زنجیر تلویزیون است که رهبر پس از ورود به بازار در سال 2015 در حال حاضر (به احتمال بسیار زیاد) در جایگاه دوم

Hulu + زنده تلویزیون در حال حاضر به 3.2 میلیون مشترک با توجه به آمار منتشر شده روز سه شنبه توسط شرکت والت دیزنی است.

محرومیت افشای رشد برای زنجیر تلویزیون زمانی که پدر و مادر شرکت Dish Network گزارش سه ماهه چهارم درآمد در اواخر این ماه Hulu زنده است و در حال حاضر بزرگترین مجازی MVPD در بازار است.

زنجیر تلویزیون که عرضه در اوایل سال 2015 به عنوان اولین vMVPD و باعث شده است که بازار از آن زمان در مشترکین گزارش 2.686 میلیون کاربر تا پایان سه ماهه سوم.

الفبای گزارش روز شنبه که آن vMVPD یوتیوب تلویزیون پیشی گرفته است 2 میلیون که ظاهرا رتبه آن در شماره 3 موقعیت.

مرتبط با: دیزنی+ جهش به 28.6 M مشترکین بیش از انتظارات

برای Hulu و دیزنی مجازی پرداخت TV تعداد تنها یک شکل موثر به صورت کلی OTT, نمونه کارها, دیوار که در حال سوار حرکت جدید داغ SVOD خدمات دیزنی+.

که $6.99 که عرضه در آمریکای شمالی در تاریخ 12 نوامبر در حال حاضر 28.6 میلیون پرداخت می شود کاربران دیزنی گفت: سرمایه گذاران در آینده در سمت بالا از تحلیلگران پیش بینی.

Hulu را مجموعه ای از خدمات هستند که همراه با دیزنی+ و آنها سوار بر موج. به طور کلی Hulu مشترکان رسیده 30.4 میلیون نفر در طول سه ماهه دیزنی گفت.

تا سال گذشته Hulu شد یک سرمایه گذاری مشترک بین Disney, Fox, Comcast/NBCUniversal و مغبون تایم وارنر, Inc. با دیزنی در حال حاضر به طور کامل در کنترل سرویس های کنگلومرا در هفته گذشته اعلام کرد آن است که کشیدن این خدمات را به آن مستقیم به مصرف کننده ، Hulu مدیر عامل سفت آزادتر و در ضمن خروج این شرکت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im