چقدر دانشگاه تنسی می تواند از دست دادن اگر 2020 فصل فوتبال لغو شد

تنسی مدیر ورزشی فیلیپ Fulmer خوشبین است که فوتبال و سقوط ورزش را در پی لغو به علت coronavirus.

اما اگر کالج فصل فوتبال لغو شد یا کوتاه تنسی چهره ریزش سنگین جریان درآمد.

Tennessee football تولید شده به طور متوسط $100.4 میلیون درآمد در گذشته پنج سال مالی شروع در سال 2015 و پایان دادن به در سال 2019.

“خیلی بستگی به چند ماه آینده و چگونه است که به نظر می رسد و چگونه ما را دریافت کنید و از طریق آن” Fulmer گفت: “پل Finebaum نمایش” روز سه شنبه. “اما هیچ یک از ما جواب داشته باشد و کسی می تواند به شما دروغ اگر آنها گفت: آنها بود.

“همه ما می خواهیم آن را به نوبه خود خوب است و همه ما به عقب بر گردیم به حالت عادی اما با وجود این چالش ها در مقابل ما و این بی سابقه است.”

معلوم نیست چه بخشی از درآمد از دست رفته خواهد بود اگر فوتبال کالج فصل بود تحت تاثیر coronavirus که منجر به لغو بهار ورزشی در سراسر کشور و متوقف زمستان NCAA شد. فروش بلیط بازی بعد درآمد مانند پارکینگ و امتیازات بازی کاسه پرداخت و مشابه منابع خواهد بود به احتمال زیاد از بین برود.

این جلد به حال $96.1 میلیون دلار درآمد در سال 2019 سال مالی که کشیده از تاریخ 30 ژوئیه 2018 تا 30 ژوئن 2019. فوتبال درآمد اختصاص 66.9 درصد از تنسی مجموع ورزشی, گروه درآمد.

تنسی که تا به حال هفت بازی در سال 2018 فصل مشبک 29 میلیون از فوتبال, فروش بلیط و $26.3 میلیون دلار از کمک های که شامل کمک مالی مورد نیاز به بیشتر های نجومی-خرید بلیط.

UT نیز به دست آورد بیش از 15 میلیون دلار از رسانه های حقوق که شامل SEC شبکه و خانه رسانه ها و بیش از 8 میلیون دلار از SEC توزیع از جمله postseason انشعابات.

تنسی صرف $52.7 میلیون در عامل فوتبال در برنامه 2019 سال مالی. که شکل خواهد رها در صورت لغو نجومی هر چند از آن شامل هزینه های ثابت از قبیل کمک هزینه تحصیلی و حقوق کارکنان.

تنسی شروع به فروش آبجو و شراب در بازی های فوتبال شروع با خانه دوم بازی در سال 2019 فصل است. UT تولید بیش از $730,000 در درآمد پس از تقسیم به طور مساوی با Aramark تنسی را صاحب امتیاز. که شکل منعکس خواهد شد در سال 2020 سال مالی.

Tennessee football همچنین تاثیر فوق العاده ای در اقتصاد محلی.

یک مارس 2016 گزارش انجام شده توسط تریپ Umbach, یک رهبر ملی در تاثیر اقتصادی تحقیق و تجزیه و تحلیل در بر داشت Vols فوتبال است $355.7 میلیون سالانه اقتصادی در Knox County است.

هتل ها ببینید $73.9 میلیون نفر سالانه در اثر از UT, فوتبال, در حالی که رستوران ها و کافه ها دریافت $82.5 میلیون, با توجه به مطالعه است.

با توجه به مطالعه 2,611 شغل های محلی در نتیجه به طور مستقیم از UT فوتبال تاثیر و دیگری 1,210 شغل آمده از آن اثرات ثانویه.

Knox County ساکنان صرف به طور متوسط 55 دلار در بازی فوتبال روز, در حالی که بازدید کنندگان از خارج از دولت هستند به احتمال زیاد به صرف $308 با توجه به مطالعه است. که ترجمه را به $18.6 میلیون دلار مالیات ایالتی و محلی شمارش نیست فروش بلیط.

ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی تجزیه و تحلیل از مدارس گزارش های مالی به NCAA را نشان می دهد حداقل $4.1 میلیارد دلار در سال مالی-سال درآمد برای دو و میدانی در بخش فقط 50 به علاوه مدارس در قدرت پنج همایش ها — به طور متوسط بیش از $78 میلیون در هر مدرسه در خطر است.

که بیش از 60 درصد از مدارس مجموع سالانه درآمد عامل بر اساس مقادیر گزارش شده برای 2019 سال مالی ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل یافت.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>