صدها نفر از تنسی کلیساها و گروههای مذهبی مورد تایید فدرال PPP وام

بلمونت United Methodist Church کاربردی برای وام از طریق فدرال چک حفاظت از برنامه.

هدف اصلی بود برای اطمینان از نشویل کلیسا می تواند همچنان به پرداخت آن در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش, معلمان حتی به عنوان رمان coronavirus همه گیر طرح میتوانست تقریبا در هر جنبه از زندگی Rev. پل پوردو گفت.

“این کمک به ما در حفظ افراد شاغل” پوردو گفت.

بلمونت United Methodist Church تنها نیست. در تنسی صدها نفر از کلیساها و مدارس مذهبی و دیگر ایمان مبتنی بر سازمان های تایید شده اند و میلیون ها دلار به طور بالقوه بخشایش PPP وام با توجه به داده های به تازگی منتشر شده توسط وزارت خزانه داری.

PPP بخشی از مراقبت در عمل وجود دارد برای کمک به کارفرمایان در سراسر کشور حقوق و دستمزد در حال انجام بهداشت جهانی بحران و نهادهای مذهبی در میان کسانی که واجد شرایط برای این برنامه است.

پایگاه داده: بیش از 93K TN کسب و کار تایید شده برای $8.9 میلیارد دلار PPP وام

‘یک خط زندگی’: Williamson County کسب و کارهای کوچک دریافت بیش از 26 میلیون دلار در وام SBA

مذهبی اشخاص حساب تنها برای بریدن از شرکت ها و سازمان های دیگر در تنسی مسلم این وام که تضمین شده توسط اداره کسب و کار کوچک. در سراسر کشور بیش از 98,000 شرکت ها و سازمان های دیگر تایید شده اند برای $8.9 میلیارد دلار PPP وام.

هفته گذشته وزارت خزانه داری را نشان داد اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ها و سازمان های فدرال کمک های مالی حمایت می کنند. آن منتشر شد نام کارفرمایان در آمریکا بودند که مورد تایید برای PPP وام بین 150.000 دلار و 10 میلیون دلار; کسانی که کمتر از $150,000 بودند شناسایی شده توسط نام. داده های جدید را فراهم می کند نیست دقیق مقدار وام, اما آن را نشانی از شکستن مقدار وام به ردیف.

PPP وام توقف شکاف اندازه گیری برای چالش های مالی

کسب و کار مانند قانون شرکت های اپراتورهای هتل ها و رستوران ها با دریافت اکثریت قریب به اتفاق وام در تنسی است. سازمان های غیر انتفاعی از جمله مذهبی و نهادهای حدود 4 درصد از وام تایید شده است. چند دوجین از ایمان مبتنی بر گروه های تایید شده برای وام شده بودند به عنوان سازمان های غیر انتفاعی.

در میان کسانی که نام این Tennessean شناسایی بیش از 350 خانه عبادت و دیگر مبتنی بر ایمان اشخاص اعطا وام. نه PPP وام متقاضیان از وابستگی های مذهبی و نه ماموریت های ذکر شده در داده های کامل حسابداری دشوار است. بلمونت United Methodist Church می افتد تحت 150.000 دلار به $350,000 ردیف داده ها را نشان می دهد.

بلمونت در نظر دارد به استفاده از کل $326,000 وام در حقوق و دستمزد و تامین شرایط برای بخشش پوردو گفت. برای واجد شرایط برای بخشش وام گیرندگان باید با استفاده از این بودجه تا پایان سال و با صرف حداقل 60 درصد در هزینه های حقوق و دستمزد.

PPP وام متوقف کردن فاصله اندازه گیری برای کلیسا پوردو گفت. بلمونت به حالت تعلیق در هفته مدرسه برای بیش از یک ماه با توجه به COVID-19 شیوع در دولت و بازگشایی با کاهش ثبت نام با توجه به همه گیر, او گفت:. PPP وام کمک کرده است این کلیسا در ادامه به پرداخت کارکنان و ارائه مراقبت از کودکان حتی با کاهش شهریه پرداخت, او گفت:.

“ما درک می کنیم ماموریت کلیسا به خوراک, برای لباس, برای مراقبت از مردم است. ما نمی خواهیم برای مردم غیر روحانی یا کردند مردم آنجا که ما می خواهم به نگه داشتن آنها را به کار” پوردو گفت. “PPP مطمئنا به ما کمک کرد و ما خدا را شکر که.”

منتقدان می گویند PPP بی سابقه است برای نجات خانه از عبادت

در حالی که PPP وام گیرندگان قدردانی از برنامه های آن کشیده شده به دلیل انتقاد از روند برنامه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که موفق به دریافت تایید. برخی از منتقدان موضوع را با گروه های مذهبی که واجد شرایط برای وام.

بیخدایان آمریکایی که توصیف خود را به عنوان یک مذهبی برابری ناظر سازمان به تازگی با انتقاد از برنامه برای نجات خانه از عبادت است. این سازمان همچنین در رابطه با شفافیت PPP.

“با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمایل به ارائه افشای کامل ما تا به حال برای کار با داده های محدود. هنوز تصویر روشن است: این بی سابقه است سادگی به سازمان های مذهبی,” آلیسون Gill, معاون رئیس جمهور قانونی و سیاست در آمریکا ملحدان گفت: در اخیر انتشار اخبار.

بیخدایان آمریکایی تصویب شد برای PPP وام بین 150.000 دلار و $350,000 با توجه به تازگی منتشر شده داده است.

“آمریکایی ها یک راست به می دانم که دقیقا چه مقدار از مالیات خود را به دلار در حال unconstitutionally propping تا کلیساها و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی تواند اجازه خروج آمریکایی ها در تاریکی” گیل گفت.

PPP کمک کاتولیک اسقف نشین از ناکسویل نگه داشتن افراد شاغل در آن کلیساها و مدارس و خدمات اجتماعی برنامه گفت: جیم Wogan سخنگوی شرق تنسی اسقف نشین.

به نوبه خود کارکنان هستند و قادر به ادامه وزیر به جامعه از طریق خدمات مشاوره تلفن همراه, کلینیک های پزشکی و بیشتر, او گفت:.

“اگر آنها مهم است که من فکر می کنم آن را بسیار گمراه کننده انتقاد” Wogan گفت.

PPP کمک به کلیساهای دیدار با حقوق و دستمزد به عنوان مالی دادن قطره

حتی با 15% به 20% کاهش دادن مالی اسقف نشین شده است قادر به جلوگیری از اخراج به دلیل 7.2 میلیون دلار PPP وام را دریافت کرده Wogan گفت.

“این وام کمک به صرفه جویی در شغل و حفظ وزارتخانه ما رفتن” او گفت:.

مانند دیگر بخش های جامعه الاذکار تصمیم به بستن درهای خود را به عموم مردم برای هفته ها به سرعت گسترش coronavirus. برخی تجربه کرده اند قطره در کمک های مالی از اعضا به عنوان عبادت خدمات آنلاین نقل مکان و تعداد مدعیان بیکاری رشد در سطح ایالت.

این ناکسویل اسقف نشین را سهم از وام های فدرال دلار است که حفاظت از حقوق در سراسر قلمرو اسقف نه فقط در خزانه Wogan گفت. بخشی از آن اختصاص داده شده برای خاص کاتولیک اشخاص از جمله ناکسویل کاتولیک و کلیسای جامع Wogan گفت.

اسقف نشین در نظر دارد به استفاده از 80 ٪ تا 90 ٪ از وام در حقوق و دستمزد و بقیه در آب و برق و دیگر محله هزینه های Wogan گفت. مقامات همچنین برنامه ریزی برای دیدار با شرایط برای وام بخشش او گفت:.

در Hendersonville بلند توخالی کلیسای باپتیست پیش بینی با استفاده از آن $1 میلیون به 2 میلیون دلار در وام پول برای پرداخت آن کارکنان Collin چوب کلیسا عملیات کشیش گفت. کلیسا در حدود 190 تمام وقت-معادل مواضع او گفت:.

با کمک PPP بلند توخالی است اجتناب اخراج حتی آن را به عنوان چهره تقریبا 20 درصد کاهش در درآمد و چوب و گفت:.

“ما در حال قادر به استفاده از آن برای نگه داشتن افراد شاغل و فراموش وزارت که خدا را به نام ما را به انجام” چوب گفت.

بلند توخالی داده شد 24 هفته به استفاده از بودجه فدرال و آدرس بخشش وام در پایان دوره زمانی که چوب گفت.

رهبران جنوب کلیسای باپتیست در نظر گرفته شده نه برای استفاده از PPP پول است. آنها نگران بودند در مورد اینکه آیا آنها قادر خواهند بود خود را برای حفظ آزادی مذهبی اگر آنها پذیرفته پول فدرال.

“وجود دارد یک تاریخچه از باپتیست بودن با احتیاط از دولت” چوب گفت. “ما اعتقاد داریم در جدایی کلیسا و دولت و حتی یکی از ما اظهارات ایمان که در مورد مذاکرات دولت باید با استفاده از مالیات برای ایجاد یک دین است.”

وزارت رهبران در زمان یک نگاهی از نزدیک در این برنامه از جمله راهنمایی از مدیریت کسب و کار کوچک, قبل از تصمیم به درخواست برای وام.

“از آنجا که آنها خیلی صریح و روشن در گفت همه از آزادی مذهبی و آزادی که در قانون اساسی و سایر قوانین نیست و تحت تاثیر این من فکر می کنم که ما به برخی از راحتی که کسانی که همه چیز را نمی توان زیر پا گذاشته و در” وود گفت.

رسیدن به هالی مایر در [email protected] یا 615-259-8241 و در توییتر @HollyAMeyer.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>