باز است. لازم نیست به نوبه خود توپ یا هر چیزی اضافی است.”

Bowden گفت: James نیاز به انجام آنچه او می کند در عمل به عنوان او تا به حال بسیار عالی تمرین دوشنبه سپس تلاش در آرکانزاس است.

اما بارنز فکر می کند James’ بازگشت به خود در ژانویه فرم شروع خواهد شد در جاهای دیگر.

“در حال حاضر این زمان از سال, من مطمئن هستم که آن را به انجام در عمل به همان اندازه آن را به عنوان یک طرز فکر در حال حاضر” بارنز گفت. “او را برای یادگیری ذهنی در مورد این بازی به عنوان آنجا که هر کاری و تحقق بخشیدن به آنچه که ما به او نیاز دارند (برای این کار).”

Bearden پسران

تنسی است Bearden محصول در سال اول به جلو کشید Pember. بنابراین آیا فلوریدا در سال اول گارد Ques Glover.

گلوور بود اواخر علاوه بر این به فلوریدا استخدام کلاس. او به طور متوسط 4.7 امتیاز در 13.3 دقیقه در هر بازی.

“من فکر می کنم Quez انجام داده است یک کار خوب برای آنها” بارنز گفت. “این مرد است که آنها را برداشت تا اواخر. من فکر می کنم که او در چرخش بنابراین من مطمئن هستم که آنها احساس خوبی در مورد آنچه که او انجام داده است. من برای او خوشحال. بچه بزرگ. من فکر می کنم او تا به انجام یک کار خوب برای آنها است.”

Pember وضعیت است بی قراری برای روز شنبه. او سفر به آرکانزاس روز چهارشنبه با توجه به اینکه در تصادم پروتکل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>