چگونه به Narc بر همسایه خود را زیر Coronavirus قوانین

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Citizens' Service Bureau: It ain't just for dumpster fires. - VIA RFT ARCHIVES

  • از طریق RFT archives
  • شهروندان اداره خدمات: آن است و نه فقط برای آشغال آتش سوزی.

به طور معمول بودن tattletale است دیده می شود اما نه در یک جهان که در آن یک ویروس کشنده است که مصرف انسانی زندگی می کند.

برخی از مردم (و کسب و کار) یا درک نمی کنند و خطر را رد کنند coronavirus تهدید جدی و یا فکر می کنم که قوانین اعمال نمی به آنها و آنها همچنان به جمع در گروه.

بسیاری از مردم محلی است که در سراسر یکی از این تالارهای هستند و تماس با سنت لوئیس ” شهروندان اداره خدمات برای راهنمایی. شهروندان اداره خدمات یکی از مفید ترین سازمان ها در شهر است. شما می توانید آنها را خسته کند بنابراین بسیاری از چیزهایی که از یک سوخته خیابان نور به ترسناک-حفره های عمیق به یکی از سنت لوئیس ” معروف آشغال آتش سوزی.

اما آنها همچنین مکان بالا برای تماس با ما اگر شما یک همسایه میزبانی هفتگی پوکر شب و یا شما می دانید غیر ضروری کسب و کار است که باز است و احتمال گسترش ویروس. همین حالا تماس با 911 تماس CSB.

St. Louis شهردار Lyda Krewson توییتی که در شهرستان سنت لوئیس وزارت بهداشت و شهر سنت لوئیس دولت می خواهم به می دانم که زمانی که سنت لوئیزیانا در تخلف از سنت لوئیس ” “در خانه ماندن” سفارشات.

Krewson همچنین اشاره می کند که “این یک پیشنهاد نیست. این یک پیشنهاد است. این یک اجباری است ،

نمی خواهید به گرفتار ؟ نمی تواند خود را از شهروندان. برای کسانی از شما که واقعا نیاز به کمک و اطلاعات در مورد چگونه به narc در CSB سایت. شما می توانید گزارش از طریق چت زنده, ثبت آنلاین گوشی من (314-622-4800) و یا صدای جیر جیر @stlscb.

فقط مراقب باشید مهم نیست که چه شما انتخاب می کنید آیا در مورد وضعیت. سرفه می تواند کشتن اما snitches دریافت بخیه.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>