چگونه پرستاران در حال اجرا پشت آلوین Kamara تشکیل رابطه با بابا والاس نسکار

تا تابستان امسال آلوین Kamara را تنها تجربه در نسکار جاده سریع السیر بود به عنوان یک بازیکن فوتبال.

به عنوان در حال اجرا را برای تنسی روی جلد ملاقات Virginia Tech در Bristol Motor Speedway در سال 2016 لقب “نبرد در بریستول” در مقابل یک NCAA رکورد 156,990 طرفداران. این جلد برنده 45-24 و Kamara گل دریافت زمین نشستن کامل هواپیما.

در حال حاضر به عنوان یک بازیکن ستاره برای نیواورلئان پرستاران Kamara گرفته است بیشتر علاقه زیادی در جهان از مسابقه اتومبیل رانی.

این همه آغاز شده در 10 ژوئن, زمانی که نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم از همه آن حوادث و خواص. در پاسخ Kamara در توئیتر نوشت: “زمانی که مسابقه بعدی??”

بعد که همان روز Kamara توییتی تصویری از راننده بابا والاس نسکار برجسته ترین سیاه, راننده, با عنوان “من عاشق میشم,” tagging رسمی نسکار حساب.

Kamara یکی از چندین ورزشکاران برای حمایت از والاس زمانی که طناب دار داشت داخل گاراژ خود را در آلاباما Superspeedway در 21 ژوئن.

FBI انجام تحقیقات اما مشخص شد این حادثه بود و نه یک جرم فدرال به دلیل طناب داشت در همان گاراژ در اوایل اکتبر 2019.

Kamara حضور خود را در اولین نسکار رویداد در ژوئن 14 زمانی که سری جام متوقف در حیاط-میامی جاده سریع السیر.

Kamara مطرح شده برای یک عکس با نسکار جمهور استیو فلپس در حالی که ورزشی والاس پیراهن و کلاه.

Kamara رسیده اوج خود تاخت و تاز کردن به جهان از نسکار زمانی که او به عنوان افتخاری استارت برای همه ستاره مسابقه در بریستول در روز چهارشنبه.

با جمعیت 20000 آن را بزرگترین رویداد ورزشی در آمریکا از آغاز COVID-19 بیماری همه گیر.

Kamara دست تکان دادند و پرچم سبز آغاز شده است که در این مسابقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>