چگونه Coronavirus می تواند تغییر شکل بحث ترافیک در هوستون

برای سال بحث بر ترافیک در هوستون است محور در درجه اول در اطراف دو مفهوم. برای اولین بار است که ما نیاز به مراتب بیشتر خودرو زیرساخت (یعنی بیشتر بزرگراه) برای رسیدگی به افزایش مسافران و کسانی که تازه به این شهر است. دوم شد و یک حرکت بیشتر به سمت حمل و نقل عمومی با تاکید بر خدمات راه آهن به خصوص به حومه شهر.

وجود دارد, البته, است مقدار زیادی از ایده های دیگر bandied مورد از افزایش پیاده روی و دوچرخه سواری به خصوص در شهر هسته ای به افزایش تراکم در مناطق نزدیک به محل کار. در حالی که کسانی که هر دو ارزشمند ایده های آن را کمی مانند گفت: وجود یک تجدید حیات علاقه وینیل زمانی که آنها رفت و از 0.1 درصد از کل فروش موسیقی در بازار به 0.2 درصد است.

در نهایت نبرد بین بتن بیشتر و بیشتر از راه آهن است که در قلب این موضوع است.

اما اگر وجود دارد هر چیزی که ما آموخته اند از quarantining و کار از خانه در طول coronavirus شیوع این است که ترافیک را تا حد زیادی کاهش یافته که مردم کمتر در جاده ها است. اما تا همین اواخر آیا کسی در واقع فکر می کنم قانع کننده کسب و کار آن را یک ایده خوب برای کارمندان خود به کار از راه دور?

در حال حاضر ما مجبور به آن است. مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از مردمی که هیچ چاره ای جز به کار در یک کار واقعی تنظیم اما هوستون دارای مقدار زیادی از یقه سفید محیط های کار که برای آن وجود دارد راه های مشروع به “ارتباط از راه دور” را به عنوان آنها به نام آن در روز.

تجاری املاک و مستغلات توسعه دهندگان هیجان زده نمی شود با این فرض اما تصور عمده کارفرمایان به کارکنان خود را حتی فقط یک روز در هر هفته به کار از خانه. یا بهتر است به کسانی که با توانایی کار از صفحه اصلی گزینه از انجام آن اغلب اگر نه همه از زمان.

که باید به هزاران نفر از مردم در خارج از جاده فقط می خواهم که بدون دیگری اونس بتن ریخته و یا یک تک پا از مسیر راه آهن گذاشته است. بدون شک شهر و شهرستان می تواند به پیدا کردن راه هایی برای تشویق کسب و کار برای انجام این کار. خدا می داند آن می تواند صرفه جویی میلیون ها نفر هر سال در همه چیز از آلودگی به ساییدگی و پارگی در منطقه بزرگراه.

این نوش دارو نیست اما. ما باید بهتر (خیلی بهتر) حمل و نقل عمومی و ما بی میلی باید بیشتر جاده ها. اما شاید این قرنطینه کمک خواهد کرد که کسب و کار به رسمیت شناختن این کار در صفحه اصلی گزینه ای است که نه تنها دوام آن می تواند مولد باشد.

و شهر را به آنها مدیون بدهی با تشکر در این فرآیند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>