Davonte Gaines تماشا آرکانزاس گارد ماسون جونز مقدار زیادی در روز آماده سازی برای Razorbacks.

تنسی دانشجوی سال اول دیدم یک بازیکن بزرگ — آرکانزاس’ بهترین SEC پیشرو گلزن و یک چالش عمده برای محافظت از. بنابراین او گفت: جلد مربی ریک بارنز همان چیزی که او تا قبل از این فصل است.

“من اجازه دهید مربی می دانم که من را در چالش امنیت این تیم بهترین بازیکنان زمانی که من در بازی” Gaines گفت. “مربی اعتماد من به گارد تیم را بهترین بازیکن.”

Gaines بازی بخش مهمی از تنسی قوی تلاش در توقف جونز بود که نقطه کانونی برای دفاع جلد شنبه.

جونز به طور متوسط 20.5 امتیاز ورود تامپسون-Boling عرصه که در آن Vols برگزار شد او را به کمتر از 10 امتیاز فقط برای چهارمین بار در این فصل است. او به ثمر رساند نه امتیاز به عنوان تنسی (14-10, 6-5 ثانیه) خفه جونز و آرکانزاس (16-8, 4-7) backcourt در آن 82-61 پیروزی در تامپسون-Boling عرصه است.

“ما به او توجه زیادی مطمئن شوید که ما خود جلب دشوار است چرا که زمانی که او می شود از آن او می تواند رفتن” بارنز گفت.

تنسی شروع بازی با Jalen جانسون در جونز به عنوان جلد junior ساخته شده برای اولین بار شروع به کار خود را. بارنز انتخاب جانسون برای بازی در جونز به جای اردن Bowden به دلیل ارشد بازی “بسیاری از دقیقه و آن را سخت به تعقیب (جونز) در اطراف.”

Gaines اولیه رزرو گارد و او را به خود جلب کرد واگذاری توقف جونز ، اما این تلاش یک تیم به عنوان Bowden, Yves پونز و سانتیاگو Vescovi همه با هم همسان بودند تا در جونز ،

“ما از رفتن به سوئیچ از طریق یکی از چهار در او و در زمان ما حتی روشن از طریق یکی از پنج او” بارنز گفت.

جونز ساخته شده یک هدف زمینه — یک stepback 3-اشاره گر بیش از Gaines. او سعی کرد یک مزرعه گل در نیمه دوم به پایان برساند 1-10. او ساخته شده همه شش های خود را رایگان-پرتاب تلاش است.

Gaines مسدود شده یکی از جونز’ شات تلاش خود جلب کرد یک مسئول و یک جونز حجم معاملات در نیمه اول.

“من قادر به تنها ماندن در مقابل او و او را مجبور به رابطه جنسی خشن عکس” Gaines گفت. “توپ رفت و من راه نتواند.”

آرکانزاس’ backcourt است که بدون بزرگ زمان گلزن اشعیا جو به دلیل مصدومیت در ترکیب برای شلیک 7 38. طراحی پنل بود 2-برای-14 جیمی Whitt جونیور شات 4-برای-13 و Jalen هریس از دست رفته خود را تنها تلاش.

سه روز قبل در تامپسون-Boling عرصه کنتاکی را سپاه پاسداران — به خصوص Tyrese Maxey و امانوئل Quickley — تا به حال راه خود را در برابر Vols.

بارنز اظهار داشت: جلد می دانستم که آنها تا به حال برای بهبود زیرا تیم ادامه خواهد داد حمله خود را پیرامون دفاع تا زمانی که ثابت کرد می تواند متوقف می شود. وارد Razorbacks که بارنز گفت: درایو توپ سخت تر از هر کسی.

“آنها که توپ را به بالا و درصد و مساحت آنها در شما آمده است واقعا سخت با آن” بارنز گفت. “ما یک کار خیلی خوب از تلاش برای آن را نگه دارید وجود دارد.”

جمعه بود و تکان دهنده بهبود که Gaines اعتبار به تنسی بازی با غرور و افتخار.

هر دو او و Vescovi احساس Vols به دنبال برنامه بازی خوبی برابر آرکانزاس منجر به بهتر backcourt دفاع.

“ما به تماشای بسیاری از فیلم و به عنوان یک تیم ما درک نقاط ضعف ما بودند” Vescovi گفت. “این به طور عمده فقط درایوهای. ما تا به حال به کوچک تر از زمین است. این چیزی است که ما واقعا در مورد صحبت های قبل از بازی و من فکر می کنم که واقعا به ما کمک کرد.”

جونز ساخته شده خود را در یک زمینه و هدف در برابر Vols در اواخر نیمه اول. او گرفتار Gaines تعادل faking او را با یک شانه به سمت راست. Gaines رقابت شات اما جونز swished آن است.

آرکانزاس جانباز chirped در Gaines در حال اجرا کردن کف. او خراب Gaines در آینده در اختیار داشتن و رسمی هشدار داد هر دو Gaines و جونز.

“ب گفت: ما فقط آرام پایین” Gaines گفت.

در جلد اول خیره جونز قبل از بعدی رایگان-پرتاب تلاش. او از آن ساخته شده و سپس دوباره کار بازی دفاع.

“او یک مدافع بزرگ,” Vescovi گفت. “او در تلاش برای صعود به بالا تمام وقت و انکار کند. او مقدار زیادی از انرژی در همه زمان ها است و واقعا شدید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su