گروه های حقوق بشر: بچه ها نیاز به حفاظت از EdTech تجاری

مصرف کننده و گروه های حقوق بشر از سراسر جهان در حال تماس با دولت ها و مربیان برای محافظت از کودکان از بهره برداری تجاری در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

آموزش از راه دور می تواند تبدیل به جدید طبیعی است. برای مثال کاخ سفید است که پیشنهاد می کند که همه کودکان در سن مدرسه دریافت با سرعت بالا دسترسی پهن باند و معلمان آموزش آنلاین برنامه های درسی به عنوان بخشی از طرح خود برای بازگشایی اقتصاد است.

با توجه به این که واقعیت جدید این گروه می خواهید مطمئن شوید که در عجله برای تحویل آنلاین, آموزش حقوق کودکان به حفظ حریم خصوصی و دیگران هستند و نه تضعیف با اثرات ماندگار فراتر از بحران است.

در “نامه سرگشاده” این گروه درخواست مسئولین حفاظت اطلاعات را با هم به انتشار دستورالعمل نظارت بر شرکت های و اجرا, برای انطباق, یادگیری الکترونیکی, سیستم عامل و edtech.

و با دولت قرار دادن میلیون ها نفر به edtech و اتصال این گروه ها می خواهند دولت به مسئولیت برای محصولات آنها کمک مالی و یا توصیه به رعایت حقوق کودکان–به عنوان به رسمیت شناخته شده توسط سازمان ملل متحد–در عوض.

مرتبط: برای همه آخرین اخبار در COVID-19 تاثیر بر صنعت

آنها گفت: بچه ها شایسته یک “فضای امن” به یاد “تجاری بدون دخالت” نکته این است که کودکان اجباری آنلاین مشارکت نمی شود “سوء استفاده قرار گیرد.”

آواز به نامه شدند, دفاع از دیجیتال Me; کمپین تجاری-رایگان دوران کودکی; دسترسی در حال حاضر; گرد و غبار; Badass انجمن معلمان; برکلی رسانه ای گروه مطالعات; Biometrics-در-مدارس; بلو Bhi; حقوق کودک شبکه بین المللی (CRIN); مصرف کننده عمل; مصرف فدراسیون آمریکا; مسئولیت پذیری شرکت ها; حقوق دیجیتال بنیاد; EDRi (اروپایی حقوق دیجیتال); Educadigital موسسه – باز ابتکار عمل آموزش و پرورش; Electronic Frontiers استرالیا (EFA), Inc.; Electronic Privacy Information Center (EPIC); El Instituto Panameño de Derecho y Nuevas Tecnologías (IPANDETEC); Instituto Alana; جدید رویای; تعهد, Inc.; باز گروه حقوق; پدر و مادر ائتلاف برای دانش آموز, حریم پدر و مادر در سراسر آمریکا; پدر و مادر با هم; P. E. A. C. E. (صلح مربیان متحد برای کودکان در همه جا); حفظ حریم خصوصی بین المللی; حریم خصوصی سالن; عمومی شهروند; دانش عمومی; TEDIC (انجمن تکنولوژی, آموزش و پرورش, توسعه, پژوهش, ارتباطات); آتش بس (معلمان مقاوم در برابر ناسالم دوران کودکی سرگرمی); و زنان پیشرو در هوش مصنوعی شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>