چقدر احتمال تنسی فوتبال 2021 استخدام کلاس برای اقامت در بالا پنج ؟ | آدامز

تنسی بهار استخدام خروش انجام آن را به دوم در 247Sports کامپوزیت. آن را احتمالا دیگر نیاز به شارژ به پایان برساند در بالا پنج.

که از این سوال. این جلد در حال رتبه چهارم از نزدیک در پشت, North Carolina.

“بالا پنج کلاس ممکن است” گفت: Ryan کالاهان که پوشش تنسی استخدام برای 247Sports. “در واقع آنها را مجبور به انجام کار بیشتر. اما آنها در حال اجرا برای برخی از بچه ها که به آنها فرصت بدهید.”

رقابت توانمند است.

ایالتی اوهایو شده است رتبه شماره 1 تا کنون پس از آن متهم از استخدام گیتس سریع تر از هر کس دیگری برای 2021 کلاس. اما آلاباما رسید از 11th به دوم.

دفاع از قهرمان ملی LSU پنجم است. راه مربی اد Orgeron استخدام کرده است این ببر می تواند رقابت برای نقطه بالا. بنابراین می تواند در گرجستان در حال حاضر در ردیف 16 اما هنوز هم در حال اجرا برای بازیکنان نخبه.

“نگاهی به تیم پشت تنسی در این رتبه بندی که در حال کوهنوردی” کالاهان گفت. “تیم خواهم که نمی خواهد بماند پشت سر آنها راه آنها به طور سنتی استخدام.”

نه جزر و مد و نه Bulldogs تقریبا به عنوان بسیاری از تعهدات به عنوان جلد که 23, از جمله یکی از پنج ستاره و نه چهار ستاره. آلاباما دارای 15 تعهدات و گرجستان 10. اما 21 از گرجستان و آلاباما 25 ترکیب تعهدات چهار ستاره و یا بهتر است.

اگر چه گرجستان در نهایت می تواند پیشی جلد که نباید کاستن از چگونه به خوبی تنسی است استخدام. این جلد در حال ضربه آن را با نخبگان برنامه. هرگز از ذهن است که آنها برنده نشده بیش از نه بازی از سال 2007. آنها در حال برگزاری خود را در برابر برنامه هایی که عادت کرده اند به رقابت برای قهرمانی.

Ohio State نشده برنده کمتر از 11 بازی در گذشته هشت فصل و برنده مسابقات قهرمانی ملی در سال 2014. کلمسون در حال حاضر در رتبه در, استخدام, موفق به کسب دو قهرمانی و 11 یا بیشتر بازی در گذشته هشت فصل است.

بالا 12 برنامه در 2021 استخدام رتبه بندی حساب برای 17 از گذشته 19 مسابقات قهرمانی ملی. شش نفر از کسانی که برنامه های موفق به کسب عناوین متعدد ملی در آن کشش.

کارولینای شمالی مانند UT نشده موفقیت را تجربه مشابه. اما حتی Tar Heels برنده 11 بازی از پنج سال پیش.

تنسی نمی تواند به رخ کشیدن برای استخدام در مورد اخیر مسابقات قهرمانی ملی و یا تمام بازیکنان آن را فرستاده است به NFL. باید آن را به فروش برساند و آنها را در آنچه مورد اتفاق می افتد و نه از آنچه اتفاق افتاده است.

آن را آسان تر به فروش برساند پس از جلد بهبود یافته به 8-5 در مربی جرمی Pruitt دوم فصل. علاوه بر این, آنها به پایان رسید که فصل گذشته در شش بازی برنده خط خط.

آنها به مونتاژ کلاس های فعلی خود را در میان coronavirus همه گیر که نیست feat کوچک است. موفقیت خود را به عهد به غنی خود را. پس از همه گیر لغو اردوهای تابستانی و بهار ارزیابی دوره تمام برنامه ها مجبور به تنظیم. این جلد تنظیم کرده اند بهتر از بیشتر است.

شرایط عجیب و غریب از این استخدام سال می تواند منجر به پیچش و چرخش. اکثر تحلیلگران استخدام در انتظار بازیکنان بیشتر از حد معمول به تغییر تعهدات خود.

شما باید جای تعجب نیست اگر تنسی از دست می دهد برخی از تعهدات است. آن را نیز می تواند به دست آوردن تعهدات جدید از جمله برخی از کسانی که دارای رتبه بسیار بیشتر از آنهایی که در آن است.

مهم نیست که چگونه تعهدات بازی در حال حاضر و برای اولین بار ثبت تاریخ در ماه دسامبر, تنسی, هنوز هم باید در نهایت با برجسته کلاس.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>