چگونه ناکسویل و Knox County, برنامه ریزی برای باز کردن همه چیز به عقب تا در میان coronavirus

ناکسویل و Knox County ارائه یک برنامه منسجم صبح روز دوشنبه برای سه فاز بازگشایی کسب و کار پس از coronavirus shutdown مجبور به نزدیک است.

در فاز 1 خواهد شد که جمعه شروع خواهد شد و حداقل 28 روز بعد کسب و کار می تواند تحت سخت فیزیکی فاصله و فاضلاب پروتکل:

 • مهد کودک و مراقبت روز
 • ناهار خوری نشسته
 • تئاتر
 • سالن های ورزشی
 • مکان های عبادت
 • مراقبت های شخصی کسب و کار
 • سالن و آرایشگاه (تنها با وقت قبلی)
 • ورزشگاه

در فاز 1 غیرضروری سفر باید به حداقل نگه داشته شود.

مکان های زیر باید بسته باقی می ماند در طول فاز 1:

 • میله
 • کتابخانه ها
 • زمین های بازی
 • استخر و چلپ چلوپ پد

در فازهای 2 و 3 که هر یک حداقل 28 روز شهرستان و مقامات شهرستان خواهد شد اضافه کردن کسب و کار و مکان های تحت پوشش در فاز 1. کسانی که تصمیم گیری ساخته خواهد شد از طریق یک مشترک جامعه روند.

برای تمام مراحل و مقامات در حال تشویق افراد آسیب پذیر به ادامه برای جلوگیری از مکانهای عمومی. همه باید در حفظ و نگهداری سخت فیزیکی فاصله و پوشیدن پارچه ماسک ،

به عنوان بازگشایی روند آشکار مقامات را شل محدودیت. در فاز 1 به عنوان مثال دستورالعمل نیاز به بیش از شش نفر در رستوران. هر کس باید به جلوگیری از معاشرت در گروه های بیش از 10.

در فاز 2 تجمعات می تواند شامل تا 50 نفر و غیر ضروری سفر می تواند از سر گرفت.

در فاز 3 تجمعات می تواند تا 100 نفر است.

ناکسویل شهردار Indya Kincannon گفت که در ماه مارس رهبران در زمان “دردناک اما ضروری” گام از بسته شدن جامعه ما را در کسب و کار به منظور کاهش سرعت گسترش coronavirus.

“مهمتر از همه ما مسطح منحنی,” او گفت:.

در هفته گذشته دو شهرداران اعلام کرد که ناکسویل و Knox County ادامه خواهد داد عامل تحت اقامت در خانه سفارش از طریق 30 آوریل حتی به عنوان فرماندار تگزاس لایحه لی ساخته مقررات برای رستوران ها در سراسر کشور برای باز کردن در کاهش ظرفیت شنبه و برای فروشگاه های خرده فروشی به بازگشایی پنج شنبه.

همه روشن برای بازگشایی کسانی که کسب و کار انجام نمی شود به تنسی شش تا از بزرگترین شهرستانهای استان است که در حال کار بر روی خود را بازگشایی برنامه های شهرستان با ادارات بهداشت.

در اوایل این ماه, لی گفت: “کلید اصلی برای رسیدن به آرامش محدودیت خواهد بود و حفظ اجتماعی فاصله بافر بین افراد در حداقل شش فوت است. مقامات بهداشت و اقتصاددانان هشدار داده اند که coronavirus را افزایش و حتی بیشتر عواقب فاجعه بار اگر مردم باقی نمی ماند جدا شده است.

بازگشایی در سراسر کشور اتفاق می افتد که تعداد موارد تایید شده از coronavirus در تنسی همچنان به صعود. دولت گزارش 9,667 موارد تایید شده به عنوان از یکشنبه. که تا یک پرش از 478 موارد جدید, بالاترین تعداد موارد جدید ثبت شده در یک روز تا کنون در دولت است. این افزایش 5.2% از روز شنبه بالغ.

محلی Knox County تشخیص داده 214 مورد تأیید یکشنبه از 209 روز شنبه با توجه به Knox County Health Department. از 214 موارد 180 یا 84% را بازیافت.

Chattanooga شهردار: ما آماده نیست

به عنوان شهرداران دو اعلام کرد برنامه های خود را برای بازگشایی, Chattanooga شهردار اندی Berke منتشر شد بیانیه ای در روز یکشنبه گفت با وجود اطمینان این شهر خواهد بود و نه ساخت آن در تصمیم گیری های خود برای بازگشایی رستوران. او گفت: افتتاح رستوران های شهر این زودی نتواند استانداردهای ایمنی.

“نتواند آن را به حساب رشد تعداد موارد مثبت در سراسر کشور و به ویژه در جنوب شرقی, تنسی,” او گفت:. “آن می رود در برابر هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی و پزشکان مانند کسانی که در تنسی انجمن پزشکی و دانشگاه. آن را فاقد زمینه ما نیاز به اطمینان حاصل شود که صاحبان رستوران و مدیران درک مسئولیت های خود و منابع آنها نیاز به نگه داشتن مردم ایمن از ویروس.”

یکشنبه, Chattanooga را Hamilton County تا به حال 141 تایید موارد COVID-19. Knox County تا به حال 210.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>