“من احساس می کنم نا امید’: تنسی, بازیکنان فوتبال, توپ را روی گوه مارتین بحث نژادی و بی عدالتی

Alontae تیلور قلب پوند زمانی که او می بیند یک افسر پلیس در حالی که رانندگی.

تیلور, که سیاه و سفید است, گفت که او نگران است که اگر او کشیده می شود توسط مقامات او نمی خواهد آن را به مقصد خود را.

تیلور پیوست تنسی فوتبال هم تیمی های Trey Smith, Josh پالمر و اعطای Frerking به عنوان به خوبی به عنوان گسترده ای از گیرنده های مربی توپ را روی گوه مارتین تا به حال یک گفتگوی صریح و بی پرده در مورد نژادی و بی عدالتی و تغییرات آنها می خواهم برای دیدن در “بریدن” یک جلد فوتبال پادکست.

“به این روز نمی دونم چه کار کنم که یک پلیس می کشد مرا بیش از” تیلور گفت. “اگر من آنچه همه همیشه می گفت برای انجام آن کار نکرده. بدیهی است که مردم هنوز هم گرفتن ضرب گلوله کشته شد.

“چه می توانم بکنم؟”

در دو ماه گذشته تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و Breonna تیلور, در میان دیگران را جاروب کرد. تظاهرات آورده اند مسائل بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی بازگشت به خط مقدم آمریکا آگاهی است.

“من احساس می کنم نا امید” گفت: تیلور, تاریخ و دفاعی به عقب. “بسیار عصبانی ، وجود دارد برخی از زمان که در آن من احساس راحتی. من فقط می دانم که در اینجا در ناکسویل با من هم تیمی ها و مربیان … من احساس می کنم خوشحال در اینجا, اما در زمان من احساس خشم و احساس می کنم نا امید.”

فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در مه 25 در مینیاپولیس.

“کاملا رک و پوست کنده فقط نا امید و همچنین” اسمیت پاسخ داد. “اما تعجب نیست در مورد چیزهایی که ما می بینیم. آن را در طول زمان آن را ساخته شده است. شما باید واقعا شگفت زده می شود اقدامات شما در حال دیدن.”

در ژوئن 6, چند, تنسی, بازیکنان و مربی جرمی Pruitt شرکت در یک تظاهرات مسالمت آمیز در مرکز شهر ناکسویل. Pruitt اسمیت و هم تیمی K’Rojhn Calbert صحبت کرد و به طور خلاصه در حالی که در این مرحله در بازار مربع است.

اسمیت اعتبار پالمر و تیلور برای سازماندهی بازیکنان به عنوان بخشی از اعتراض. اسمیت همچنین گفت که او و دیگر بازیکنان تا به حال هیچ ایده که Pruitt برنامه ریزی شده وجود دارد.

تیلور گفت: زمانی که بازیکنان در بازگشت به دانشگاه در ماه ژوئن به صورت داوطلبانه تابستان تمرینات Pruitt آنها را جمع آوری به بحث در مورد حوادثی که منجر به تظاهرات در سراسر کشور از بازیکنان سمت چپ محوطه دانشگاه در اواسط ماه مارس و پس از coronavirus همه گیر آغاز شد. در این جلسه کادر مربیگری باز طبقه اجازه می دهد تا بازیکن را به بحث در مورد هر گونه حوادث قبلی از تعصب است.

“برای شنیدن هم تیمی های من’ داستان من احساس می کنم آن را به من ساخته شده به آنها گفت:” تیلور junior cornerback. “و پس از آن من احساس مانند آن ساخته شده تیم ما نزدیک به عنوان به خوبی. … و سپس با رفتن مربی Pruitt و دیدن بسیاری از هم تیمی های با آمدن مارس که ما در اینجا در Knoxville, من احساس می کنم که سمت راست وجود دارد با قرار دادن یک علامت تعجب در جایی که ما ایستاده به عنوان یک دانشگاه و به عنوان یک برنامه است.”

اسمیت که انتظار می رود به زود دور پیش نویس انتخاب 2021 گفت که او را از دست داده و بیش از 200 پیروان در توییتر پس از استفاده از حساب خود را به عنوان یک راه برای ترویج برابری نژادی و عدالت است.

“دلیل من خیلی صریح در حال حاضر و به همین دلیل من در تلاش برای ایجاد موثر در تغییر است زیرا شما می دانید من تا به حال یک پدربزرگ که مبارزه در فرانسه و جنگ جهانی دوم و او آمد به می سی سی پی و رفتار آنها با او مانند تلخه” اسمیت گفت. “او تا به حال به مبارزه برای همه چیز او بود و من هنوز مبارزه در این نبرد که او جنگیدند و من می خواهم به ترک دنیای بهتر برای کودکان و نوجوانان.”

مارتین سابق کارفرمایی برای جلد و یک عضو از سال 1998 تیم است که برنده مسابقات قهرمانی ملی گفت: او قدردانی Pruitt تلاش برای ترویج گفت و گو باز.

“به عنوان یک عضو هیات شما خود را دنبال رهبری” مارتین گفت. “او رهبر از برنامه های ما و او را تنظیم سابقه برای بقیه از کارکنان خود را. و همه کارکنان ما گنجانده شده است. همه کارکنان ما شده است حمایت شده است. شما می توانید بپرسید برای یک رهبر بهتر است در طول این زمان در حال حاضر.”

پالمر ارشد گیرنده گسترده ای اشاره کرد که طرفداران خاص تیم اند و در رسانه های اجتماعی در برابر بازیکنان با استفاده از سیستم عامل خود را به این شیوه.

“اگر شما بچه ها را پشتیبانی نمی کند ما به عنوان انسان نمی آیند به بازی” پالمر گفت. “من ترجیح می دهم که هیچ کس در این غرفه بیش از یک دسته تقلبی و افرادی که تظاهر آنها مثل ما فقط به این دلیل ما آنها را سرگرم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>