چگونه Josiah-Jordan James تغییر Tennessee Vols به یک ‘تیم های مختلف علیه فلوریدا

ریک بارنز صادر کرده است یک چالش برای Josiah-اردن جیمز برای دو هفته گذشته.

این Tennessee Vols مربی فقط می خواهد برای دیدن دانشجوی سال اول گارد بازی در اختیار داشتن هر سخت است. چیزهای خوب اتفاق خواهد افتاد بارنز وعده داده شده است.

روز شنبه, James دیدم که وعده به ثمر می آیند و بازی های خود را ساخته شده Vols “تیم های مختلف” در بارنز است.

“من فکر می کنم Josiah بازی راه ما می خواهیم برای دیدن بازی او را” بارنز گفت.

جیمز تا به حال خود را در دومین بازی این فصل را با حداقل 10 امتیاز و پنج ریباند و پنج پاس گل. او به پایان رسید و با 12 امتیاز و هشت ریباند و شش پاس گل به عنوان تنسی ضرب و شتم فلوریدا 63-58.

“او را به خوبی در کسانی که همه چیز” بارنز گفت. “ما او را به خوبی در آنچه او را در خوب و من فکر می کنم بیشتر جهت و ما فقط گفت:” این چیزی است که ما می خواهیم شما را به انجام و این چیزی است که شما رو به انجام است.'”

James’ چشمگیر بازی به دنبال آرامش در چهار بازی قبلی پس از بازگشت او از آسیب کشاله ران است که او را نگه داشته و برای پنج بازی. او با بازی اما هفت ثانیه روز شنبه و عالی بود.

در اینجا این است که آنچه رفت به خوبی برای جیمز:

دفاعی اثرات

جیمز ساخته شده و چهار قابل توجه دفاعی بازی می کند اما قابل توجه ترین — و یکی که بیشتر تجسم آنچه بارنز خواسته جیمز را نشان می دهد تا در ورق آمار.

جیمز متوجه فلوریدا گارد اندرو Nembhard به دام افتاده توسط Vols گارد Davonte Gaines. Nembhard تلاش برای تصویب به Scottie Lewis اما Gaines منحرف پاس.

جیمز کبوتر در بین تصویب و لوئیس برای منحرف کردن توپ به دور و خارج از مرزهای. آن بزرگ زمان تلاش در نیمه اول.

“مربی شده است من در مورد بازی سخت و چیزهای خوب اتفاق خواهد افتاد” جیمز گفت. “این چیزی است که من سعی کردم به انجام در هر دو به پایان می رسد از زمین فقط بازی سخت و سعی کنید به زور هر چیزی و اجازه بازی به من می آیند.”

بارنز ستایش James’ در نیمه دوم بلوک در یک درایو از فلوریدا گارد تره مان بود که به ثمر رساند هفت راست امتیاز به فلوریدا ظرف هفت. جیمز آمد بیش از برای جلوگیری از یک لیآپ زمانی که مان به نظر میرسد که دیگر باز نگاه کنید.

“این یک بازی بزرگ” بارنز گفت. “او بدست به لبه دوباره.”

جیمز نیز تا به حال سرقت از defecting یک Nembhard ورودی عبور مسدود و یک عمر Payne شات در کمک به دفاع.

در حال اجرا را نشان می دهد

جیمز تا به حال سه نوع مختلف از گلها در برابر فلوریدا.

او تا به حال دو بر inbounds پخش — هر دو به جان Fulkerson از جمله بزرگ 3-اشاره گر در اواخر ساعت شات.

او قوی بود و در گرفتن توپ در داخل به Fulkerson و ایو پونز است که دقیقا چه بارنز می خواهد. اولین دو کمک شد پست یو پی اس. او تا به حال یک سوم پست بالا کمک در یک توالی به عنوان سانتیاگو Vescovi انداخت پشت-سر تصویب به Pons, که گذشت به, جیمز, که پرتاب به Fulkerson برای غوطه دادن.

اما جیمز’ بهترین کمک را دیدم که دانشجوی سال اول را بازیسازی توانایی. او پرتاب یک ورودی تصویب به Fulkerson گرفتار یک handoff و سوار پایه. او به خود جلب کرد و مدافعان منعکس عبور کامل به Pons برای غوطه دادن.

Rebounding به عنوان یک نشانه

جیمز تنسی دوم-پیشرو rebounder با 5.6 در هر بازی. او به رهبری ایالت تنسی با هشت روز شنبه از جمله حمله دوباره بجای اول برگشتن putback پس از Vescovi از دست رفته یک بلوز.

جیمز darted به حلقه بعد از فلوریدا Ques گلوور از دست رفته boxout به نکته در دست است. او گفت: “تنها بودن در شیشه ای در هر دو به پایان می رسد دادگاه” یک نشانه او این است که قفل شده است.

“من تا به حال یک putback در پایان ما و فقط rebounding در پایان دفاعی من فکر می کنم کسانی که این نوع از نمایشنامه است که من در هر دو به پایان می رسد” جیمز گفت.

جیمز برداشت سه ریباند دفاعی در دقیقه آخر از جمله یکی که فلوریدا بود و هنوز هم در عرض دو با 57 ثانیه بازی.

3-نقطه عکس

جیمز آگهی تنسی در 3 نقطه تیراندازی و او در چهار شنبه. همه خوب بودند عکس های گرفته شده در تنسی جرم و مهمتر از همه گرفته شد و بدون تردید.

جیمز که در حال تیر اندازی 36.6 درصد از سه ساخته شده خود را برای اولین بار با فشار در انتقال و کار در سراسر Uros Plavsic برای باز نگاه کنید. او ساخته شده دوم خود را بر روی صلیب-دادگاه عبور از Vescovi.

جیمز از دست رفته خود را دو بعدی اما نه فقیر بودند و تصمیم گیری. او در زمان یک نگاه در بالای کلید در نیمه اول. او همچنین فاصله خوبی در مرحله دوم که تنسی در حال حرکت بود توپ را به خوبی و از دست رفته باز سه.

“او به ما می دهد یک پنجم مرد که یک تهدید است در خارج وجود دارد و او می تواند شلیک توپ” بارنز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>