چگونه تنسی بسکتبال را Yves پونز پیش بینی آینده اش نقش در NBA

ایو پونز هنوز بیش از یک ماه برای تصمیم گیری که آیا به بازگشت به تنسی و یا باقی می ماند در NBA پیش نویس است.

اما این جلد رو به جلو است و چشم انداز در ذهن هر زمان که او می کند را وارد کنید صفوف حرفه ای.

“رفتن به NBA و بعد احتمالا پنج سال من نقش من به عنوان یک بازیکن دفاعی,” پونز گفت: در مصاحبه ای با Pro Basketball ترکیب را جان Chepkevich.

Pons است تا Aug. 3 تا تصمیم خود را. او وارد NBA پیش نویس در آوریل 25, اما حفظ کالج خود را واجد شرایط. NBA پیش نویس تنظیم شده است برای اکتبر. 16 پس از عقب رانده از ژوئن 25.

تنسی مربی ریک بارنز گفت: در اوایل ماه ژوئن که پونز است “همیشه نشان داد به ما برنامه های خود را” با توجه به NBA پیش نویس و فرآیند.

“این روند وجود دارد برای این بچه ها به رفتن را از طریق آن به جمع آوری اطلاعات در مورد آنچه آنها نیاز به انجام به دریافت بهتر (و) چگونه تیم NBA نگاهی به آنها در حال حاضر” بارنز گفت: در طول بزرگ نارنجی اتصال رویداد آنلاین.

پل ساخته شده است نام خود را در تنسی بیشتر برای بالا دفاعی استعدادها و نخبگان ورزشی.

پل مسدود شده و یک شات در تمام 31 بازی به قدرت راه خود را به نام ثانیه دفاعی بازیکن سال. او مسدود 73 عکس در این فصل به کراوات C. J. سیاه برای تک فصل تنسی رکورد که او احتمالا شکسته اگر فصل بود برش های کوتاه با نگرانی از گسترش این کوروناویروس.

6-پا-6 پونز تاکید کرد دفاع خود را به عنوان کارت تلفن به عنوان یک حرفه ای به عنوان به خوبی. او گفت که او مدل خود بازی بعد از Houston Rockets جانباز P. J. تاکر – که برای بارنز در تگزاس و لس آنجلس کلیپرز تهدید پاتریک بورلی.

“واقعا کسی که واقعا می تواند در بازی دفاع در برابر کسی که می توانید تغییر دهید در کسی” پونز گفت. “گارد بهترین بازیکن در تیم های دیگر و کسی که در حال رفتن به پرتاب ریباند رفتن به اجرای کف به مقدار زیادی از انرژی است. رفتن به انجام تمام چیزهایی که ستاره نمی خواهید به انجام و یا نیست به دلیل آنها را به استراحت و یا نوع استراحت در دفاع چیزهای شبیه به این. برای من بزرگترین بخشی از بازی من خواهد بود در این بازی دفاعی و پایان دفاعی.”

Pons که به طور متوسط 2.2 امتیاز در هر بازی به عنوان یک دانشجوی سال دوم رشد خود را توهین آمیز مشخصات به عنوان یک تازه وارد. او به طور متوسط 10.8 امتیاز در هر بازی و 34.9 درصد از 3 نقطه خط.

او به ثمر رساند 101 امتیاز در هشت بازی پس از به ثمر 94 امتیاز در دو فصل اول در کل.

Pons گفت: حمله مشخصات است: “کسی که در جرم در حال رفتن به قادر به ضربت بزمین کوبیدن یک ضربه تهاجمی و فضا از کف و ایجاد زاویه.”

تنسی است که انتظار می رود به بالا-15 ورود تیم در فصل آینده با پونز بازگشت.

“آیا هر آنچه که ما می تواند به شما می دانید, به جمع آوری اطلاعات و انتخاب” پونز گفت: از NBA روند.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>