چگونه تنسی فوتبال فاصله با فلوریدا?

تنسی نشان داده پیشرفت در سراسر جرمی Pruitt دو فصل به عنوان مربی به خصوص در شش بازی برنده خط خط به فصل گذشته است.

اما Pruitt نشده به طور موثر بسته شکاف بین جلد و رقبای آلاباما و جورجیا و فلوریدا. تنسی از دست رفته توسط حداقل سه touchdowns به هر یک از این تیم ها در سال 2019 با ترکیب حاشیه شکست 82 امتیاز.

برای جلد به ساخت روایت از ادامه پیشرفت در سال 2020 آنها شما نیاز به ضرب و شتم حداقل یکی از این رقبا. فلوریدا به نظر می رسد واقع بینانه ترین گزینه حتی اگر Gators ضرب و شتم تنسی 34-3 فصل گذشته در گینسویل.

فلوریدا را شکست داد و در جلد 14 از گذشته 15 matchups.

در این نسخه از “داوطلب دولت” بلیک Toppmeyer و جان آدامز از اخبار نگهبان مورد بحث به همین دلیل وجود یک شکاف بین فلوریدا و تنسی و چگونه این جلد می توانید در مورد بسته شدن آن است.

استخدام, مسائل, مطمئن, اما به عنوان Toppmeyer یادداشت نیست که بگویم داستان کامل. در هشت سال گذشته Gators تا به حال تنها یک متواضع لبه بیش از تنسی در استخدام اما همچنان به تسلط بر سری.

آدامز امتیاز برای بهتر کارفرمایی بازی به خصوص در سالانه بازی برابر تنسی است. Toppmeyer استدلال می کند که در فلوریدا انجام یک کار بهتر از توسعه استعداد پس از استخدام به دانشگاه – به عنوان توسط اثبات چقدر Gators باید عملکرد بهتری نسبت به این دو جلد در سال های اخیر پیش نویس NFL.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>