چگونه بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک? ما شمارش در برخی از شلوغ ترین مکان های اطراف

وقتی که می آید به پوشیدن ماسک, موسسه خیریه Menefee از Knox County Health Department شنیده حکایات در هر دو طرف.

“بسیاری از مردم” گزارش کرده اند با دیدن ماسک در مکان های عمومی, در حالی که وجود داشته است “برخی موارد” از مردم زیر دستورالعمل های او در مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه.

من تعجب که چگونه بسیاری از مردم در واقع با پوشیدن ماسک?

با کمی صبر و ضد عفونی کننده دست و ماسک از خود من شاهد تعداد قریب به اتفاق مردم با پوشیدن ماسک دوشنبه در برخی از شلوغ ترین مناطق اطراف.

من در بازدید از بازار میدان, گی, خیابان شهرک غرب مرکز خرید در مرکز شهر Gatlinburg و Kroger در Bearden برای دیدن چگونه بسیاری از مردم از 100 در هر منطقه بودند زیر دستورالعمل.

در یکی از این موارد پاسخ این بود تنها سه.

شهرک غرب مرکز

من درک می کنم من آمار جمع آوری نمی شد دقیقا علمی, اما قطعا وجود دارد برخی از حقیقت در پشت آنچه که من شاهد بوده است.

اولین توقف من بود که به تازگی بازگشایی شهرک غرب مرکز خرید که در آن شمارش 100 نفر بود و هیچ مشکلی در همه.

من شروع به در یک طرف بازار راه می رفت و راست با سرعت ثابت شمارش هر شخص من در سراسر آمد و هر کس به راحتی می تواند دیده می شود در داخل فروشگاه.

پس از من به من رفت و به یک ورودی و شمارش مانده از 100 تا مطمئن شوید که هیچ کس شمارش شد دو بار.

من نتایج ؟ نوزده از 100 نفر پوشش چهره خود را.

من تصمیم گرفتم به تعداد افرادی که ماسک بر روی سر خود را و یا در اطراف گردن خود را. اگر شما یک ماسک این مهم است که شما آن را می پوشند.

میدان بازار و, گی, خیابان

بعدی متوقف شد, میدان بازار که نیاز به یک کمی بیشتر صبر و شکیبایی است. با کمک برخی از عکاس Calvin Mattheis من شمارش اول 100 نفر در چشم در حالی که ایستاده در سایه در انتهای جنوبی مربع است.

دوباره مردم با پوشیدن ماسک به درستی شمارش شدند که در واقع با پوشیدن ماسک. مردم لذت بردن از وعده های غذایی در پتیس نادیده گرفته شد به عنوان آنها مجبور به حذف ماسک خود را به خوردن.

در مجموع شش نفر از مردم با پوشیدن ماسک در بازار میدان و خیابان نمی شد خیلی بهتر است.

ما ایستاده در شاهوار Riviera تئاتر و شمارش هر کس بین اتحادیه و پرچ راه. تنها 12 نفر از اين تعداد 100 نفر با پوشیدن ماسک خود را در خیابان.

کروگر در Bearden

وقتی به من گفت Calvin من رفتن به Gatlinburg او مودبانه کاهش یافته و به همراه من است. ما جدا از راه و من تصمیم به توقف در محله Kroger در Bearden قبل از ضربه زدن به جاده.

از داخل ماشین من نگه داشته و چشم به درب خروج برای مردم با پوشیدن ماسک.این بود که بدون شک مهمترین محل.

چهل و نه نفر از 100 نفر من دیدم ترک Kroger بودند با پوشیدن ماسک. اما هنوز هم این بود که کمتر از نصف.

مرکز شهر Gatlinburg

من صرف زمان زیادی را در مقطع دبیرستان بنابراین بسیار وجود دارد برای من به مقایسه تجربه من به. اما هیچ چیز من شاهد دوشنبه نشان می دهد ما در حال زندگی در یک بیماری همه گیر.

من احساس احمقانه پرداخت 10 دلار برای پارکینگ که من حتی نمی نیاز به مرکز شهر 10 دقیقه در سفارش به تعداد 100 نفر است. من ممکن است شمارش آنها را در پنج.

تنها سه نفر از 100 من تو را دیدم بین چروک و Gatlin مینی گلف بودند با پوشیدن ماسک. و آن سه نفر با هم بودند.

از 500 نفر من شمارش در طول روز تنها 89 بود با پوشیدن ماسک. که حدود 18%.

‘آن را برای محافظت از یکدیگر’

Menefee ادامه داد: به استرس اهمیت پوشیدن ماسک در طول روز دوشنبه در کنفرانس خبری.

“آن را به حفاظت از هر یک از دیگر در این وضعیت که در آن مردم که ممکن است این بیماری و نه آن را می دانم و می تواند گسترش آن را,” او گفت:.

برای قرار دادن که در چشم انداز شش نفر از مردم در میدان بازار مشغول به کار بودند برای محافظت از 94 مردم ما را دیدم. اما هیچ کس مراقبت به اندازه کافی برای حفاظت از آنها.

“ما همیشه قرار داده و این اقدامات ما را دست و برای اکثر مردم همچنان به انجام آنچه آنها قرار است به انجام,” Menefee گفت. “این نیست بیش از. و بیشتر است که مردم همکاری کنند و همچنان به انجام آنچه که ما در حال پرسیدن امیدوارم که منحنی خواهد ماند و ما می توانیم همچنان به حرکت از طریق این فاز است.”

اگر ما کاری که ما قرار است به انجام و گسترش ویروس او گفت: وزارت بهداشت و درمان ممکن است مجبور به دوباره چگونه به جلو حرکت کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>