جامعه انسانی در حال حاضر ارائه بر روی تقاضا نوزاد بز تحویل

You could get this little guy! - SCREENGRAB FROM LONGMEADOW RESCUE RANCH

اگر شما همیشه می خواستم به خانه کمی بز به عشق و جهان است صحبت کردن به طور مستقیم به شما. جامعه انسانی از میسوری ارائه شده است برای ارائه یک بچه بز به طور مستقیم به اموال خود را به طوری که شما می توانید برخی از همراهی در طول این بار تنهایی.

این کمی شیرین بچه ها نه تنها بزرگ حیوانات خانگی, بز نیز طبیعی چمن و با کمال میل انجام کار حیاط با شما در این بهار.

بز در حال حاضر زندگی می کنند در Longmeadow نجات در مرتع پرورش احشام در, اتحادیه اروپا, Missouri, و اگر شما زندگی می کنند در 25 مایل از محل خود تحویل کاملا رایگان است.

وجود دارد هفده نوزاد بز موجود و تصویب هزینه شده است کاهش یافته و به فقط 50 دلار پس چرا دو تا کمی شما دوستان می توانید از یک دوست ؟

این cuties در حال حاضر استفاده می شود به حلق آویز کردن با انسان و آنها حتی ماهر در کمک به شما با تمرین یوگا خود را.

اگر شما یک سوراخ در قلب خود را که تنها می تواند توسط یک بچه بز تماس با جامعه انسانی از میسوری و یا بازدید LongmeadowRescueRanch.org/adopt برای اطلاعات بیشتر.

جامعه انسانی نیز ارائه منظقه وانت اگر شما را به اتخاذ یک جدید, doggie, بیش از حد. افراد علاقه مند در این برنامه می توانید پیدا کردن جزئیات بیشتر در hsmo.org.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>