چگونه به رایگان دریافت کنید coronavirus آزمون در Knox county و شرق تنسی حتی بدون علائم

این Knox County Health Department باز خواهد شد جدید رایگان COVID-19 درایو-از طریق آزمایش سایت برای همه — حتی برای افرادی که هیچ نشانه. هیچ قرار ملاقات مورد نیاز هستند.

شروع دوشنبه درایو-از طریق آزمایش در برگزار خواهد شد در Knox County مهندسی و عمومی این نسخهها کار ساختمان 205 W. باکستر خيابان. در ناکسویل. استفاده از ورای خیابان ورودی.

آزمون برگزار خواهد شد از ساعت 8 صبح تا 3 بعد از ظهر دوشنبه اینکه جمعه است.

اگر شما نمی توانید به تست سایت تماس 865-215-5555 به صورت متناوب تست گزینه است.

تمام کسانی که مورد آزمایش قرار خواهد نیاز به خود منزوی تا زمانی که نتایج در دسترس هستند و یا دیگر اگر این تست مثبت است county مقامات بهداشت نوشت: در یک نسخه. نتایج می تواند سه تا پنج روز.

این Knox County, سایت آزمون است که در علاوه بر این به تنسی, وزارت بهداشت, 33, رایگان drive-thru تست حوادث در سراسر کشور در این آخر هفته.

Knox County انتظار بسیاری از مردم به استفاده از درایو جدید-هر چند گزینه. قبلا کسانی که می خواستند برای گرفتن تست شده برای نشان دادن علائم.

“ما انتظار داریم حجم (آزمون متقاضیان) به توان بسیار بالا در این چند روز, بنابراین ما می خواهیم مردم را به بیمار ما به عنوان تست به عنوان بسیاری از مردم به عنوان ما می توانیم” گفت: موسسه خیریه Menefee از وزارت بهداشت و درمان.

کسانی که در نزدیکی کسانی که COVID-19 می توانید تست شده اما زمان کلیدی است.

“ما نشان می دهد شما صبر کنید 5 تا 7 روز از آخرین باری که شما در تماس با فرد است که مورد بود. که به شما مقدار زیادی از زمان را به مطمئن شوید که شما بهترین شانس داشتن دقیق نتایج آزمون” Menefee گفت.

او گفت: “سربازان ارتش در منابع اجازه داده است که برای افزایش تست آمد و از دولت فدرال و ذخایر و کمک های مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>