چگونه سانتیاگو Vescovi خانواده برنامه ریزی یک سفر به تنسی

لورا Vannet رسیده به تنسی مدیر بسکتبال عملیات مریم-کارتر Eggert در فوریه. 17 با یک طرح.

Vannet از جلد گارد سانتیاگو Vescovi شد سازماندهی یک سفر خانوادگی به ناکسویل با Vescovi پدر پابلو و خواهر لوسیا. اما آنها نمی خواهند Vescovi بدانید.

و بنابراین شروع یک طرح تقریبا دو هفته در ساخت که به ثمر صبح روز شنبه در ساعت قبل از تنسی میزبانی فلوریدا.

طرح

Vescovi اخیرا دیدم خانواده اش در ماه دسامبر و قبل از او آمد به ناکسویل به عنوان یک اواسط سال enrollee. آنها تا به حال نه او را دیده بازی بسکتبال در فرد پس از سپتامبر — یکی از چند نوبت از جمله در دو فصل گذشته به عنوان او بازی در NBA امریکا آکادمی در شهر مکزیک و NBA جهانی آکادمی در کانبرا, استرالیا است.

تنها تعداد انگشت شماری از مردم آگاه بودند که شنبه تغییر خواهد کرد که.

Vannet گفت: چند نفر در زادگاه خود را از مونته ویدئو اروگوئه می دانستند اما در سخت hush سفارشات “نه به Santi پدر و مادر خود را در حال رفتن و یا چیزی شبیه به آن.”

این Vescovi خانواده رزرو کرایه ماشین و هتل ها و پروازها بدون Vescovi دانستن. آنها به سمت چپ اروگوئه اواخر جمعه شب و پرواز به میامی و سپس شارلوت و وارد در ناکسویل در صبح روز شنبه برای 10 روز مراجعه کنید.

این Vescovis و تنسی مشغول به کار با هم برای تکمیل تعجب پس از آنها رو به ناکسویل. این خانواده تا به حال برخی از ایده های. بنابراین UT پرسنل و VFL فیلم.

با هم آنها را حل و فصل در یک مفهوم کاملا تنظیم Vescovi.

“من فکر کردم آن خواهد بود فقط یک مصاحبه” Vescovi گفت. “فقط انجام من pregame عادی pregame تیراندازی معمول است.”

Vescovi ایستاده در گوشه ای از دادگاه در تامپسون-Boling عرصه و توضیح داد که چگونه او تلاش می کند برای به دست آوردن احساس برای شوت او در warmups. Vannet راه می رفت تا پشت سر او قرار داده و دست او را بیش از Vescovi چشم.

او نگه داشته صحبت کردن و سپس متوقف شد و گفت: “کشیدن.”

پدرش پیچیده دست خود را در اطراف Vescovi قفسه سینه به عنوان خواهر خود تکیه اطراف او لبخند بر لب. Vescovi خواسته برای “یک صدا” و برای کسی که به صحبت. خواهر او گفت: سلام.

“بحث دوباره” Vescovi گفت.

او خواهر و پدر همه در زمان تبدیل و گفت سلام.

“چه کسی است؟” Vescovi پرسید.

مامان با صدای بلند گفت: سلام.

“که ای مادر!” Vescovi گفت.

Vannet کشف Vescovi چشم و او تبدیل به اطراف برای دیدن خانواده اش. او را در آغوش گرفت هر سه در یک بار.

“من می توانم آن را باور نمی,” Vescovi گفت. “آن لحظه خیلی خوب بود. … هر زمان که آنها تحت پوشش چشمان من انتظار نداشتم که آنها را به وجود دارد.”

بازی

به عنوان بخشی از راه اندازی تعجب تنسی تا به حال برای اضافه کردن Vescovi سه تا از اعضای خانواده به یک بازیکن بلیط درخواست لیست.

یک هم تیمی به طور طبیعی پیروی.

“آن خاص است چون او شده است, ویژه هم تیمی به همه ما و به ویژه هم تیمی به اطراف” جلد مربی ریک بارنز گفت. “من فکر می کنم در مورد آن, آنها واقعا یک خانواده صمیمی بدیهی است. … من می دانستم که او واقعا شگفت زده شده توسط آن است. او تا به حال هیچ ایده آنها در آینده است.”

برای اولین بار خانواده اش را دیدم او را به بازی در تنسی است. پدر و خواهر به طور معمول دیده بان جلد از اروگوئه اما مادر او را دوست ندارد به نشستن و تماشا کنید.

“آنها را به بازی و من شروع به راه رفتن در اطراف” Vannet گفت. “من می گویند, ‘چه’ و ‘من بگویید.’ من گوش دادن به آنچه آنها می گویند, اما من می توانم اقامت هنوز هم تماشای بازی.

“امروز واقعا دشوار است به انجام این کار است.”

Vescovi به ثمر رساند در دقیقه باز, رانندگی, گذشته فلوریدا مدافع به پایه. او به یکی از انحصاری های عمیق 3-اشاره گر میدوی را از طریق نیمه اول و با اشاره به سمت گوشه ای که در آن پدر و مادر خود نشسته بودند.

“من واقعا احساس پدر و مادر من در اینجا در حالی که من در دادگاه” Vescovi گفت. “من فقط احساس متفاوت است. من شادتر. من هنوز هم فکر کردن در مورد زمانی که من با همه آنها در دادگاه. من هنوز هم نمی توانم باور کنم که آنها در اینجا. من فقط باید برای لذت بردن از آنها.”

Vescovi به پایان رسید با 11 امتیاز و چهار کمک می کند تنها با یک گردش — پایین ترین حجم معاملات در مجموع در هفت بازی. او به یک جفت از بازی-عقد پرتاب آزاد با 23 ثانیه بازی به عنوان تنسی ضرب و شتم فلوریدا 63-58.

او آغاز شده است تمام 17 بازی پس از او وارد تنسی در دسامبر. 28. خانواده اش او را بازی در کنتاکی در روز سه شنبه و در برابر Auburn شنبه است.

“ما واقعا افتخار او چگونه است” Vannet گفت. “است که او توانسته است به دور از خانه برای مدت دو سال و او سعی خود را برای رسیدن به اهداف است. او را به انجام همه چیز را برای رسیدن به آنها. او خانه را ترک کرد زمانی که او تنها 16. او واقعا جوان سخت بود برای ما.”

اما در حال حاضر خانه آمد به Vescovi برای کمی در حالی که با شروع از شنبه است.

“من امیدوارم که آنها برنامه ای چون من نمی دانم که آنها در حال آمدن” Vescovi گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>