چگونه تنسی فوتبال استخدام در NCAA موظف مرده دوره

تنسی فوتبال کارکنان یک جلسه در هر روز در ساعت 8 صبح “فقط به بعد آغاز شده است” مربی جرمی Pruitt روز جمعه گفت.

یکی از اولویت های اصلی در حال رفتن بیش استخدام تماس به عنوان جلد در حال تنظیم به یک فرایند بدون توانایی به میزبان میزبان در دانشگاه بازدیدکننده داشته است به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش COVID-19.

“شما را به دانشگاه تنسی به آنها” Pruitt گفت: در زوم تماس بگیرید.

NCAA دستور داد تمام برنامه های نهاد استخدام مرده دوره در مارس 13, تعلیق تمام رسمی و یا غیر رسمی بازدیدکننده داشته است به عنوان ورزش جهان در پاسخ به همه گیر جهانی. FBS و FCS فوتبال بودند در آرام دوره در حال حاضر به این معنی که تنها مجاز در شخص تماس می گیرد در محوطه دانشگاه.

NCAA در چهار شنبه تمدید مرده دوره از طریق مه 31, پوشش بهار ارزیابی دوره که در طی آن مربیان سفر به استخدام و بررسی نمرات و مشاهده تمرینات.

تنسی است که با استفاده از رسانه های اجتماعی برای جذب و تمرکز بر ارزیابی آن در حال حاضر به کار در ساختمان استخدام طبقات است.

Pruitt تاکید کرد که رسانه های اجتماعی می توان به جلد “فرصت خوبی” برای برقراری ارتباط با 2021 کلاس. آن را پیچیده تر و با 2022 که مربیان نمی توانند با برقراری ارتباط در حال حاضر.

“وقتی که می آید به استخدام وجود دارد تعداد زیادی از بچه ها که در دانشگاه ما و در برخی وجود دارد که نه” Pruitt گفت. “ما باید برای انجام یک کار واقعا کار را برای آنها را به احساس واقعا خوبی برای آنچه در آن مانند این است که در بازی روز در تنسی آنچه در آن مانند این است که در کلاس درس و که افرادی که در حال رفتن به قادر به کمک به آنها را رشد و توسعه دهد و در این زمینه در طول چهار سال در تنسی است.”

UT است و تابستان چشم انداز اردوگاه های برنامه ریزی شده در طول تابستان اما آن می تواند تحت تاثیر قرار اگر NCAA می افزاید: بیشتر سیستم های تعلیق به استخدام تقویم. به طور معمول کسانی که در اردوگاه منجر به هر دو upperclassmen و underclassmen دریافت تنسی می دهد و جلد اضافه شده اند تعهدات در سال های اخیر کلاس در طول ماه ژوئن است.

این اردوگاه در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای ادامه به عنوان برنامه ریزی شده اما تنسی وب سایت نشان می دهد این دانشگاه است که “به طور مداوم نظارت بر COVID-19 تحولات است.”

اگر آنها لغو Pruitt گفت تنسی ساخته شده خود جذب هیئت مدیره بر اساس آنچه در آن در حال حاضر می داند و می تواند ارزیابی دیجیتالی.

“ما باید برای جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که ما می توانیم بنابراین ما می تواند به جلو حرکت می کند و درک” Pruitt گفت. “ما یک برنامه که ما پشته ما تخته و چگونه ارزیابی ما از چیزهایی که ما به دنبال.”

Pruitt انتظار دارد که روند را شبیه آنچه در تیم NFL در حال حاضر با خرید و فروش. تیم پرسنل کردم یک نگاهی از نزدیک در برخی از چشم انداز در برخی از دریل در NFL ترکیب, اما نه یک دیدگاه جامع.

NFL تیم های سمت چپ برای رفتن به عقب و بررسی نوار تمرین ارزیابی و بازخورد از پیشاهنگی که Pruitt تشبیه به چه تنسی انجام خواهد شد.

“ما باید برای انجام یک کار واقعا خوب به جمع آوری اطلاعات و تصمیم گیری خوب و اعتماد ما (ارزیابی),” Pruitt گفت.

تنسی فرود آمد دو تعهدات در هفته گذشته در کارولینای شمالی در حال اجرا پشت Jaylen رایت و در حالت گیرنده گسترده واکر مریل. این جلد نه تعهدات برای 2021 کلاس که صفوف شماره 12 در سراسر کشور در 247Sports کامپوزیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>