HPA صنعت بازیابی نیروی کار مجموعه تاریخ جولای 29 مجازی جهانی تاون هال

دولت علم و رهبران صنعت را کشف ماندگار مسیر برای بازگشت به کار

این هالیوود انجمن حرفه ای (HPA) اعلام کرده است جزئیات آن در صنعت بازیابی نیروی کار مجازی جهانی تاون هال برای چهار شنبه 29 جولای سال 2020 از 11 صبح تا 12:30 PM. صنعت بازیابی نیروی کار (IRTF) تشکیل شد و در ماه مه این سال به عنوان یک انتقادی HPA مدیره ابتکار با هدف آشنایی با نحوه ایجاد محتوا می تواند فعال در جهان تحت تاثیر این بحران همه گیر. این برای اولین بار در یک سری از مجازی صنعت بازیابی نیروی کار جهانی تاون هال رویدادهای برنامه ریزی شده برای ماه های بعد خواهد شد و از ویژگی های عمده, صدای, از, خلاق, بهداشت و سیاسی عرصه است. صنعت کهنه و IRTF صندلی لئون سیلورمن و HPA عضو هیئت مدیره کریگ آلمانی هستند و ریاست این رویداد است.

در تمرکز بر روی هدف و شکل جولای 29 تاون هال سیلورمن گفت: “با گرد هم آوردن چند رشته گروه از کارشناسان تاون هال را کشف پیچیدگیهای ساخت یک پل برای این صنعت با خیال راحت به بازگشت به کار. در حالی که تولید را آغاز کرده است در نقاط در سراسر جهان و قطعات از پست هرگز متوقف در حالی که بسیاری از اند کنار. ما آدرس در واقع مبتنی بر متخصص led, بحث, چگونه برای ایجاد ثبات ما بازگشت و مراحل مورد نیاز برای افراد و شرکت ها در کسب و کار ما با خیال راحت به کار و حفظ خود را در روند. تاون هال ارائه آگاه کارشناسان که بینش کمک خواهد کرد که راهنمای ما سوخت و بحث است. ما تصمیم بر تاون هال فرمت نه فقط به ارائه پانل, اما برای تشویق گفتگو در سراسر جامعه جهانی است.”

ژوئیه 29 تاون هال مجازی تعاملی رویداد و رایگان است برای حضور در توسط ثبت نام. این رویداد خواهد شد از ویژگی های پانل از کارشناسان که به اشتراک گذاشتن آخرین دستاوردهای علمی فنی و خلاق بهترین روش برای تشویق جامعه جهانی گفت و گو است. HPA جمهور Seth Hallen را معرفی سالن شهر.

اعضا عبارتند از:

  • کارولین Giardinaتکنولوژی, ویرایشگر, هالیوود, خبرنگار, مدیر
  • مایکل Cioni, جهانی, SVP نوآوری قاب.io
  • داگ کنترئيس جمهور Westwind رسانه
  • استیو Rivkin,ACE, رئیس جمهور آمریکا, سینما ویراستاران
  • دکتر دانیل Z. UslanCo-رئیس پیشگیری از عفونت افسر UCLA سلامت
  • Zev Yaroslavsky, مدیر, Los Angeles, ابتکار, UCLA Luskin دانشکده امور عمومی; گذشته عضو لس آنجلس هیئت ناظران منطقه 3 (دره سن فرناندو و هالیوود)

آلمانی اشاره کرد: “مهم مکالمه ما با داشتن درجه یک جهانی است. وجود دارد شرکت ها و افراد در محل کار و یا امیدوار به بازگشت به کار در بمبئی و لندن و پاریس و بسیاری از نقاط در سراسر جهان و همچنین نیویورک و لا. ما همه به طور مستقیم تحت تاثیر این وقایع است. با کشیدن هم ما HPA جامعه هدف ما برای تشویق گفتگو در مورد کل فرایند – از قبل از تولید از طریق ویرایش و جلوه های بصری بایگانی – و ایجاد یک مسیر را حفظ خواهد کرد که صنعت ما با خیال راحت و با موفقیت در حال حرکت رو به جلو است.”

کلید اهداف HPA صنعت بازیابی نیروی کار عبارتند از:

  • به عنوان یک انجمن برای همکاری و ارتباطات و فکر رهبری در مورد چگونه به از سرگیری جهانی تولید و پس از تولید پایدار و در مد.
  • به درک و نفوذ در حال تحول ویژگی های مورد نیاز از قبیل تاثیر صنعت از راه دور, همکاری, کار از خانه ” و دیگر گردش است که باید مشخص شده توسط بحران کنونی است.
  • به ارائه تا به روز اطلاعات و دسترسی به بهداشت و درمان در حال ظهور و دستورالعمل های ایمنی که صادر خواهد شد توسط دولت های مختلف ، شهرداری ها ، اتحادیه های صنفی سازمان صنعت و سازندگان محتوا.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام مراجعه کنید hpaonline.com. جزئیات اضافی و سخنرانان زودی اعلام خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmabuy verified stripe accounthtml nullednulled themeshttps://macsec.com/1xbet-giriskronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaCialisMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme