HPA جوایز اعلام فراخوان خلاق در دسته بندی

برای تلفن های موبایل حرفه ای انجمن (HPA) باز کرده است فراخوان خلاق در دسته بندی برای سال 2020 HPA جوایز. خود را جشن 15 سالگرد این سال HPA جوایز درخشش نور در, خلاق, درخشش HPA جامعه تجلیل از هنرمندی در درجه بندی رنگ, ویرایش صدا و جلوه های بصری در ویژگی های فیلم های اپیزودیک و آگهی های بازرگانی. این رویداد توجه به استعداد و نوآوری است که سوخت و حرفه ای محتوای رسانه ای صنعت و جشن پشت صحنه همکاران که کمک به چشم انداز از فیلمسازان به زندگی است.

2020 HPA جوایز برگزار خواهد شد حاضر در جشن و سرور مجازی در نوامبر 19, 2020. برای فعال کردن مشارکت در جوایز علیرغم تاثیر جهانی همه گیر HPA جوایز قرار داده اند تغییرات موقت در محل به صورت واجد شرایط بودن و ورود روش از جمله کاهش هزینه های ورود. ارسال معیارهای تئاتر امکانات تنظیم شده است برای در بر گرفتن تاثیر این بیماری همه گیر در تئاتر توزیع این سال است. HPA جوایز جشن خواهد بود برای حضور در در سال 2020 از طریق روند ثبت نام ساده.

مطالب ارسالی در حال حاضر پذیرفته شده در زیر رقابتی دسته بندی:

 • برجسته و درجه بندی رنگ – تئاتر ویژگی
 • برجسته رنگ بندی – قسمت یا غیر تئاتری ویژگی
 • برجسته و درجه بندی رنگ – تجاری
 • برجسته ویرایش – تئاتر ویژگی
 • برجسته ویرایش – قسمت یا غیر تئاتری ویژگی (30 دقیقه و در زیر)
 • برجسته ویرایش – قسمت یا غیر تئاتری ویژگی (بیش از 30 دقیقه)
 • صدای فوق العاده (طراحی, ویرایش, میکس) – تئاتر ویژگی
 • صدای فوق العاده (طراحی, ویرایش, میکس) – قسمت یا غیر تئاتری ویژگی
 • صدای فوق العاده (طراحی, ویرایش, میکس) – تجاری
 • برجسته جلوه های بصری – تئاتر ویژگی
 • برجسته جلوه های بصری – قسمت یا غیر تئاتری ویژگی (13 قسمت و کمتر)
 • برجسته جلوه های بصری – قسمت (بیش از 13 قسمت)

ارسالی برای در نظر گرفتن در, خلاق, دسته بندی پذیرفته می شود بین 6 جولای و آگوست 21st, 2020. در نظر گرفته شود واجد شرایط کار باید عرضه در داخل کشور و/یا بین المللی در طول واجد شرایط بودن دوره 4 سپتامبر 2019 از طریق تاریخ 9 سپتامبر سال 2020 است. کسانی که لازم نیست عضو هالیوود انجمن حرفه ای و یا کار در آمریکا

HPA جوایز یک طیف کاملی از خلاقیت در پشت صحنه. فراخوان مطالب برای HPA مهندسی جایزه تعالی باز ماه گذشته و ارسالی پذیرفته خواهد شد تا 31 ژوئیه سال 2020 است. قضات جایزه خلاقیت و نوآوری یک juried جایزه اعلام خواهد شد پیش از جشن. هر دو جوایز ویژه اعطا خواهد شد در طول HPA جوایز.

ست Hallen HPA رئیس جمهور و عضو موسس HPA کمیته جوایز گفت: “ما شنیده ایم آن را بیش از حد اغلب در چهار ماه گذشته اما در این سال واقعا بر خلاف هر سال ما را تجربه کرده اند و که کاملا مورد در 15 سال سابقه HPA جوایز. که گفت:, ما در حال رفتن به جشن و باقی می ماند درست به هدف اصلی ما از به رسمیت شناختن و ارج نهادن به استعداد است که همواره ما رو به جلو است. ما ممکن است در همان اتاق در این سال, اما ما در همان فضای مجازی جشن با هم. ما در حال برنامه ریزی یک رویداد شگفت انگیز است که ما را با هم ارسال نوشته های خود را برنامه ریزی وجود داشته باشد و آماده برای توست این کار ما واقعا توانمند جامعه.”

HPA جوایز ساخته شده ممکن است از طریق سخاوتمندانه حمایت از جوایز عنوان الماس حامی Blackmagic طراحی و رویداد حامیان دالبی و زایس. برای حمایت و یا برنامه فرصت های تبلیغاتی تماس با جویس در Cataldo [email protected]

کامل قوانین, دستورالعمل ها و ورود اطلاعات برای خلاق در دسته بندی ها و همه HPA جوایز و همچنین به عنوان یک لیست از برندگان قبلی در دسترس هستند در hpaonline.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>