چگونه برای کمک به دیگران و جامعه خود را در حالی که اجتماعی فاصله در coronavirus شیوع

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب CT روزانه.

تمرین های اجتماعی فاصله برای محافظت از خودتان و دیگران از coronavirus معنا نیست که شما نمی توانید به دیگران کمک کند در طول این بار تلاش.

مطمئن شوید که آن است که یک احساس درمانده به در خانه گیر کرده اما وجود دارد مقدار زیادی از ملاحظه و مفید همه چیز شما می توانید انجام دهید برای تشویق و حمایت از همسایگان خود — بدون ترک خانه.

در اینجا برخی از پیشنهادات از خانم ارزان و خوانندگان. یکی دیگر از پیشنهاد ؟ لطفا به ایمیل [email protected]

منجر مجازی درایو غذایی

“مجازی درایو مواد غذایی اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد بیشترین تاثیر را تا کنون که بدون نیاز به ترک راحتی از خانه خود را می گوید:” کورتنی بلز در برداشت دوم بانک مواد غذایی از میانه تنسی.

بلز گفت: خود را مجازی درایو غذایی صفحه “قابل تنظیم به شما می توانید آرم, عکس و جمله بندی است که مناسب شما. شما می توانید تنظیم آن را به عنوان “یک گلدان” صفحه و یا رقابت است.

“ایجاد یک رقابت در درون شرکت خود را به ببینید که چه کسی می تواند به افزایش بیشتر” به او پیشنهاد شد. “اجتماعی فاصله و انزوا می تواند سخت باشد اما این یک راه عالی برای نگه داشتن مردم درگیر و احساس خوبی در مورد ساخت یک تفاوت مثبت در طول زمان دشوار است.”

هنگامی که شما درایو است که شما می توانید ترویج آن از طریق Facebook, Twitter, Instagram, لینک, و غیره. این کمک می کند تا به شما اقامت در تماس با دایره اجتماعی خود را در حالی که اجازه دادن به آنها می دانم که شما در حال جمع آوری پول و که آنها می توانند با عضویت در بلز گفت.

در میانه تنسی, رفتن به http://shfbmt.convio.net/site/TR?fr_id=1311&pg=entry.

در ممفیس در اواسط جنوبی بانک مواد غذایی شما می توانید تعیین آنلاین کمک های مالی به عنوان یک coronavirus پاسخ در https://www.midsouthfoodbank.org/donate.

و دوم برداشت بانک مواد غذایی از شرق تنسی https//secondharvestetn.org نیز درخواست کمک کند.

“کمک مالی است که کارآمد ترین و موثر راه برای حمایت از شرق Tennesseans که استفاده از برداشت دوم خدمات” دومین برداشت سایت می گوید. “همانطور که ما به طور مداوم تغییر عملیات ما بر اساس تکامل از وضعیت راه حل های نوآورانه مورد نیاز خواهد بود. کمک های مالی می تواند به صورت آنلاین در حال حاضر در secondharvestetn.org/covid19.”

خرید کارت هدیه برای حمایت از کسب و کار محلی

خرید کارت هدیه به کسب و کارهای محلی شما می خواهید برای حمایت از یکی دیگر از راه برای کمک به. یک Facebook پیشنهاد در خانم ارزان صفحه از پائولا وید گفت: “اگر به صورت محلی و متعلق به رستوران است که شما را دوست دارم و که شما می خواهید برای اطمینان از بقای خرید یک کارت هدیه که از رستوران. آنها می توانید آن را به شناور باقی می ماند. آنهایی که کمی به آن نیاز دارید.”

► کمک به دیگران: در میان coronovirus شیوع داوطلبان کمک در معرض خطر نشویل همسایگان یک ماموریت در یک زمان

رسیدن با یادداشت های دست نویس

کیم چستر یک متخصص مد مو در بهار تپه ارسال شده است 10-12 یادداشت ها در هر روز به اعضای خانواده و سالمندان که جدا هستند و نیاز به کمی تشویق.

“من همیشه مانند نوشتن یادداشت. و بودن در خانه در تمام طول روز با هیچ چیز آن را به من کمک می کند به طوری مضطرب گفت:” چستر که یادداشت ها عمدتا می گویند او این است که نگه داشتن آنها را در افکار و نماز است.

“من فقط اجازه دهید آنها را می دانم که من فکر کردن در مورد آنها. برخی از اعضای خانواده که من می دانم نمی شوند و برخی از مردم من حتی نمی دانم. یک کلیسا در گودلتسویل به من داد برخی از نام برخی از بسته فهم است که آنها فکر می کردند می خواهم برای دریافت یک توجه داشته باشید.”

شما همچنین می توانید با ارسال یادداشت ها از طریق Nashville, مواد غذایی, پروژه, است که در خدمت بیش از 15000 وعده های غذایی به مردم نیاز به پس از ماه مارس 3, Nashville, tornado. از آنجا که سازمان نمی تواند به داوطلبان در حال حاضر با توجه به COVID-19 آنها یک گروه کوچک هنوز هم در خدمت و “تشویق هواداران به ارسال کارت پستال به سالمندان است که ما را با ارائه وعده های غذایی گفت:” جنیفر Justus در این پروژه است.

جزئیات در مواد غذایی پروژه وبلاگ در: https://www.thenashvillefoodproject.org/blog/2020/3/16/sharing-hope

ایجاد یک شبکه محله

“سطح استرس را پایین می رود زمانی که شما می دانید که در آن شما می توانید برای کمک به. در اینجا در محله شاه بلوط خم, ارائه, کمک, که فوق العاده کاغذ توالت که نوجوانان مایل به انجام همه چیز را برای شما و یا کسی که در پخت و پز اضافی برای کسانی که نمی توانند, و غیره.,” Ceil Surbrook گفت.

“حتی قبل از به “قرنطينه” من تا به حال یک لیست از افرادی که من می توانید تماس بگیرید برای هر چیزی. این ‘عامل وحشت است راه را به پایین در اینجا در CB چون ما می دانیم که حتی اگر شما به تنهایی زندگی می کنند کمک تنها یک تماس و یا متن به دور است. من می دانم که ما نه تنها محله مانند این … اما من فقط ابراز قدردانی من برای اینکه یک بخش کوچک از این یکی.”

جمع آوری اقلام برای آینده جالب

در حالی که شما در خانه نیست به اندازه کافی برای انجام و شروع به کشیدن هم بیش از حد آیتم های خانگی و لباس به دور بعد به پناهگاه یا مغازه های صرفه جویی. تمیز کردن آشپزخانه و شربت خانه و بیرون nonperishables به اقلام مواد غذایی خود را به بانک و یا شربت خانه مواد غذایی و یا حتی جمع آوری اقلام برای آینده فروش حیاط به نفع برخی از ارزش سازمان است.

به عنوان بت هورتون گفت: “به عنوان سالمندان ما در خانه محدود و گرفتن تب کابین. د ارزشمند است برای آینده فروش حیاط!” ایده خوبی است به خصوص اگر شما کمک مالی درآمد حاصل را به یک علت خوب است.

در نظر بگیرید در خطر همسایگان برای لیست خرید خود را

اگر شما در حال رفتن به مواد غذایی یا داروسازی بررسی با در خطر همسایگان برای دیدن اگر شما می توانید چیزی برای آنها به طوری که آنها لازم نیست به بیرون رفتن. شما می توانید فقط رها کردن آنچه آنها نیاز دارند در درب خود را و ذخیره آنها را به طور بالقوه خطرناک سفر.

گیاه اضافی ردیف

اگر شروع یک باغ است که در فهرست خود را از همه چیز برای انجام در حالی که شما در حال پناه در محل در نظر گرفتن یک ردیف اضافی و یا دو برای به اشتراک گذاشتن با یک غذای محلی پروژه که محصول خود را می آید. آن است که یک راه آسان برای به عقب و آنها همیشه می توانید آن را قرار داده به خوبی استفاده کنید.

و نماز و افکار خوب قطعا ارزش ارائه بیش از حد.

ایمن ماندن!

رسیدن خانم ارزان در 615-259-8282 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook در facebook.com/mscheap و در Tennessean.com/mscheap و در توییتر @Ms_Cheap و گرفتن او را هر پنجشنبه در ساعت 11 صبح در WTVF-کانال 5 “صحبت از شهر.”t-

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>