من یک بار قادر به لرزش پنج روز از کارناوال, جشن, در, مردی Gras صبح برای یکی از آخرین روز از ضرب وشتم رنگارنگ.

بود که 10 سال پیش زمانی که من هنوز به نیواورلئان.

من زندگی در Treme محله هنگامی که یک مردی Gras صبح صدای کسی ضرب و شتم درام در خیابان من از خواب بیدار شدم در 5:30 صبح من زمین-کف اتاق خواب را تکان داد به عنوان کسی که در خارج به نام “از خواب بیدار شدید از خواب بیدار!”

از طریق اوایل صبح مه من دیدم سه بزرگ کاغذ مچاله اسکلت پیاده روی در stilts و ضرب و شتم درام.

من نمی دانم که آن را پس از آن, اما من تا به حال فقط شاهد یک 200 سال سنت است. من awoken توسط سمت شمال جمجمه و استخوان باند.

که زیبایی از مردی Gras در این شهر: جشن های بسته در محله شما.

در Treme توسط 8 صبح جمجمه و استخوان باند به پایان رسید بیداری هر کس و به عنوان آخرین شهر رژه نورد پایین St. Charles خیابان ساخت راه خود را در مرکز شهر.

آمریکای جنوبی: پادشاه کیک با بچه ها بزرگ کسب و کار برای نیواورلئان نانوایی در طول مردی Gras

بسته به جیب شهر شما ممکن است پیدا کردن خود را در, شما فقط ممکن است گرفتن یک نگاه اجمالی از پر به عنوان یک مردی Gras, هندی, گام های خارج از خانه خود و به روز روشن.

مردی Gras روز در نیواورلئان است که بر خلاف هر چیز دیگری

بوی گوشت کبابی و سوسیس عطر درجه زیر کلیبورن پل هوایی و موسیقی انفجار از سخنرانان در درگاه قدیمی, فرانسوی, سه ماهه قصرها.

آن سال بوده من تا به حال انرژی به جشن هر روز به عنوان مردی Gras صبح. بنابراین من انتخاب رژه رفتن را از یک monthlong فهرستی از وقایع.

بخوانید: اینجا چرا بنفش و سبز و طلا نشان دهنده رنگ مردی Gras

مردی گراس, صبح, اما هنوز هم به ویژه برای من است.

مثل یک بچه در صبح کریسمس, من از تخت پرش و اجرا در خارج از سریع دما را بررسی کنید. مهم نیست که مردی Gras زمین های متوسط به نظر می رسد به رها کردن بر روی هوی و هوس.

بسته به نتیجه من خواهید لایه های با شکوه آن را با بال و پرهای یک bedazzled کارکنان و زرق و برق.

ایده ها: چیدن خود را مردی Gras نگاه می کنید ؟ در اینجا الهام بخش برای ناخن آرایش و لباس

من سر به جوانه ریپ یک نوار در Bywater جایی که دیگر نقاب و لباسهای دوستان جمع آوری خوشه های روشن قبل از ما مارس از طریق Marigny محله به عنوان یک واحد هرج و مرج ارگانیسم.

آنها فشار دست ساز شناور و مقوا بکشید پایین لباس potholed خیابان ریخته شده در ریخته نوشیدنی و دانه.

توقف مکرر به عنوان جرم هل و رقص تا رودخانه قبل از پخش در محله فرانسوی که در آن یک هزار بیشتر مردم جمع آوری کرده اند.

به عنوان نوبت صبح به بعد از ظهر جمعیت نازک در جستجوی مواد غذایی, حمام و خواب.

آمریکای جنوبی: چگونه Sazerac شد و باقی می ماند — یک معشوق, New Orleans, کوکتل

تنها سنت من نگه داشته اند تا در طول زمان من در اینجا این است که هرگز برنامه را با دوستان در Mardi Gras روز. خدمات تلفن همراه کمیاب است و جمعیت آن را آسان به از دست دادن مردم است.

با وجود جمعیت, شما می توانید انتظار برای همیشه اجرا به مردم شما قرار است به اویختن با برای روز. آنها فقط تمایل به نظر می رسد هنگامی که شما به دنبال ندارد.

چگونه برای پیدا کردن بهترین لباس ها و بیشتر

سازمان دیده بان سمت شمال جمجمه و استخوان باند را ترک الان موزه (1116 Henriette Delille St, New Orleans, LA 70116) ساعت 5 و سازمان دیده بان به عنوان آنها سرگردان از خانه به خانه از خواب بیدار شدید در محله مردی Gras صبح.

سر تا به Orleans, خیابان فقط به گذشته کلیبورن خیابان گذشتن منتظر Zulu یکی از دو سنتی رژه به عنوان آن را می سازد راه خود را در مرکز شهر.

راهنمایی: از Zulu به رکس, چگونه برای لذت بردن از نیواورلئان’ مشهورترین مردی Gras رژه

رژه بالای شهر شروع می شود و در حدود ساعت 8 صبح و معمولا باعث توقف نهایی در گسترده و Orleans, خیابان حدود 10:30 صبح

دیدن برخی از بهترین و مهیج ترین, در خانه, صحنه و لباس, خلاقیت در قلب Bywater محله به عنوان مردم شروع به جمع آوری خارج از جوانه ریپ یک نوار واقع در 900 تقوا خیابان شروع و در حدود ساعت 8 صبح

جمعیت خواهد مارس تا به محله فرانسوی به آرامی با توقف خارج از میمی در Marigny در 2601 خیابان سلطنتی همراه فرانسوی خیابان و در نهایت در R در نوار 1431 سلطنتی خیابان.

اتمام سالانه خیابان بوربن جوایز محبوب ملکه کشیدن مسابقه که لگد کردن در حدود ساعت 2 بعد از ظهر در گوشه کبود و سنت ان خیابان در فرانسه در سه ماهه.

جزئیات: بازیافت: قرار دادن سبز در Mardi Gras

مردی Gras جشن پایان زود هنگام و بیشتر سر منزل اواخر بعد از ظهر.

اگر شما اقامت در خارج اواخر در فرانسه در سه ماهه نگه داشتن یک چشم را برای نیمه رفت و برگشت از خیابان بوربن.

در نیمه شب هر سال, New Orleans, پلیس سر پایین خیابان بوربن سوار بر اسب پاکسازی باقی مانده stragglers و آوردن مردی Gras به یک لفظ ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im