چگونه روانگردان, خز’ اولین آلبوم در 29 سال به دست می آمد در سنت لوئیس

جیسون مک انتیر در بحث زمان صرف شده با روانگردان, خز در خرک Studios حرکت را از طریق اتاق های متعدد خود پیچیده است که در واقع یک ادعا نمای در جنوب شهر Mt. لذت بخش محله. او را به مکان های که در آن اعضای مختلف نشسته و دودی و یا جایی که آنها جمع دور به دست آوردن برخی از صلح و یا که در آن خواننده ریچارد باتلر پناه با لپ تاپ در جهت طرح ایده های تغزلی.

در یک نقطه مک انتیر متوجه یک نیمکت که در آن ساقی باس-بازی کردن تیم نشسته برای یک تکه خوبی از جلسات خود را به سادگی با متصل کردن در آن وجود دارد و نه از در اصلی استودیو کار. امروز استودیوی خانه سگ قابل ملاحظه ای آرام weimaraner به نام Joey است صدای خواب در فضا است که به طور معمول خود را homebase. فقیر جوی تا به حال برای پیدا کردن دیگر آویزان در طول خز’ اقامت در خرک یک تجربه شگفت انگیز است که به خوبی صحبت می کند به مدرن ضبط موسیقی چشم انداز است.

به عنوان اولین گزارش RFTاعضای روانگردان, خز آمد به خرک به ضبط اولین آلبوم خود را در 29 سال آینده ساخته شده از بارانبا توجه به تولید ریچارد Fortus که مایل به صرف زمان در زادگاه خود از سنت لوئیس پس از گسترده سال از تور با دیرین خود را از گروه Guns N’ Roses. تشویق همسر استفانی Fortus به نام دوست قدیمی خود را مک انتیر و امضا با استودیو با مک انتیر در ابتدا قرار بود آلبوم دوم مهندس. زمانی که اعضای گروه شد و در نهایت قادر به حل و فصل در استودیو تاریخ است که جای خود را در تور نیازهای فرایند ضبط به صورت جدی آغاز شد با پیشخدمت درامر پل Garisto و گیتاریست غنی چوب مونتاژ در خرک و گروه دیگر اعضای کیبورد آماندا کرامر و ساکس بازیکن مریخ ویلیامز — اضافه کردن دیجیتال خود را با اثر انگشت در جاهای دیگر.

مک انتیر خواستار تجربه “یک پر در کلاه” برای استودیوی خود. آن را نیز طولانی در حال اجرا وضعیت قدمت سال است.

“آنها می رسیده به Fortus و او می خواست به ماندن در شهر” مک انتیر به یاد می آورد. “اولین ایمیل فقط به مطمئن شوید که لیست تجهیزات کفایت خواهد کرد. شما می خواهید به یک مقدار خوبی از چرخ دنده های مناسب. خدای ناکرده آنها را از اینجا دریافت کنید و می گویند ” این است که همه به شما داشته باشد ؟ Fortus و من هم در ماه مارس 2018 و صحبت می کردند به عنوان دور برگشت به عنوان اکتبر ’17 و یا حتی زودتر از آن. این خز شد تور در داخل و خارج. آنها لگد زدن دموی اطراف با Fortus و او نگه داشته گفت: “نگران نباشید این اتفاق خواهد افتاد.'”

در طول راه, مک انتیر اول شد مهندس به بوت. با توجه به Fortus بود که یک نتیجه طبیعی از کار در خرک.

“آنچه که من دوست داشتم بیشتر در مورد خرک توسط Jason” Fortus می گوید در طول یک وطن فرار از G N’ R وظایف. “او را بزرگترین دارایی. خوب است اما نه فانتزی. او بسیار با استعداد مهندس و دوست داشتم با او کار می کردند.”

با توجه به Fortus تصمیم به ذخیره کردن رکورد در سنت لوئیس حس بیشتر از یکی ممکن است فکر می کنم. هر چند روانگردان, خز است که به طور سنتی فکر می کردم از عنوان انگلستان مبتنی بر گروه و اعضای آن زندگی می کنند در سراسر ایالات متحده ساخت St. Louis خوب محل مرکزی برای راه اندازی اردوگاه.

“این حس را برای ما به ثبت در سنت لوئیس” Fortus می گوید. “هر کس که در گروه پخش شده است. یک مرد در کویر در کالیفرنیا یکی در شمال ایالت نیویورک است. شما رو تیم در کنتاکی به اعتقاد من و پل در سی مریخ در شیکاگو است. آن کامل ساخته شده حس. نه که سخت از فروش.”

Fortus’ زمان به عنوان یک همکار با خز قدمت یک راه. گروه خود را رنگ الهی (موسوم به چشم) parlayed خود را بیش از حد کوتاه اجرا در اقیانوس اطلس پرونده به باز کردن شکاف با این گروه قبل از Fortus در نهایت تقسیم از رنگ الهی به شکل Love تف عشق با ساقی. در نهایت همانطور که عمل متوقف, این, خز خواهد آمد و Fortus خدمت روی لئامت دادن به عنوان گیتاریست در گروه قبل از خروج اسلحه N’ گل سرخ و یک مقدار مجنون از جلسه و کار تور در سراسر هر نوع قابل تصور است. که به دنبال به عنوان یک تولید کننده نیست و کاملا جدید و احساس برای Fortus و او را قادر به اب شلپ شلپ کردن در که با موفقیت از طریق استفاده از با کیفیت بالا صفحه اصلی استودیو.

“آنچه ما را با خز است که با داشتن پایه ردیابی انجام شده در خرک,” Fortus می گوید. “سپس من overdubs و برخی از خواننده در سرزمین خواب وخیال در نیویورک با ریچارد و در نهایت redid بسیاری از کسانی که خواننده در جای من در سنت لوئیس. احتمالا برای نه نفر از ده چیز که من برای افراد دیگر, من در خانه من. من بزرگ کردم میکروفون و قبل از آمپر و بدیهی است که همه از من گیتار دنده وجود دارد. خط پایین این است که در این روز و سن, همه چیز باید مرتب کردن بر اساس از وارد کردن. از آنجا که شما می توانید بزرگ studios در هر نقطه. اما وقتی که می آید به طبل که یک چیز من هستم و نه قادر به در خانه من است.”

در خرک های خز’ چاشنی درامر Garisto بود قادر به بازی در سراسر دو استودیو با یک بزرگتر و کوچکتر کیت در دسترس در اتاق های مختلف به منظور به دست آوردن مختلف احساس می کند. تیم باتلر در بر داشت خود را در خانه بر روی نیمکت. و گیتاریست چوب تحت درمان قرار گرفت به چیزی خاص در قالب Fortus شخصی انتخاب و مدرن پدال گیتار به طوری که بسیاری از آنها آورده بودند که چوب در نهایت زخم ایجاد یک مسیر پیاده روی به گوشه ای از خرک اصلی اتاق استودیو.

“این دیوانه, چیزهای Fortus را در اینجا” مک انتیر جوک. “او چنین مجموعه ای از چرخ دنده است که آن را مانند کریسمس برای چوب. و او این دیوانه encyclopedia-مانند موجودی در سر خود را. او می خواهم می گویند چیزی شبیه ” آیا شما تا کنون شنیده ام از Klondike 4000? وجود دارد تنها بیست از این ساخته شده و من دو نفر از بیست و.’ ‘من نمی دانم که. چگونه من می دانم در مورد آن؟’ اما غنی چوب بود در آسمان و هر روز من می خواهم پیاده روی در وجود دارد و می تواند یک ردیف جدید از پدال.”

بسیاری از این کار صورت گرفت و بیش از یک سال پیش اگر چه وجود دارد یک پایانی در چشم. با شانزده آهنگ به طور کامل ترسیم در خرک و فراتر از آن دوازده کاهش خواهد ساخت تا نسخه نهایی ساخته شده از باران, میله میله برای آوریل 1 نسخه. قابل توجه آن خواهید بود برای اولین بار رکورد, زیر, خز نام از سال 1991 به جهان خارجبا یک “باور نمی کنم” منتشر شد در پایان ماه ژانویه است.

Fortus’ نقش او می گوید: بخشی از این واقعیت جدید “از رفتن به جایی که تولید کنندگان” است که چه مک انتیر پیدا کردن به عنوان به خوبی.

“او فوق العاده پسر خوب و واقعا روشن می گوید:” مک انتیر از Fortus یکی از سه ریچاردز در خز ” اردوگاه. “من تقریبا بیشتر مرعوب این واقعیت است که او یک سنت لوئیس معاصر و من نمی خواهم به او را نا امید. من می خواستم او را به احساس می کنم مثل این است که به عنوان خوب به عنوان کار با هر نیویورک گربه.

“من واقعا خوشحال هستم که آنها احساس و محتوا به اندازه کافی به می آیند برای دیدار دوم و من خوشحال هستم که خوشحال Fortus تا آنجا که دیگر بچه ها,” او اضافه می کند. “تولید کننده است که شما در حال تلاش برای راضی کردن در حالی که مطمئن شوید که گروه محتوا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>