چگونه تنسی تیم بیس بال بدست به یک شکست نخورده شروع فصل

تنسی تیم بیس بال است به یکی از بهترین آن شروع می شود در تاریخ برنامه.

این جلد (12-0) را مورد ضرب و شتم امثال No. 1 Texas Tech و شماره 25 استنفورد هر دو در راوند راک کلاسیک از Feb. 21-23. آنها فقط خاموش یک بازی رفت و برگشت از جورج واشنگتن در روز یکشنبه با پیروزی 10-0.

این 11-0 شروع در ماه فوریه علائم بهترین در برنامه, تاریخ, بیش از سال گذشته 9-0 ضبط و تنسی است سه برنده دور از تطبیق یک 15-0 شروع در سال 2019.

تنسی, موفقیت, زیر, سوم, سال, مربی, تونی Vitello جوش پایین به دو عامل اصلی: قدرت ضربه و عالی تبادل کارکنان.

این جلد در رتبه بالا 10 در سراسر کشور در تقریبا در هر حمله دسته اما این آماری است که خارج از غرفه بالاتر از بقیه است که آنها ملت را در خانه اجرا می شود با 22. آنها دو یا بیشتر از خانه اجرا می شود در تمام اما دو بازی برنده بیش از استنفورد و هوستون.

کانر Pavalony ژاک دانیلز و جیک Rucker در حال تیمی سرب در homers در سه هر کدام. هر یک از سه صفوف داخل بالا 25 در سراسر کشور.

تنسی به افتخار یکی از بهترین فرشهای کارکنان در کشور است. با یک تیم عصر 1.56 این جلد در حال بالا پنج سراسر کشور و از آنها منجر SEC.

پنج تن از تنسی مسکن منجر شود توسط شان Hunley و ردموند والش هنوز اجازه می دهد تا یک تک اجرا در این فصل است. چاد دالاس که آغاز شده و در سه بازی و این تیم در نوبت های تن به تن در 17 تا سه بار مجاز به اجرا می شود به 19 strikeouts.

جکسون Leath بالا 10 در کشور در strikeouts با 27.

به عنوان یک تیم جلد اجازه داده اند و تنها سه خانه اجرا می شود در این فصل است.

“دفاع در حال رفتن به برنده برای ما” Vitello گفت: پس از پیروزی جورج واشنگتن در فوریه. 29. “ما می خواهید را به نفع خود, بنابراین چه کسی اهمیت میدهد که چه کسی برنده می شود و یا ذخیره یا نگهداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>