چگونه تنسی دانشگاه را به اورژانس مراقبت های عمل پول به دانش آموزان

دانشگاه تنسی آغاز توزیع فدرال کمک به دانش آموزان نیازمند است. هدف آنها این است که برای دریافت کمک اضطراری به نیازمندترین افراد دانش آموزان به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

این پول می آید از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون فدرال پاسخ لایحه که شامل مزایا برای افراد کسب و کار و دولت است. مراقبت عمل است صدور بیش از 14 میلیارد دلار به موسسات آموزش عالی به دلیل coronavirus با توجه به وزارت آموزش و پرورش.

مقادیر داده شده به هر مدرسه بر اساس ثبت نام با توجه به وزارت آموزش و پرورش. در هر دانشگاه و نیمی از مقدار داده مورد نیاز است برای رفتن به دانش آموزان به عنوان کمک های اضطراری.

“ما اولویت این جریان مالی به منظور دریافت پول در دست دانش آموزان نیاز به سرعت به عنوان امکان پذیر است” گفت: وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos در بیانیه ای در ماه گذشته.

کالج ها و دانشگاه ها داده شده است “مهم نيست” به تصمیم می گیرید که چگونه به بهترین توزیع این بودجه DeVos گفت.

این دانشگاه در ایالت تنسی است که دریافت خواهد کرد که کمترین مقدار از مراقبت عمل می کنند عبارتند از:

  • دانشگاه تنسی (ناکسویل), $19.3 میلیون
  • Middle Tennessee State University, $17.3 میلیون دلار ($8.6 میلیون می رود به دانش آموزان)
  • دانشگاه ممفیس $15.6 میلیون ($7.8 میلیون)
  • شرق تنسی دانشگاه دولتی 11.1 میلیون دلار ($5.5 میلیون)
  • Austin Peay State University, $9.7 میلیون (4.8 میلیون دلار)

در اینجا چگونه تنسی دانشگاه ها رسیدگی خواهد شد توزیع:

دانشگاه تنسی ناکسویل

در این داوطلب, دولت, دانشگاه Tennessee, Knoxville, دریافت بزرگترین مقدار در حدود 19.2 میلیون نفر است. که $9.6 میلیون است نیاز به رفتن به طور مستقیم به دانش آموزان به عنوان کمک های اضطراری کمک های مالی.

اکثر این پول توزیع خواهد شد به عنوان کمک های مالی به دانش آموزان است. حدود 9000 دانش آموزان در, UT Knoxville واجد شرایط برای کمک, که, UT در حال حاضر آغاز توزیع. که پول توزیع خواهد شد و به دانش آموزانی که بالاترین نیاز مالی خود را بر اساس FAFSA اطلاعات دانشگاه در بیانیه ای گفت.

دانش آموزانی که واجد شرایط ابلاغ شد, هفته گذشته و می توانید دریافت وجوه به صورت الکترونیکی و یا چک از طریق پست برای آنها.

دانشگاه تهران در حال انتظار برای راهنمایی بیشتر از وزارت آموزش و پرورش به تصمیم می گیرید که چگونه به استفاده از باقی مانده $9.6 میلیون, با توجه به بیانیه.

Middle Tennessee State University و شرق دانشگاه ایالتی تنسی

مانند UT, Middle Tennessee State University توزیع بودجه به طور مستقیم به دانش آموزان با نرم افزار فرآیند لازم است. فرآیند توزیع در حال نهایی اما دانش آموزانی که واجد شرایط برای کمک های مالی اطلاع داده خواهد شد و وجوه خواهد شد قرار داده شده در دانشگاه خود را حساب.

شرق دانشگاه ایالتی تنسی است که هنوز نهایی چگونه آن را توزیع کمک های مالی به دانش آموزان است.

“داخلی تیم جلسه ای برای ایجاد و ارائه توصیه هایی به رهبری ارشد در یک برنامه برای جایزه و توزیع این بودجه اضطراری مطابق با مراقبت در عمل” این دانشگاه در بیانیه ای گفت.

دانشگاه ممفیس نیز هنوز نهایی برنامه دارد اما برنامه ای برای توزیع بودجه در آغاز این هفته است.

Austin Peay دانشگاه نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد چگونه آنها را توزیع کمک های مالی به دانش آموزان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>