اگر تنسی را به پایان برساند و بالاتر از .500 در جرمی Pruitt فصل سوم از جلد احتمال دارد نیاز به ضرب و شتم حداقل یک رتبه حریف. این چیزی جلد انجام نداده اند پس از یک جفت برنده بیش از رتبه دشمنان در سال 2018 است.

تنسی یک ملت را بیشتر به چالش کشیدن برنامه پس از ثانیه تغییر به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر 10-بازی کنفرانس-تنها برنامه است.

این جلد در حال میله میله به بازی پنج تیم در بالای رتبه بندی 13 از فصل اموی مربیان نظرسنجی: شماره 3, آلاباما, No. 4, گرجستان, شماره 8, فلوریدا, شماره 11 Auburn و شماره 13 Texas A&M.

که نه به ذکر است یک روی حیله و تزویر کنتاکی تیم تازه کردن فصل هشت برد.

در این نسخه از “داوطلب دولت” بلیک Toppmeyer و جان آدامز از اخبار نگهبان پروژه تنسی ضبط و بحث چگونه بسیاری از برنده Vols نیاز برای این فصل به یک موفقیت تلقی می شود.

آدامز صعودی است در مورد تنسی شانس هموار مرور این برنامه و او فکر می کند آن را معقول و منطقی به انتظار UT را به نفع خود حداقل یک بازی از سه برابر رقبای آلاباما و جورجیا و فلوریدا.

Toppmeyer ارائه می دهد برخی از crazy talk: با توجه به دشوار است که چگونه این برنامه می تواند این جلد را در کالج فوتبال حذفی با وجود یک زن و شوهر از ضرر ؟

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در blake.toppmeyer@knoxnews.com و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک مشترک فقط متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im