بشر همچنان اعتقاد بر این از دست رفته Sullivan County کودک نو پا ساناز Boswell یافت TBI می گوید

مقامات پیدا کرده اند باقی مانده است آنها بر این باورند متعلق به ساناز Boswell, a 15-ماه-پیر دختر از Blountville تنسی بود که بنا به گزارش آخرین دیده می شود در اواخر سال گذشته.

این کشف به پایان می رسد یک جستجو است که زمانی شروع شد که یک Amber Alert برای کودک نو پا بود صادر شده در فوریه. 19. اما بسیاری از سوالات بدون جواب باقی می ماند در یک مورد محققان می گویند مشخص شده است که با اطلاعات متناقض و تغییر داستان از مردم درگیر است.

مقامات گفتند آنها بر این باورند ساناز از بین رفت مدتی در ماه دسامبر. اما خانواده او نمی گزارش گم شده خود را تا فوریه. 18 در انتخابات گفت: زمانی که ساناز پدربزرگ گفت: اداره خدمات کودکان است که برخی از اعضای خانواده تا به حال دیده می شود او در دو ماه.

همچنان اعتقاد بر این از دست رفته 15-ماه-پیر شد در Blountville تنسی تنسی دفتر تحقیقات گزارش جمعه شب.

TBI و سالیوان شهرستان کلانتر دفتر محققان کشف کرده اند که بدن در روز جمعه. باقی مانده ارسال خواهد شد برای کالبد شکافی و شناسایی رسمی این TBI را تایید کرد.

باقی مانده واقع شده بودند و در اموال متعلق به یکی از بستگان کودک, مادر,,, مگان Boswell در 500 جلوگیری از گل آلود نهر جاده در Blountville.

این مورد که میرسد سه متحده شد با اشاره به Sullivan County Sheriff که تحقیقات با کمک تنسی دفتر تحقیقات و اف بی آی است.

ساناز مادر 18 ساله مگان “مگی” Boswell شد و بعد از بازداشت به اتهام ساخت یک گزارش نادرست. پلیس او را متهم به دروغ به محققان در مورد دخترش نگهداری و او زندانی باقی مانده در $25,000 باند دوشنبه.

در فوریه. 20 — یک روز پس از TBI صادر کهربا هشدار در مورد یک Blountville زن گزارش داد که ساناز مادر بزرگ, آنجلا Boswell, حال سرقت ماشین خود را. این خودرو که قرار بود به فروش می رسد به Boswell خانواده با توجه به دستگیری استشهاد اما هیچ توافق رسیده بود و هیچ پولی رد و بدل شد.

در فوریه. 21 یک کلانتر پلیسی در شهرستان ویلکس را متوقف و خودرو به سرقت رفته. داخل شد و آنجلا Boswell — ساناز مادر و دوست پسر, ویلیام McCloud. از دست رفته کودک با آنها نبود.

آنجلا Boswell و McCloud دستگیر و تحویل به تنسی است. در هر دو صورت یک سرقت اموال بیش از 2500 دلار هزینه در اتصال به خودرو به سرقت رفته یک سال 2007 BMW.

هر دو McCloud و آنجلا Boswell به حال پیوند می خورند از بازداشت کرده است.

پرونده McCloud و آنجلا Boswell

سرقت حکم می گوید مگان Boswell برنامه ریزی برای خرید BMW در موضوع از یکی از بستگان از دوست پسر خود پرستون شکارچی چوب برای مادرش اما هرگز امضا یک توافقنامه خرید و یا پرداخت برای ماشین.

McCloud مادر بزرگ مریم McCloud, بعد گفته مقامات McCloud آمد به خانه او در کارولینای شمالی در اولی و پرسید: برای پول است. او گفت که او بود و ادعا کرد یک لوله تا به حال پشت سر هم در یک هتل اتاق که در آن او و آنجلا Boswell باقی مانده بود. آنجلا Boswell, او گفت:, ماند در ماشین در طول نوه اش را در سفر کوتاه است.

که برخورد مسئولین نسبت به جستجو در یک حوضچه در نزدیکی مریم McCloud خانه. جستجو مشبک هیچ اما و در بازگشت به شهرستان سالیوان به صورت سرقت خودرو شارژ.

بررسی فعال باقی می ماند در این زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>