چگونه برای حمایت از STL مواد غذایی و نوشیدنی صحنه در حالی که اجتماعی فاصله

برای بزرگنمایی کلیک کنید FLICKR/ MARC WATHIEU

ما فوق العاده خوش شانس به یک پر رونق و متنوع مواد غذایی و نوشیدنی صحنه در اینجا در سنت لوئیس.

در بار تلاش صاحبان رستوران و محلی شام گروه با هم برای کمک به یکدیگر است. فقط در ماه گذشته سرآشپزها و کاربران باید بسیج برای جمع آوری پول برای یک رستوران مکزیکی پس از یک آتش سوزی ویرانگر و معلوم شد در droves به خداحافظی به یک سگ مشترک که به پایان رسید تا بازگشایی با توجه به طاقت فرسا پول آن مطرح شده است.

در پی COVID-19 coronavirus همان کسانی که صاحبان رستوران در حال حاضر نیاز است که نوع بالاتر و فراتر از پشتیبانی از ضرب در هزار.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که با اصرار تمام افرادی که قادر به پیاده سازی اجتماعی فاصله برای جلوگیری از این ویروس از آلوده کردن شما و همچنین همسایگان خود و خانواده و دوستان است. علاوه بر آشکار اجتناب از ناهار خوری و نوشیدن از شهرها و ایالات متحده شروع به دستور که همه ناهار خوردن در رستوران ها به طور موقت به کمک حاوی ویروس (از جمله ایالت ایلینویز).

دیروز یک بیانیه مشترک از پنج مقامات منتخب در سراسر منطقه سنت لوئیس مترو نشان داد که یک دستور برای همه ناهار خوردن در رستوران ها ممکن است دور. بیانیه صادر شده توسط شهرستان سنت لوئیس شهردار Lyda Krewson St. Louis County, مدیر اجرایی, سام صفحه St. Charles County اجرایی استیو Ehlmann St. Clair County رئیس هیئت مدیره علامت کرن و Madison County رئیس هیئت مدیره Kurt Prenzler صادر شده اقدامات زیر است:

  • موثر بلافاصله و بعد از هشت هفته برنامه ریزی رویدادها و گردهمایی های اجتماعی با بیش از 50 نفر در آن حضور داشتند ممنوع در سراسر پنج حوزه های قضایی به عنوان توصیه شده توسط CDC. این تصمیم خواهد بود مجددا به طور مداوم در ارتباط با این منطقه را بالا مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.
  • آن است که توصیه می شود که حداقل چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 همه عمومی و خصوصی منشور و محدود مدارس سراسر پنج حوزه های قضایی, از تا اطلاع ثانوی. این تصمیم خواهد بود مجددا توسط آوریل 3.
  • در میسوری تصمیم گیری در مورد تعطیلی اجباری از رستوران ها و کافه ها و کاباره ها باقی می ماند و تحت نظر هستند و انتظار می رود به زودی ساخته شده

اگر چه آخرین اندازه گیری ممکن است به نظر می رسد بیشتر ناراحت کننده برای رستوران محلی صاحبان محدودیت در گردهمایی های اجتماعی با بیش از 50 نفر در حال حاضر مجبور موقت ناهار خوردن در, تعطیلی برخی از ترین شهر بزرگ eateries. اگر میسوری فرماندار مایک پرشن زیر را در صدای پای ایلینوی فرماندار J. B. پریتزکر — یک تصمیم Riverfront Times hardily تایید برای خاطر سلامت عمومی — که به زودی گسترش به تمام رستوران ها در دولت است.

و که در آن شما در آمده خوان. فقط به خاطر اینکه شما نمی توانید گرفتن یک وعده غذایی مورد علاقه خود را در داخل رستوران محلی این بدان معنا نیست که شما نمی توانید از حمایت آنها را در راه های دیگر. در سراسر رودخانه فرماندار پریتزکر دستور مانع تحویل و منظقه خدمات این معنی که شما هنوز هم مقدار زیادی از گزینه های برای خوردن محلی در حالی که اجتماعی فاصله هنوز هم لازم است.

اول شما باید دسکتاپ-به-آستان کلاسیک: مقدار زیادی از پیتزا فروشی های محلی و رستوران های چینی در خانه ارائه خدمات تحویل به عنوان یک تعداد انگشت شماری از مفاهیم دیگر در اطراف شهر. اگر شما زندگی می کنند در مرکز شهر سنت لوئیس یا مرکزی West End, St. Louis مبتنی بر دوچرخه-خدمات تحویل مواد غذایی Pedaler ارائه شده است تماس تحویل برای مشتریان.

پس از آن وجود دارد ملی مواد غذایی-تحویل خدمات مانند DoorDash, Postmates, Grubhub و بارگذاری می خورد که همه کار با طیف گسترده ای از محلی متعلق به رستوران به زنده شدن نام خود شما تحمیل شده است.

اگر شما در حال حاضر احتکار فضل مواد غذایی منجمد برای آینده قابل پیش بینی (و در نتیجه در سمت چپ کمتر برای بقیه از ما) شما هنوز هم می تواند تجمع پشت محلی مورد علاقه خود را از eateries و کارخانه های لبنی با خرید یک کارت هدیه. بسیاری از رستوران های محلی و کارخانه های لبنی فروش کارت های هدیه آنلاین; به سادگی به دنبال سایت های خود و اطمینان از آنها بهره مند از خرید خود را بلافاصله.

همچنین نگه داشتن در ذهن است که یک تعداد انگشت شماری از محلی متعلق به رستوران کار درایو از طریق ویندوز از جمله Yolklore در کرستوود و برد & هر بشکه رسید.

در نهایت به عنوان بیشتر و بیشتر St. Louis سرآشپزها و رستوران داران پیش بینی بلندی حکم به طور موقت آنها در حال گرفتن خلاق با ارائه جدید برای مشتریان خود. راه حل طیف وسیعی از ناهار خوردن در رستوران و انتقال به منظقه وانت-تنها به دیگران اضافه کردن به وعده های غذایی در دسترس برای خرید منظقه.

ایان Froeb رستوران منتقد برای St. Louis Post-Dispatch, وارد شده, فوق العاده مفید و موضوع در توییتر ترویج به عنوان بسیاری از این به روز رسانی به عنوان امکان پذیر است. (با کلیک بر روی صدای جیر جیر در زیر به صفحه از طریق کل موضوع.)

با این حال شما را انتخاب کنید برای حمایت از محلی مواد غذایی و نوشیدنی صحنه در روزها و هفته های آینده به یاد داشته باشید که با انجام این کار شما نه تنها کمک به صاحبان کسب و کار کوچک — شما همچنین کمک به کارکنان خود را, مواد غذایی, حمل و سنت لوئیس اقتصاد در بزرگ است.

آنچه ما از دست دادهاید ؟ اجازه بدهید به ما در نظرات اطلاع و ما در این پست به روز رسانی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در COVID-19 رفتن به مرکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات بیشتر در محلی پاسخ به وب سایت ها برای این شهرستان در بخش بهداشت و سنت لوئیس شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

دنبال لیز میلر در توییتر @lizzaymillah. ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>