چگونه باید خود را صرف محرک بررسی کنید ؟ پرداخت بالا بهره بدهی و خرید اقلام ضروری

هفته گذشته میلیون ها نفر از آمریکایی ها شروع به دریافت محرک های بررسی پرداخت و میلیون ها نفر بیشتر خواهد شد دریافت چک در چند هفته آینده و ماه. اما هنگامی که افراد و خانواده ها دریافت پرداخت یک بار سوال می شود: چه باید بکنید با آن ؟

شما باید آن را ذخیره کنید ؟ شما باید سرمایه گذاری آن ؟ شما باید آن را صرف و اگر چنین است در چه ؟ صورتحساب ؟ آب و برق ؟ اقلام ضروری مانند آب و غذا و یا یک جدید تلویزیون یا کنسول بازی?

افراد ساخت کمتر از 75000 دلار دریافت خواهد کرد حداکثر 1200 دلار پرداخت. زوج که همراه با درآمد کمتر از 150.000 دلار دریافت خواهد کرد $2,400. و کسانی که با کودکان زیر 17 سال را دریافت اضافی $500 برای هر کودک است.

پاسخ به این سوالات بستگی به عوامل مختلف برای افراد و خانواده ها. اما قاعده کلی این است که به صرف پول هنگامی که شما آن را دریافت خواهید کرد گفت: ماریان Wanamaker که استادیار اقتصاد در دانشگاه تنسی است.

“تنها استثنا برای این قانون است که خانواده ها با بدهی های با بهره بالا” گفت: Wanamaker است که یک عضو از نیروی کار فدرال سیاست هیئت مشاوران ریاست ویلبر راس و Ivanka Trump. “شواهد نشان می دهد که بزرگتر خانواده بدهی بیرون آمدن از بحران کندتر بهبود است.”

یکی از نتایج حاصل از این بیماری همه گیر کوروناویروس است که میلیون ها نفر از افرادی که شغل خود را از دست — بیش از 22 میلیون آمریکایی را برای ثبت نرخ بیکاری در ماه گذشته و میلیون ها نفر بیشتر شده اند furloughed.

از آنجا که این افراد و خانواده ها در حال از دست دادن درآمد کشش خود را از بودجه ماهانه و با استفاده از کارت های اعتباری و یا وام payday به پرداخت اجاره و رهن و پایان می رسد دیدار. پس پول باید مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت بدهی است که برای بسیاری از افراد رشد کرده است و همچنان به رشد.

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus

“دوازده صد دلار یکجا برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از پول است. آن را نه” گفت: Matthew موری دانشیار مدیر مرکز کسب و کار و تحقیقات اقتصادی در دانشگاه تهران. “اگر شما فکر می کنم در مورد یک وام مسکن سنتی, پرداخت قبض تلفن چیزهایی که همه ما متحمل به صورت منظم است که رفته است در چند هفته یا یک ماه یا دو.”

گذشته از پرداخت بدهی بسیاری از احتمال استفاده از پول برای خرید اقلام ضروری مانند غذا و آب و دارو و اساسی خانواده لوازم آرایش. این فقط بستگی به آنچه شما و خانواده خود را نیازهای در حال و وضعیت فعلی خود را.

خرید از کسب و کارهای کوچک

در نوعی رکود موری توضیح داد: عدم وجود هزینه های به دلیل خانوارها ندارد و درآمد. که تا حد زیادی درست است اما به دلیل اقامت در خانه سفارشات بسیاری از مردم نمی باید مکان برای رفتن به صرف.

اما دوشنبه Gov. بیل لی گفت: stay-at-home منظور تمدید نمی شود گذشته, مارس 30 و که برخی از کسب و کار در سراسر کشور آغاز خواهد شد بازگشایی در هفته آینده. برای تنسی بزرگترین شهرهای مقامات محلی هنوز هم باید تعیین زمانی که محدودیت می تواند کاسته شود.

اما به عنوان مکان شروع به باز دوباره تا این مهم به خرید از کسب و کارهای کوچک.

“کسب و کارهای کوچک رو فوق العاده سخت فایننشال تایمز” Wanamaker گفت. “ما واقعا نیاز به همه این کسب و کارهای کوچک برای زنده ماندن رکود اقتصادی به منظور قوی بازیابی.”

مکان هایی مانند میله های محلی و رستوران ها که ندارد و حمایت از شرکت های بزرگ در حال مبارزه مالی Wanamaker گفت. پس از خرید گواهی هدیه به آن مکان و یا وعده های غذایی و تاثیر مثبت.

باید به شما صرفه جویی در برخی از آن ؟

وجود خواهد داشت تعداد زیادی از مردم که قادر خواهد بود برای صرفه جویی در پول است. اما سوال این است که شما باید?

“چه خواهد بود بهترین راه حل برای اقتصاد این است که به صرف آن” موری گفت. “اما من فکر می کنم آنچه که مردم در حال رفتن به انجام این است که آنها در حال رفتن به آن را ذخیره کنید.”

موری فکر می کند مردم صرفه جویی خواهد شد آن را به دو دلیل: وجود ندارد به عنوان بسیاری از راه های که وجود دارد خواهد بود به صرف آن و وجود عدم قطعیت در مورد آینده است. آن مطمئن نیستید اگر وجود خواهد داشت یک افزایش در تعداد موارد coronavirus به عنوان stay-at-home سفارشات در حال برداشته و کسب و کار و رستوران ها شروع به باز دوباره.

“انتخاب مردم بستگی دارد وضعیت فعلی خود را. من قصد دارم به سعی کنید برای متقاعد کردن کسی به صرف پول است که آنها احساس می کنند نیاز به صرفه جویی” Wanamaker گفت. “اما از گسترده تر دیدگاه های اقتصادی اگر دولت می فرستد چک به خانواده ها و خانواده ها صرف نیست پول ما نمی خواهد که به دست یکی از اهداف اصلی ما است که سعی کنید به نگه داشتن مصرف در طول یک بی سابقه ای کاهش در هزینه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>