چگونه به نقطه NEOWISE درخشان ترین ستاره دنباله دار در دهه, از شرق تنسی

روز استقلال بود هفته پیش اما به لطف ستاره دنباله دار NEOWISE شما هنوز هم می توانید ببینید یک نمایش خیره کننده در آسمان شب از طریق اواسط ماه اوت است.

NEOWISE است که درخشان ترین ستاره دنباله دار دیده از زمین از دنباله دار Hale-Bopp در سال 1997 با توجه به ناسا. شما نمی خواهید به دست این یک بار-در-یک-عمر عینک آن را به عنوان شاخه از طریق درونی منظومه شمسی و سرعت به اعماق فضا.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد ستاره دنباله دار NEOWISE از جمله که در آن به دنبال آن است و چه مدت از آن خواهد داشت.

چه چیزی باعث NEOWISE خاص ؟

ستاره های دنباله دار با نام مستعار “توپ های برفی کیهانی” هستند یخی rocky اشیاء ساخته شده از گازهای منجمد سنگ و گرد و غبار است که دور خورشید. اما NEOWISE نیست فقط هر تکه یخ.

ستاره دنباله دار NEOWISE کشف شد مارس 27. این اقدامات در حدود 3 مایل در سراسر ساخت آن نسبتا بزرگ ستاره دنباله دار.

همچنین درخشان ترین ستاره دنباله دار دیده ایم در دهه. ستاره دنباله دار Hale-Bopp در سال 1997 دوبله شد آخرین “بزرگ ستاره دنباله دار” فوق العاده نادر و زنده ستاره دنباله دار است که به راحتی دیده می شود. NEOWISE در نظر گرفته شده است به عنوان موثر به عنوان Hale-Bopp اما هنوز هم یکی از معدود ستاره های دنباله دار قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح این قرن است.

NEOWISE قابل مشاهده خواهد بود فقط برای یک مدت زمان محدود قبل از آن از بین می رود برای 6,800 سال است.

که در آن برای پیدا کردن دنباله دار NEOWISE

بهترین زمان برای دیدن ستاره دنباله دار NEOWISE حدود یک ساعت پس از غروب آفتاب. ستاره دنباله دار به نظر می رسد مانند یک فازی با دم کوتاه و زیر دب اکبر در افق غربی آسمان.

هر شب ستاره دنباله دار حرکت خواهد کرد و بالاتر از افق و سمت چپ صورت فلکی.

بهترین راه برای دیدن NEOWISE است برای پیدا کردن یک نقطه دور از شهر با چراغ نمایش unobstructed از آسمان است. ستاره دنباله دار دیده می شود بدون دوربین دوچشمی یا یک تلسکوپ اما شما ممکن است بخواهید به این ابزار به روشن ترین نظر.

اتصال خود را با جامعه و مطلع است. دریافت نامحدود دسترسی دیجیتال امروز تنها 39 $برای یک سال. پیشنهاد ویژه مقدماتی برای مشترکین جدید تنها. فروش امروز به پایان می رسد.

ایمیل Allie Clouse در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @allie_clouse. اگر شما لذت بردن از Allie پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>