سر بالاتر از آب

هر کس یک “آن روز.”

شاید آن روزی که فارغ التحصیل شد. شاید آن روز شما را غرق خود ماشین.

برای جیمز اورت “آن روز” است Feb. 23, 2019.

آن روز شنبه بود و اورت مدیر ارشد را دارا رودخانه هوا مرکز رانندگی به مرکز شهر در کردن روز.

او که از خانه اش در غرب Knoxville, عبور از یک کلیسای کاتولیک و برخی از ساختمان های اداری و مسکونی محله هنگامی که او را دیدم چیزی که او تا به حال دیده نشده در 20 سال زندگی در ناکسویل.

چهارم نهر جریان که معمولا جریان 15 زیر عرشه پل بود سرشار و ریختن به North Shore Drive.

او سوار یک کمی سریع تر است.

جیم Hopson یک سخنگوی TVA صرف یک شنبه در یک سال داوطلبانه در بخش انرژی علوم کاسه در Pellissippi دانشگاه در مریویلل. آن باران بود وقتی که او وارد در 6:30 صبح است که باید اول ثبت نام.

اورت بود نمود و دیروز در مورد باران که می تواند باعث مشکلات در آلاباما شمال و غرب تنسی در شنبه اما نه از آنها انتظار می رود بارش باران در شرق تنسی.

در حالی که او با بازی بازی میزبان نمایش برای علم رقابت باران ادامه داد: به پور.

او شروع به گرفتن متون از اورت. آنچه که آنها فکر می کردند که قرار بود به اتفاق می افتد به روز قبل تغییر کرده بود به شدت و یا به عنوان Hopson خواهد قرار داده و آن را “مادر طبیعت انداخت ما curveball.”

به عنوان او به پایان رسید تا Hopson یک متن از اورت.

“ما نیاز شما را در اینجا.”

آرامش قبل از طوفان

اورت دیدم آن در آینده.

او می داند که بیشتر در مورد تنسی آبخيز از هر کس دیگری. او کار کرده است در روز و روز را در سال به تماشای آنچه که هیچ کس دیگری می کند اما زمانی که جاری شدن سیل بی سابقه اتفاق افتاده است در بهمن ماه سال گذشته او را ندارد ،

رکورد شکسته شد, سال قبل بیشتر باران ثبت شده در تنسی دره و زمستان همیشه دشوار است چرا که خورشید نبود به خیس خوردن آب اضافی. هیچ برنامه ریزی می تواند آماده شده اورت برای طوفان که آمد.

آسمان خاکستری نیست غیر معمول در دره در طول ماه های سرد پس اورت و دیگران در رودخانه هوا مرکز انجام آنچه آنها همیشه در طول زمستان. آنها دستور اپراتور در هر یک از مالیات بر ارزش افزوده را 49 سدها به تخلیه دریاچه در تنسی رودخانه و شاخه های فرعی آن را به اتاق را برای زمستان باران.

“ما خاموش کردن شیر بنابراین جریان صفر و ما نمی تولید قدرت” اورت گفت. “ایجاد نوعی خالی وان حمام به طوری که ما می توانید ذخیره آب هنگامی که باران می آید”

همانطور که انتظار می رود بارش باران در ماه دسامبر و ژانویه اما این بار متفاوت بود چرا که اورت و تیم خود را به نظر می رسید انجام کنترل آسیب در هر روز است.

حرکت دروازه در فورت Loudoun.

نزدیک کنکورد.

پایین قلعه Loudoun.

“این چیزی است که ژانویه بود فقط تکراری و تقریبا بدون توقف” اورت گفت. “آن را مانند وقتی است این چیزی که تا کنون به بیش از؟”

توسط اواسط ماه فوریه پیش بینی می شد تلخ: اینچ باران در هر روز است. کاهش دریاچه در حال حاضر تقریبا کامل دوباره. مرکز کنترل و شلوغ بود. اورت و تیم خود را مشغول به کار در سراسر ساعت به روز رسانی ها و دستورالعمل ها به سد اپراتورها و خدمات ملی آب و هوا هر شش ساعت. TVA استخدام کمک بیشتر به تماس های از مردم نگران است که زندگی در نزدیکی رو به افزایش رود.

و سپس در آخر هفته گذشته از ماه فوریه آمد.

یک پوشش نقره ای

در فوریه. 22, 2019, اورت آمد به دفتر خسته.

او در این بارندگی هوا مثل همیشه. از سطح رودخانه در حال حاضر بالاتر از مرحله سیل در بسیاری از نقاط به معنی جاری شدن سیل اتفاق می افتد در دره که در آن نباید باشد.

اورت دیدم هنوز بیشتر باران در راه, به جز این زمان این نگاه قابل کنترل و یکشنبه قرار بود خشک است. آلاباما شمال و غرب تنسی برای رفتن به یک چالش به دلیل انتظار 3-4 اینچ اما اگر در همه جا بالادست تنها دریافت 1-2 اینچ اورت اعتماد به نفس بود که این سد می تواند نگه دارید و تمام آب است.

آن ایده آل نیست اما با توجه به این شرایط این بهترین خبری از او بدست در چندی.

“لحظه ای که وجود دارد به نظر می رسید به یک ضرب المثلی نور در انتهای تونل” اورت گفت. او پیش نویس یک برنامه ریزی برای تعطیلات آخر هفته و به اطلاع تیم خود را. شاید او می خواهم امشب خواب بهتر.

وقتی که باران آن را هرچه

این همه پایین آمد تا 18 ساعت است.

زمانی که اورت چپ مرکز پس از یک روز طولانی در روز جمعه, همه چیز به نظر می رسید به در. اما زمانی که او از خواب بیدار به صدای باران تپش سقف خود را صبح روز بعد تمام کسانی که برنامه های شسته شده بود دور.

شمال آلاباما پیش بینی شده بود به 3-4 اینچ از بارش باران. شرق تنسی بود و انتظار بیش از یک اینچ است.

به جای اورت و تیم او در بر داشت خود را در برخورد با 4-5 اینچ در آلاباما مرز و 6 اینچ در ناکسویل.

اورت خیره در اندازه گیری. او به تماشای بارش خراب کردن خانه های آب سیستم ها و زیرساخت ها در زمان واقعی است.

Hopson و تراویس Brickey دیگر را دارا سخنگوی بودند و دستکاری رسانه های اجتماعی به روز رسانی, اخبار, منتشر, رسانه, مشاوره و پاسخ به تماس. آنها تا به حال شده است در اطراف به اندازه کافی بلند برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. را دارا بود تحت فشار قرار دادند به محدودیت های خود را در تلاش برای جلوگیری از باران.

“نه تنها ما با استفاده از هر ترفند در کتاب, من فکر می کنم ما آمد تا با برخی از ترفندهای جدید برای انجام آنچه که ما تا به حال انجام برای محافظت از مردم” Hopson گفت.

این وضعیت در حال تغییر بود ساعت به ساعت. اورت شد ساخت دو برابر دستورات او در یک روز معمولی. چند صدها اگر نه هزاران نفر از تماس در آمد از افرادی که نگران بودند در مورد جاری شدن سیل.

“ما فقط گرفتن هولناک توسط افرادی که واقعا می ترسم و قابل فهم است,” Hopson گفت.

آن را “تلنگر از سکه” برای اورت.

“زمانی که ما می دانستیم که آنچه که ما تا به حال فکر می کردم دیروز که قرار بود به اتفاق می افتد که قرار بود به” اورت گفت. “آن را نمی خواهید به بازی در خارج راه ما فکر آن بود. آن خواهد بود بسیار متفاوت است.”

“ما تا به حال به تصمیم گیری.”

تصمیم گیری که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از جمله ران رابرتسون.

جهنم یا آب بالا

رابرتسون متولد و بزرگ شده در Hardin County درست زیر Pickwick سد. او از یک خط طولانی از رودخانه کشاورزان تا زمانی که فوریه سیل شروع به وارد در تنسی-می سی سی پی خط رابرتسون آماده بود.

حداقل او فکر او بود.

Hardin County منطقه است که کاملا متفاوت از شرق تنسی. این یک گسترده, تخت, کشاورزی منطقه که در آن رودخانه ماندن در یک تعریف کانال بیشتر از زمان. اما اگر از رودخانه بیرون می آید کانال هزار هکتار از گندم زار در راه آسیب است.

نبود فصل کاشت به طوری رابرتسون نیست نگران باشید. او مطمئن ساخته شده است که تجهیزات خود بود نقل مکان کرد به دور از رودخانه گرفت و برخی از دیگر اقدامات احتیاطی اساسی است. او استفاده می شود به انجام این کار است.

پشت در رودخانه هوا مرکز چیزی گیر افتاد اورت چشم. تاریخی سیل شد و در حال حاضر غیر قابل پیش بینی اما TVA تلاش برای جلوگیری از سیلاب ها باعث شده بود چیزی غیر قابل تصور رخ می دهد — یک 184-مایل گوه از آب ساخته شده بود تا بین Pickwick و کنتاکی سدها. هر سد شد برگزاری بیش از ظرفیت آن است. تاج بود که توفنده بر روی رابرتسون زمین و او تا به حال هیچ ایده.

TVA تا به حال به عمل سریع — سریع تر از باران که می بارید و آب که شد پر کردن سدها. به پا کردن سیل تاج زمان را به کامل است.

اورت و تیم خود را مدیریت جریان رودخانه به نگه داشتن سرعت با باران به رزرو در هر اینچ موجود سیل ذخیره سازی. هنگامی که تاج وارد Pickwick آن سه پا کوتاه صرفه جویی در شهرهای کوچک مانند رابرتسون قابل توجهی از خسارت سیل.

اما به عنوان رابرتسون می گوید: “گاهی اوقات هیچ چیز وجود دارد را دارا می توانید انجام دهید.”

آب هنوز هم با عجله بر روی رابرتسون ملک, جاری شدن سیل در زمینه های نزدیک به پنج مایل دور. این بدترین او دیده می شود از سال 1973.

مردم تخلیه شدند و شرکت ابزار خاموش کردن برق به خانه ها برای جلوگیری از خطرات الکتریکی.

هنگامی که آسمان پاک رابرتسون باقی مانده بود با زمینه های آشغال با باقی مانده بود که جاروب توسط سیلاب و ریخته به رابرتسون زمین های کشاورزی. رابرتسون استخدام دست اضافی برای کمک به پاکسازی و تعقیب کردن, جاذب, اما محصولات خود را هنوز هم با تاخیر دو هفته.

بدون مالیات بر ارزش افزوده آن خواهد شده اند بسیار بدتر است.

بیشتر از پول

اورت و Hopson در نهایت خاموش مرکز چراغ حدود نیمه شب روز شنبه.

روز بعد شد و هنوز مشغول, اما حداقل آنها خشک کن. تا پایان هفته بارش باران بیشتر شد در رادار.

“نمی گویم که لحظه ای از امداد تا حدود اواسط ماه مارس” اورت گفت. حتی پس از آن برخی از مناطق شد غرق تا اوایل آوریل است.

در طول ماه فوریه را دارا مانع $7.9 میلیارد دلار خسارت در سراسر ایالت تنسی سیستم رودخانه — 90 ٪ از تمام آسیب ساختاری است که می تواند ناشی از سیل. اعداد قابل توجه هستند اما در مناطق روستایی مانند Hardin این به معنی پول بیشتر.

“این شماره ها زرق و برق دار, اما آن را سیب و پرتقال” Brickey گفت. “این سخت است برای قرار دادن یک دلار رقم در آنچه مردم در غرب تنسی رفت و از طریق این دلیل که اکثریت این منطقه زمین های کشاورزی. که وسعت زمین به جریب است و امرار معاش خود را.”

چه اورت و تیم خود را در TVA رودخانه هوا مرکز آیا واقعا نمی توان تعریف شده توسط دلار به دلیل آنها نجات شهر کوچک کشاورزان مانند رابرتسون در امتداد رودخانه در هر روز است. هر تصمیم به تخلیه انتشار و سرعت و یا آهسته جریان باعث می شود تفاوت برای مردم دره تنسی و فراتر از آن.

را دارا است که مسئول کنترل پنجم-بزرگترین سیستم رودخانه در کشور اما تصمیمات اتخاذ شده در رودخانه هوا از مرکز تاثیر می گذارد همه در پایین دست از کسب و کار در ناکسویل به مزارع در میانه.

“هیچ کس دیگری می تواند انجام آنچه انجام می دهند” Hopson گفت. “یکی از دلایل آنها خیلی خوب در آنچه انجام می دهند است چرا که آنها را در درک آنچه در خطر است. آنها درک کنند که آنها در حال مؤثر بر زندگی مردم است. هیچ چیز دیگری بزرگتر است عواقب.”

“اما من هرگز دیده می شود هر چیزی هر چیزی مانند فداکاری است که این دوستان تا به حال در ماه فوریه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im