قبل از فصل, Joe Anderson مطلع شد او نیاز به دمای 21 امتیاز به مجموعه مریویلل حرفه ای بسکتبال به ثمر رساند رکورد. .

اندرسون در حال حاضر به طور متوسط بیش از 20 امتیاز در فصل گذشته با وجود مواجهه با تیم مقابل را بهترین محیط مدافع.

“ما احساس واقعا خوب عریان مصدومیت که او را با تصویب آن گفت:” مریویلل مربی علامت Eldridge.

در فوریه. 14, در پیروزی در برابر رقیب Alcoa اندرسون گذشت لی هامفری که در ادامه به بازی در فلوریدا به عنوان مریویلل تمام زمان گلزن برجسته. او swished یک پرتاب آزاد با زیر یک دقیقه از چپ به او 2,258 فتح کرد گرفته شد حرفه امتیاز. مریویلل دانشجویی بخش شعار نام خود را پس از او ساخته شده است پرتاب آزاد.

“این احساس حقیقی” اندرسون گفت. “من نمی توانستم باور آن اتفاق افتاده است. من بسیار سپاسگزار و فقط می خواهم به همه والا به خدا.”

Alcoa به او اجازه دهید نگه داشتن توپ بازی.

“من احترام زیادی برای جو و مریویلل برنامه و من احساس می کردم که این تصمیم درست بود به افتخار جو به او دادن بازی توپ” الکوا مربی Ryan کالینز گفت: در یک پیام به صورت متن.

اندرسون 6-پا فورمن signee یک فینالیست برای کلاس AAA آقای بسکتبال. او به طور متوسط 23 امتیاز پنج کمک و سه دزد. او کمک کرد تا منجر مریویلل به 24-4 به طور منظم فصل ثبت و شماره 1 دانه در منطقه 4-AAA مسابقات است. شورشیان بازی جمعه در 7:30 p. m. آنها روبرو خواهد شد یا فرگت یا Hardin دره.

“او بالغ در طول دوره از سال اول به سال ارشد” Eldridge گفت. “او به کار گرفته شده در این شرایط دشوار که آیا آن را فیزیکی بازی با بلوغ این سال از او در گذشته است.”

چهار سال استارتر

در 14 فصل Eldridge مربی است در مریویلل او تا به حال پنج بازیکن شروع به دانشجویان سال اول. اندرسون یکی از آنها بود. او لاغر 5-پا-10 بازیکن اما می تواند شلیک و رسیدگی به توپ.

Eldridge نیاز به یک نقطه گارد و او می خواهم دیده می شود Anderson بازی در مدرسه و در مریویلل اردوگاه. اندرسون واقعا به انجام این کار بسیار به ثمر رساند از آنجا که بسیاری از آن به کار گرفته شد توسط سالمندان TD Blackmon اسپنسر لاو و Easton Upchurch.

“من مانند سوم یا چهارم گزینه” اندرسون گفت.

اندرسون به طور متوسط 10 امتیاز که فصل و مریویلل از آن ساخته شده به منطقه 2-AAA نیمه نهایی.

“او مجبور به انجام بسیاری در خارج از, شما می دانید, در حال اجرا, تیم, اما ما تا به حال واقعا خوب بازیکنان اجازه داده است که او را به موفقیت به عنوان یک دانشجوی سال اول” Eldridge گفت.

اما در سال دوم با فارغ التحصیلی از Blackmon لاو و Upchurch اندرسون محوری شد به نقش یک اصلی گلزن. او به طور متوسط 19 امتیاز آن فصل و شماره 1 به ثمر رساند گزینه است.

او واقعا احساس می کنید فشار زیادی به خاطر او می خواهم به صرف تابستان با B و خم نخبگان در Under Armour مدار بازی در مقابل برخی از بهترین نگهبانان در سراسر کشور و برگزاری خود را.

“به اعتقاد او در خود مقدار زیادی بیشتر به این دلیل که او می تواند در رقابت با کسی در این کشور گفت:” پدرش اریک اندرسون. “او اعتماد به نفس بیشتری در بازی خود را و به او اعتماد به نفس بیشتری در خود بازی او اعتماد به نفس بیشتری در زمین است.”

اندرسون led مریویلل به منطقه 2-AAA نیمه نهایی دوباره آن فصل که در آن شورشیان از دست داده به پاول.

در سال گذشته مریویلل از دست داد به Bearden دولت قهرمانان در منطقه 2-AAA نیمه نهایی.

شورشیان ساخته نشده و دولت مسابقات پس از 2015 که اندرسون بود در مدرسه. پس از سه سال راست از دست دادن در منطقه نیمه نهایی وجود دارد فشار را از طریق شکستن این سد است.

“ما سخت کار می کرد برای این” اندرسون گفت: “اما من فقط تلاش برای overthink آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im