چگونه Josiah-Jordan James’ COVID-19 دیدگاه شکل گرفت که تنسی بسکتبال هم تیمی های

Josiah-اردن جیمز به خانه رفت به Charleston, کارولینای جنوبی, وقتی که, تنسی, بسکتبال فصل متوقف شده در مارس 12 به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تنسی دوم هر کسی که نمی دانم در زیر سه ماه که آزمایش مثبت برای COVID-19.

اما زمانی که جیمز در بازگشت به ناکسویل در اواسط ماه ژوئن واقعیت این ویروس در مجموعه. دو تا از هم تیمی های خود را آزمایش مثبت برای این ویروس و تهدید و بقیه جلد تشویق آنها را از راه دور.

“این قطعا سخت دیدن دو تا از هم تیمی های من دو نفر از دوستان نزدیک من برادران من تست مثبت برای COVID-19” James روز جمعه گفت در زوم. “این نوع از قرار دادن جدیت در کل وضعیت است. و آن هم از نوع نشسته در پشت ذهن من در حال حاضر هر روز فقط حق گرفتن اقدامات احتیاطی.

“حتی اگر گاهی اوقات من واقعا احساس مانند پوشیدن یک ماسک من به. فقط شستن دست من و در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی هر و هر روز.”

جیمز عینک ماسک با پرتقال و سفید شطرنجی در نیم و یک قدرت T در جمعه دیگر. او در مورد مهارت های اورگان انتقال ویکتور Bailey Jr., انجام یوگا برای بهبود انعطاف پذیری و پتانسیل این جلد را در این فصل — با فرض این فصل اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده.

او صحبت بیش از حد در مورد اینکه خدا را شکر او هم تیمی های خوب هستند. هر دو بازیکن در حال خروج از قرنطینه یک UT سخنگو تایید کرد. اما جیمز به دست آورده دیدگاه های مختلف در مورد “چگونه واقعی این واقعا” این است که بعد از دیدن هم تیمی های تست مثبت و در قرنطینه می شود.

“حتی اگر آنها می شود خوب من فکر می کنم ما به عنوان یک جامعه باید به مراقبت از یکدیگر است زیرا حتی اگر ما در دانشگاه ما باید سیستم ایمنی بدن ما را به نگاه کردن برای افراد مسن در جامعه” جیمز گفت. “و من احساس می کنم اگر ما انجام این کار ما می توانیم از طریق این با هم.”

این جلد بازگشت به دانشگاه شروع ژوئن 15. به جلو Uros Plavsic و گارد سانتیاگو Vescovi هنوز در بازگشت از صربستان و اروگوئه بود.

جیمز گفت: از آن شده است “بزرگ بودن” و کار پس از یک سال اول که در آن او هرگز 100 درصد اما هنوز هم به طور متوسط 7.4 امتیاز و 5.5 ریباند در هر بازی. روال جدید از کار کردن و شیوه در زمان مورد استفاده قرار گرفتن به جیمز گفت. او به طور معمول یک ساعت 8 صبح تمرین, درمان با UT مربی چاد نیومن و یک گروه تمرین تیراندازی با مدیران.

“این یک تمرین است اما مدیران مجاز به بود و در سه طبقه با شما” جیمز گفت. “آنها باید دستکش. آنها قادر به عبور توپ به شما و نوع شما را از طریق تمرین با آنها.”

جیمز یک کلاس آنلاین در 12:30 و سپس دو فرد جلسه بعد در روز. جیمز می کند کسانی که به تنهایی و اگر این تمرین شامل تیراندازی او و هم تیمی های خود را — استفاده از یک ماشین پس از آن کاملا انفرادی تمرین.

“این قطعا یک new normal” جیمز گفت. “و آن را در زمان در حالی که کمی مورد استفاده قرار گرفتن به. اما من احساس می کنم پس از یک هفته و یا پس از انجام آن نوع از شد مانند راه زندگی است. پس از آن واقعا چیز دیوانه در حال حاضر. اما آن را کمی مورد استفاده قرار گرفتن به.”

جیمز گفت: جلد و دانشگاه تهران هستند و مصرف اجتماعی فاصله “بسیار جدی” به خصوص پس از داشتن دو مثبت آزمون در تیم بسکتبال. اینها تنها دو مثبت آزمون میان تنسی ورزشکاران که از بعد از ظهر جمعه.

روی جلد نمی خواهم که به اتفاق می افتد دوباره جیمز گفت و او احساس می کند اعتماد به نفس در اقدامات و گام های گرفته شده در دانشگاه تهران.

“من احساس می کنم به عنوان امن به عنوان من می تواند” جیمز گفت. “من می دانم که کارکنان در اینجا نه تنها در بسکتبال, امکانات, اما ما در خوابگاه سالن — Stokely — آنها حق گرفتن اقدامات احتیاطی هر و هر روز. هیچ چیز وجود دارد من باید ترس از آنجا که من می دانم که آنها در حال گرفتن کار انجام می شود. …

“ما قطعا به دنبال قوانین و دستورالعمل ها در اینجا.”

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>