برای بزرگنمایی کلیک کنید The Busch family, pictured from left to right: Billy Jr., Haley, Abbey, Christi, Billy Sr., Maddie, Gussie, Peter and Grace. - COURTESY MTV

  • حسن نیت ارائه میدهد MTV
  • بوش, خانواده, در تصویر از چپ به راست: بیلی جونیور, هیلی, صومعه, کریستی, بیلی Sr. Maddie Gussie پیتر و فضل است.

St. Louis شده است در دو بخش ملی و ویژه برای آن تاریخی و پرکار صنعت آبجو. Anheuser-Busch است که هنوز هم به راحتی معروف ترین آبجوسازی در شهر با داشتن تاسیس شده است در سال 1852 (و فقط به عنوان معروف به فروش می رسد به InBev در سال 2008).

در حال حاضر بیلی بوش Sr. بزرگ-نوه-B co-founder Adolphus Busch است در مورد ورود به ملی ویژه با همسر و بچه خود را به عنوان ستاره از بوش خانواده دم. (اگر چه ما می شود بی مبالات توجه داشته باشید که بیلی بوش Sr. هرگز کار-ب) جدید MTV واقعیت طنزهای آغاز بکار این بهار.

بیلی خواهد به نظر می رسد در کنار همسرش, کریستی و هفت فرزند خود را. در یک بیانیه مطبوعاتی صادر دیروز, MTV معرفی هر یک از Busch کودکان و نوجوانان با به یاد ماندنی, لقب, نوع مانند آنها Spice Girls:

“بیلی جونیور ‘مسئول یکی,’ هیلی ‘شیرین یکی,’ ابی ‘the wild child,’ Gussie ‘بانوان’ مرد’ گریس ‘بلانت یکی,’ Maddie ‘و حکیم است” و پیتر ‘نوزاد است.'”

نشان می دهد وعده به نمودار خانواده که گفته است “به رخ کشیدن به نظر می رسد خوب و جدی ورزشکاری” آنها به عنوان حرکت “اخیر تصویب به شکستن زمین جدید در صنعت آبجوسازی در اموال خود را” و در کشتی سوار در ایجاد “خود اصلی آبجو و ادامه خانواده خود را میراث برای نسل های بعدی.”

بسیاری از Busch کودکان از جمله بیلی جونیور, هیلی, صومعه Gussie و فضل و در عین حال آزادی می گوید که نه همه اعضای خانواده زیر یک سقف ایجاد “هرج و مرج [به] امدن.” نشان می دهد قصد دارد به ویژگی های Busch کودکان و نوجوانان به عنوان حرکت آنها شکستن یو پی اس و “تغییرات بزرگ” در زندگی خود آزادی همچنان ادامه دارد و “آن را به هلیکوپتر-مادر کریستی برای حفظ صلح و مطمئن شوید که همه آنها به هم بچسبند.”

بیننده را در تمام فراز و نشیب آشکار در خانواده “بیش از حد بالا 700 هکتار و مستغلات با ATVs, جت اسکی, سگ و گربه و… و Clydesdales.”

این خانواده اولین تاخت و تاز کردن به فیلمبرداری هر چند: Maddie به نظر می رسد در مارشال معجزههای 2015 فیلم در مورد یک سگ به نام مارشال است که نجات از جامعه انسانی از میسوری توسط خانواده نشان می دهد-من خارجه. فیلم starred Shannon Elizabeth, Lauren Holly و متی حل و فصل شد و تولید محصولات Busch.

بیلی فرزند ارشد اسکارلت Martina Busch نمی خواهد به نظر می رسد نشان می دهد. MTV تبلیغی توصیف Busch کودکان برجسته در سری واقعیت به عنوان یک “هفت بسته از کودکان و نوجوانان” چیزی اسکارلت در حال حاضر به نظر می رسید به دست گرفته اند و استثنا با در Facebook:

فکر نمی کنید ما اشتباه: ما در اینجا در Riverfront Times می دانیم که تلویزیون واقعیت چیزی است اما واقعی, بنابراین شاید این نباید تعجب آور اخبار. در عین حال حذف بیلی بوش قدیمی ترین دختر ما تعجب آنچه که عناصر دیگر از خانواده ممکن است ویرایش شده برای تلویزیون است.

وجود دارد برای مثال در سال 2016 حمله به شارژ دوباره بیلی بوش به اتهام manhandling یک دانشآموز کلاس ششم در مدرسه پسر. بیلی 58 سال در آن زمان گفته شد که خون آلود پسر بینی کشیده و او را جلوی پیراهن خود را دوخته و او را در برابر یک دیوار قبل از پدر پسر کشیده او را با توجه به گزارش پلیس در زمان. Busch پذیرفته شده درخواست رسیدگی در این مورد در سال 2018 است. ما در حال حدس زدن این نمی خواهد آن را به سری — و واقعا شاید که برای بهترین.

MTV وله همچنین پرسش در مورد هنر و صنعت آبجوسازی خانواده است گفت: به ساختمان خود را در 700 هکتار ملک. بیلی بوش راه اندازی William K. Busch دم شرکت با Kräftig نام تجاری در سال 2011 و این شرکت از کسب و کار رفت سال گذشته است.

قبل از آبجوسازی رفت اما بیلی اعلام کرده بود قصد دارد به ساخت یک دم تسهیلات و رسومات برای Kräftig در Defiance, Missouri. بنابراین یا بیلی دوباره وارد biz با آبجوسازی برای نشان دادن و یا قسمت های فیلم برداری شد قبل از بسته شدن بود اعلام کرد در تابستان گذشته.

ما همچنین سوالی در مورد ستاره دیگر از خانواده بوش دم کرده — به ویژه در Gussie, “بانوان” مرد.” نشان می دهد تبلیغی جا به جا شده در بالا قطعا به نظر می رسد نشان می دهد که Gussie می تواند آن ستاره برک آوت.

فقط در 30 ثانیه از فیلم می بینیم Gussie پاپ خود را بالا, ریختن آبجو پایین قفسه سینه و اعلام “کسب و کار ما این است که آبجو; من فکر می کنم من می خواهم به انجام تحقیقات کمی برای این شرکت است.” بعد یک نوشیدنی به نظر می رسد به پرتاب در Gussie و سپس تبلیغی به پایان می رسد با کسی پرتاب بالن آب در محل انشعاب بدن انسان. Gussie دو برابر بیش از افتادن به زمین و سپس می پرسد برای یک آبجو.

با سلام حداقل او سازگار است.

اگر چه Gussie نمی کند در حال حاضر بزرگ اجتماعی-رسانه, زیر, این احتمال وجود دارد که این به زودی تغییر خواهد کرد برای او و همه خواهر و برادر خود را پس از MTV شروع به پخش خانواده اش “down-to-earth, داد و بیداد کن-good time[s]” در تلویزیون ملی. خواهد Gussie زمان صرف بزرگ-بازی شکار در آرژانتین, حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا برهنه خود را, کون به نظر می رسد در این Busch خانواده دم?

برای پیدا کردن آنچه در طرف Busch خانواده به اشتراک گذاشته شده در نشان می دهد شما فقط باید به لحن در روز پنج شنبه 5 مارس به پیدا کردن.

دنبال لیز میلر در توییتر
@lizzaymillah. ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در liz@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im